42
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń478
  • Odpowiedzi37
  • Ocen na +0
42 ppt ?

Zwiazek polaka z islamistka (38)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Zwiazek polaka z islamistka

Napisał(a): ZimowyJ -

Siema jestem tutaj nowy, nie wiem czy temat znajduje sie w odpowiednim dziale jakby co prosze o przeniesienie :) z gory dziekuje...
Do rzeczy..
Mieszkam we Wloszech mam 22 lata.. okolo miesiac temu poznalem dziewczyne starsza o rok...ona wyznaje islam choc nie pochodzi z krajow arabskich... ja jestem katolikiem, we wrzesniu ma miec slub. Rodzice ja do tego zmuszaja ona tego slubu nie chce... Facet zostal wybrany przez rodzicow i mieszka w jej kraju nie we Wloszech. Wedlug ich zasad tzn islamskich jak dobrze wiem dziewczyna ma zakaz spotykania sie z innymi facetami spoza rodziny... nie wiem jak to u niej jest czy ona przestrzega tak regorystycznie tych zasad czy nie bo widywala sie ze mna nie nosi tez tych chust choc z tego co wiem to chyba powinna... nie mam pojecia co mam robic. Z jej strony to wyglada tak ze ona chcialaby sie ze mna widywac ale boi sie rodzicow. Bylem u niej w domu jak ich nie bylo. Z tego co wiem to musi byc tez dziewica zeby wziac slub czyz nie ? czy to nie prawda? Co myslicie o tym wszystkim? Czy w islamie jest mozliwosc zerwania zareczyn ? Jak to wyglada ? Prosze o konkretne odpowiedzi a nie typu 'chlopcze odpusc sobie po co Ci ten klopot' albo 'lepiej znajdz sobie polke' pytania sa i prosze o konkretne odpowiedzi
INTERIA.PL

Re: Zwiazek polaka z islamistka

Napisał(a): Antek73 -

Celtic obrzezani to są Żydzi a to jest inna wiara.
A co do reszty to masz racje. W islamie dziewczyna nie ma w ogóle nic do powiedzenia możesz mieć chłopie duży problem. U nich facet rządzi czyli to ojciec decyduje za kogo dziewczyna wyjdzie za mąż. Jeśli się postawi to może zostać ukarana fizycznie--we Włoszech to pewnie delikatnie ale u nich to od publicznego biczowania do nawet zabicia. ( nie żartuję ).
Ty też miałbyś nieciekawie od zwykłego mordobicia po przez poderżnięte gardło ( nie żartuję ) wszystko zależy od tego jak mocno się trzymają tradycji islamskiej. To że nie nosi chusty to jeszcze o niczym nie świadczy. Co do bycia dziewicą to taki mają zasady. Tylko wdowy nie muszą spełniać tego warunku.
Także Twoja sytuacja i jej jest nie ciekawa. Musisz sobie tą miłość mocno przemyśleć.

Napisał(a): ZimowyJ -

No wiem ze mordobicie zabojstwa i wgl... wiem ze musze przemyslec dlatego wchodze na forum wchlonac troche informacji czytalem na necie wiele rzeczy... duzo o tym wszystkim mysle.. Chcialem dodac tez ze ona nie jest z wloch choc tez tu mieszka juz 15 lat jej rodzice tez sa we wloszech... wiem ze dziewczyny sa traktowane jak zero sa stawiane nizej niz facet i temu jej rodzice wybieraja meza ale kurde czytelem tez ze jest mozliwosc zerwania zareczyn czy rozwodu z powodu niecheci do nazeczonego czy cos takiego albo z powodu zneczania sie fizycznego ... chyba za duzo o tym wszystkim mysle i za bardzo chce jakos to rozkminic by bylo dobrze jestem bezradny poradzcie mi cos...

Napisał(a): Celtic -

To, że się boi, to normalne. Tak jest w islamie niestety.

taki cytat z koranu dotyczący kobiet:

4:34 Mężczyźni stoją nad kobietami ze względu na to, że allah dał wyższość jednym nad drugimi, i ze względu na to, że oni rozdają ze swojego majątku. Przeto cnotliwe kobiety są pokorne i zachowują w skrytości to, co zachował allah. I napominajcie te, których nieposłuszeństwa się boicie, pozostawiajcie je w łożach i bijcie je! A jeśli są wam posłuszne, to starajcie się nie stosować do nich przymusu. Zaprawdę, allah jest wzniosły, wielki!

2:223 Wasze kobiety są dla was polem uprawnym. Przychodźcie więc na wasze pole, jak chcecie, i czyńcie pierwej coś dobrego dla samych siebie. Bójcie się allaha i wiedzcie, że się spotkacie z Nim! A ty głoś radosną wieść dla wierzących!

Celtic Drogi Antku, brak podstawowej wiedzy.
Obrzezani są muzułmanie i muzułmanki. Nie wierzysz? Zapytaj u źródła...
Celtic zwracam honor.
Jakoś nigdzie do tej pory nie doczytałem że muzułmanie tez to stosują tylko dużo jest o żydach na ten temat. Jeszcze raz zwrot honoru.

Celtic Nie ma problemu Antku.
Dla mnie dość drastyczna jest kwestia obrzezania dziewczynek.
Szczególnie, że praktykuje się to w krajach afrykańskich. Zero higieny, znieczulenia itp.
Więc dość nieprzyjemne dla dziewczynki...

W ogóle obrzezanie jest dla mnie straszne brrrrrrrr czy to chłopak czy dziewczyna. Szczerze powiem nie do końca normalny umysł to wymyślił--według mnie
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • zwiazek polaka z cyganka
  • zaręczyny w islamie
Do góry strony: Zwiazek polaka z islamistka