2
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń50
  • Odpowiedzi1
  • Ocen na +1
2 ppt ?

Zrozumiec inntencje faceta (2)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Zrozumiec inntencje faceta

Napisał(a): ~Marta -

Mam metlik w głowie sama juz nie wiem???
Nie wiem jak odebrac intencje faceta i zrozumiec oraz przygototac sie psychicnzie ?????
Spotykam sie z facetem od 4 mc tz spacery rozmowy tylko bardzo dzuo rozmówe długich czesto i wszytko wydawało sie ze jest ok ....ale no wczoraj facet mi napisała ten wiadomsoc pierwszy raz taka dajaco d myslenia tresc wiadmosci ;w piatek sobie pojedzimey na jezioro .... bardzo tam chce bo zawsze ta plaza !!! mi sie podobała i te miejsce porozmawiamy sobie nad brzegiem jeziora o tym wszystkim dalej co dalej z nami bo mam tyle myśli w głowie misiaku ze szok ale to na spokojnie !!! tylko my i las wokól nas ...---- no taka wiadomosc dajaca do myslenia ????? czy przygpotowac sie na cos najgorsze psychicnzie ??? czy no nie wiem ??? jakie moze miec inntencje ??????PS[ zaznaczam ze czesto mi powtarsza ze nadajemy na tych samch falach jest cos niewpowtarzalnego niedzy nami ze dobrze czuje sie sie przy mnie bardzo zalezy ] ale no nie wiem sama bo mze cos sie wydarzyło w jego zyciu ???? ze taka tresc wiadmsoci mi przysałał ???? nie wiem ??? jak przygotowac sie psychicznie ?czy na cos najgorszego czy moze cos dobrego ????dzikuje za pomoc
INTERIA.PL
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zrozumiec inntencje faceta