215
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10 tys.
  • Odpowiedzi106
  • Ocen na +0
215 ppt ?

zwiazek a portale randkowe (107)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

zwiazek a portale randkowe

Napisał(a): -

Pragne poznac wasze zdanie w sprawie bycia w zwiazku i obecnosci na portalach randkowych. Czy jest to tak ze tylko ja jedyna widze w tym problem? Czy moze ktoras z was bedac z mezyczyzna ponad rok,uwaza ze jego dalsza obecnosc na portalach randkowych to tylko zabawa,ciekawosc czy....Czy wydaje sie wam tak jak mnie iz obecnosc tam to dowod iz osoba z ktora sie jest jest tylko przelotna znajomoscia w dalszym poszukiwaniu tej jedynej...Czy moze ja jestem jakas dziwna,moj partner tlumaczy mi iz moim problemem jest brak zaufania do niego...

Re: zwiazek a portale randkowe

gosciu Ci sciemnia
portale randkowe jak sama nazwa wskazuje sluza do...randek... wiec jezeli gosc jest w zwiazku...a nadal sobie oglada/pisze/umawia sie z pannami z jakichs tam portali randkowych...to ze tak powiem...nie traktuje Cie powaznie
jeszcze cham bezczelnie wstawia farmazony o braku zaufania...

facet ktory kocha swoja kobiete nie szuka wrazen na randkach/sympatiach i podobnym szajsie...

Również uważam jak poprzednicy,nierozumiem po co wisieć na portalu randkowym
mając swoją kobiete u boku,ten portal to zapewne alternatywa,poszukuje dalej,bo
to z Tobą to nie jest jeszcze to,o co mu chodziło;-)nie wiem nad czym się zastanawiasz
jeszcze kobieto!
Widzisz problem,ale go nie eliminujesz,a powinnaś jak najszybciej;-))))

Widocznie nie uważa Cię za tę jedyną . Nadal szuka a Ciebie zwodzi , jak znajdzie odpowiedniejszą to sobie wymieni . Powinnaś postawić mu ultimatum chociaż raczej to nic nie zmieni , taki typ . Najlepiej zostaw go bo im bardziej się angażujesz tym trudniej będzie Ci się wyplątać z tej iluzji związku którą sama budujesz .

Napisał(a): FridaKahlo69 -

Arinkao Więc rada- pokaż mu ten wpis na forum, będzie mu bardzo głupio, potem karz skasować natychmiast profile na kontach i powiedz mu że jeśli zobaczysz go na jakimś znajdziesz to ty go skasujesz, i tak zrób.
Ona każe, a on skasuje? Szczerze wątpię.
Myślę sobie, że bez zbędnych ceregieli należy "skasować" pana ze swojego życia, bo najwyraźniej wydmuszki go swędzą.
I na pewno nie wystarczy podrapać.

Jeśli chodzi o Portale społecznościowe to jako 1 usunełam NK, długo mówiłam, żeby on też to zrobił... Zawsze mówił-Później w koncu skasował podczas jednej z rozmów telefonicznych ze mną. To była chwila. Nie mamy NK, Facebookow i innych takich. Nie potrzebne mi by każdy komentował moje czy jego zdjęcie, pisał co sądzi, z kim chcemy utrzymujemy kontakt, reszta fikcyjnych znajomych i znajomych zza 7 mórz nie jest nam do szczęścia potrzebna, tak już rok czasu żyję bez tego i nie czuję się gorsza. Dodam, że długo mieszkaliśmy pół tys km od siebie-dziś mieszkamy razem.

siedem7777 Pierwsze słyszę aby NK to był portal randkowy,albo facebook....."dobrego to knajpa nie zepsuje,a złego to i kościół nie naprawi" taka prawda!
o kosciele masz racje--------ale dalej nie masz pojecia to sie nie wypowiadaj ile ludzi sie rozwiodlo przez NK i td

Napisał(a): siedem7777 -

sympatyczny09
siedem7777 Pierwsze słyszę aby NK to był portal randkowy,albo facebook....."dobrego to knajpa nie zepsuje,a złego to i kościół nie naprawi" taka prawda!
o kosciele masz racje--------ale dalej nie masz pojecia to sie nie wypowiadaj ile ludzi sie rozwiodlo przez NK i td
TO TY nie masz racji...własnie chciałem napisać ,że NAWET złego kościół naprawi(wiem to z własnego doświadczenia!!!...ale jak dobrego zepsuła nasza klasa,to KIM wtedy się zostaje...NIKIM?chyba NIKT przy zdrowych zmysłach nie chce być nikim!!!!!ja już tam jestem trzy lata i nasze małżeństwo na tym NIC nie ucierpiało,jak było złe ,tak jest nadal:(może gdyby chciał chodzić do kościoła...ale to JEGO wybór:(

A nawet ,śmiało mogę powiedzieć ,że chyba jestem przez NK coraz lepszą żoną,bo jak się napatrzę co te kobiety TAM odstawiają ,jak osaczają facetów,się do nich mizdrzą,rozbierają przed nimi,są taką łatwą zdobyczą dla mężczyzn...TO JEST TAKIE PONIŻAJĄCE,że aż się płakać chce!Prawdziwa kobieta powinna mieć swoją godność !I ja NAPEWNO ,nie daję powodu do zgorszenia:)a wprost przeciwnie ,gromię TYCH i TE co tak czynią!

ZgryzliwyTetryk komus cos sie pomylilo...tralalala

NK to portal spolecznosciowy... facebook tez... :] gorzej jest jak przez te portale spolecznosciowe ktos sobie wymysli szukac partnera/partnerki mimo ze jest w zwiazku....wtedy pogonic taka gnide i tyle :]
TYLKO JAK odróżnić tych normalnych od takich CO SZUKAJĄ?bo nie chciałabym trafić na taką gnidę....coś więcej na ten temat poproszę:)Małgorzata
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • portale randkowe a zwiazek
  • portale dyskusyjne ,nie randkowe
  • Zwiazek profile randkowe
  • Ona wstawia zdjcia na portale randkowe bdc w zwizku czy mnie kocha
  • maz przez oglada przy mnie portale randkowe
  • portal randkowy bedac w zwiazku
  • portale radkowe
  • facet w zwiazku i portale randkowe norma czy problem
  • on wchodzi na portale randkowe
  • dziewczyna wchodzi na portale randkowe