Reklama

218
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10 tys.
  • Odpowiedzi114
  • Ocen na +0
218 ppt ?

zwiazek a portale randkowe (115)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

zwiazek a portale randkowe

Napisał(a): -

Pragne poznac wasze zdanie w sprawie bycia w zwiazku i obecnosci na portalach randkowych. Czy jest to tak ze tylko ja jedyna widze w tym problem? Czy moze ktoras z was bedac z mezyczyzna ponad rok,uwaza ze jego dalsza obecnosc na portalach randkowych to tylko zabawa,ciekawosc czy....Czy wydaje sie wam tak jak mnie iz obecnosc tam to dowod iz osoba z ktora sie jest jest tylko przelotna znajomoscia w dalszym poszukiwaniu tej jedynej...Czy moze ja jestem jakas dziwna,moj partner tlumaczy mi iz moim problemem jest brak zaufania do niego...

Re: zwiazek a portale randkowe

gosciu Ci sciemnia
portale randkowe jak sama nazwa wskazuje sluza do...randek... wiec jezeli gosc jest w zwiazku...a nadal sobie oglada/pisze/umawia sie z pannami z jakichs tam portali randkowych...to ze tak powiem...nie traktuje Cie powaznie
jeszcze cham bezczelnie wstawia farmazony o braku zaufania...

facet ktory kocha swoja kobiete nie szuka wrazen na randkach/sympatiach i podobnym szajsie...

Również uważam jak poprzednicy,nierozumiem po co wisieć na portalu randkowym
mając swoją kobiete u boku,ten portal to zapewne alternatywa,poszukuje dalej,bo
to z Tobą to nie jest jeszcze to,o co mu chodziło;-)nie wiem nad czym się zastanawiasz
jeszcze kobieto!
Widzisz problem,ale go nie eliminujesz,a powinnaś jak najszybciej;-))))

Widocznie nie uważa Cię za tę jedyną . Nadal szuka a Ciebie zwodzi , jak znajdzie odpowiedniejszą to sobie wymieni . Powinnaś postawić mu ultimatum chociaż raczej to nic nie zmieni , taki typ . Najlepiej zostaw go bo im bardziej się angażujesz tym trudniej będzie Ci się wyplątać z tej iluzji związku którą sama budujesz .

Napisał(a): FridaKahlo69 -

Arinkao Więc rada- pokaż mu ten wpis na forum, będzie mu bardzo głupio, potem karz skasować natychmiast profile na kontach i powiedz mu że jeśli zobaczysz go na jakimś znajdziesz to ty go skasujesz, i tak zrób.
Ona każe, a on skasuje? Szczerze wątpię.
Myślę sobie, że bez zbędnych ceregieli należy "skasować" pana ze swojego życia, bo najwyraźniej wydmuszki go swędzą.
I na pewno nie wystarczy podrapać.

Jeśli chodzi o Portale społecznościowe to jako 1 usunełam NK, długo mówiłam, żeby on też to zrobił... Zawsze mówił-Później w koncu skasował podczas jednej z rozmów telefonicznych ze mną. To była chwila. Nie mamy NK, Facebookow i innych takich. Nie potrzebne mi by każdy komentował moje czy jego zdjęcie, pisał co sądzi, z kim chcemy utrzymujemy kontakt, reszta fikcyjnych znajomych i znajomych zza 7 mórz nie jest nam do szczęścia potrzebna, tak już rok czasu żyję bez tego i nie czuję się gorsza. Dodam, że długo mieszkaliśmy pół tys km od siebie-dziś mieszkamy razem.

siedem7777 Pierwsze słyszę aby NK to był portal randkowy,albo facebook....."dobrego to knajpa nie zepsuje,a złego to i kościół nie naprawi" taka prawda!
o kosciele masz racje--------ale dalej nie masz pojecia to sie nie wypowiadaj ile ludzi sie rozwiodlo przez NK i td
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • po co facet wchodzi na portale randkowe
  • dlaczego facet wchodzi na portale randkowe
  • dlaczego facet bdc w zwizku jest na portalach randkowych
  • portal randkowy zwiazek
  • m na portalach randkowych
  • on wchodzi na portale randkowe a jest w zwiazku
  • dlaczego wchodzi na portal randkowy bedac zemna
  • po co facet wcgodzi na portale bedac w zwiazku
  • ma wchodzi na portale randkowe to znak e nie kocha
  • Zwiazek profile randkowe