Komentarze (75)

Dodaj komentarz

zuk

Napisał(a): właśćiciel -

dajcie mi w ręce tego co wymyślił przednie zawieszenie
Odpowiedzi (3)

TO TERAZ KULTOWE AUTO- NA AUKCJACH DUŻO WARTE!

Napisał(a): JERZY -

TO TERAZ KULTOWE AUTO- NA AUKCJACH DUŻO WARTE! JUŻ WKRÓTCE BĘDZIE WARTY WIĘCEJ JAK MERCEDES - TO WIDAĆ NA AUKCJACH INTERNETOWYCH - OSIĄGA CORAZ WIĘKSZE SUMY . JA KUPIŁEM W ZESZŁYM ROKU ZA 6000ZŁ A TERAZ JUŻ WARTY JEST OKOŁO 10000ZŁ .
Odpowiedzi (1)

Żuki, Nysy, Stary, Autosany, Jelcze...

Napisał(a): Staszek -

Warszawy, Syrenki, Mikrusy, Duże Fiaty, Maluchy, Polonezy, Lubliny, WFM-ki, WSK-i, Junaki, SHL-ki, Osy, Komary, Żbiki, Rysie, Ogary itp. Wszystkie te sprzęty powstały w PRL-u, zdaniem wielu "znawców" w okresie czarnej dziury i niewoli. Nie było tego mało, mimo iż niektóre z nich były produkcjami licencyjnymi to mieliśmy swoją kadre inżynieryjną która te sprzęty modernizowała i tworzyła na ich bazie nowe produkty. A co produkujemy dzisiaj, w wolnej, suwerennej i niepodległej Polsce? FSO - niegdyś duma polskiej motoryzacji jest dziś montownią samochodów koreańskich. RP3/RP4 to jest jedna wielka montownia! Taką rolę pełnią kraje 3-go świata, republiki bananowe. Przez 18 lat wolności doszliśmy do poziomu takiej właśnie republiki, może nie bananowej papierowo-różancowej, bo dzisiaj polskie są tylko różańce i szary papier toaletowy!
Odpowiedzi (4)

MAM ZUKA Z 1975r

Napisał(a): RAFI -

MAM ZUKA STARUSZKA CZARNEGO SUPER AUTKO TROCHE PALI GAZU 25 L NA 100 ALE GO LUBIE W WARSZAWIE LUDZIE SIE ZA NIM OGLADAJA JAK NIE ZA JEDNYM MERCEDESEM
Odpowiedź (0)

zuk

Napisał(a): bolec -

mam do wymiany dach w żuczku ze słupkami czy lepiej by bylo pżelorzyc kabine bo mam taka druga
Odpowiedź (0)

pozdrawiam pana w Żuku z Poczty

Napisał(a): krk -

dostarcza paczki - rejon Bronowic :) Kultowy samochód i jeszcze lepszy kierowca :)
Odpowiedź (0)

Żuk to wspaniały generator VATu w firmie

Napisał(a): Serge -

Żuk to wspaniały generator VATu w firmie
Odpowiedź (0)

Napisał(a): mckrzysiek -

Niezniszczlny samochód. Bardzo pakowny, w terenie spisuje się lepiej od niejednej terenówki. Przyspieszenie tylko słabe ale to szczegół
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): mefiu -

mój stary miał Zuka była maszyna 2 l w benzynie dzien przed odaniem go na złom zatankowałem go za 50 zł opony polałem olejem plali gume jak BMW :) az sasiedzi sie dziwili :P
Odpowiedź (0)

Napisał(a): krzysiek polaniec -

trzeba było ludzi a nie pierdolcow za komuny wez np CELSA OSTROWIEC jak funkcionuje zasrance SLD sladponich zaginoł a pisali ze niema szans dlkaCELSY aby uratowacc to bylo w POLANCU Z ELEKTROWNIA tylko wziol ja belg aby miecprzesyl na wschod a reszta go nie interesuje tak ze siesypie cala firma
Odpowiedzi (2)
Dodaj komentarz