20
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +0
20 ppt ?

Związek: Waga - Bliźniak (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Związek: Waga - Bliźniak

Napisał(a): Gość -

byłam z bliżniakiem...taki czlowiek ma 2 oblicza 2 światyw jednym rani w drugim stara się być ko... podwójne życia, a i mój ojciec jest też blizniakiem...niescześliwa jest moja mama...znam stare małżenstwo oboje są bliżniakami..no są razem ale osobno nawet nie sypiają ze sobą..ale pamietaj są też wyjątki:)))

Ja też jestem żoną Bliźniaka. Nie jestem do końca szczęśliwa. Niby mąż chce być ze mną, ale nie potrafi okazywać uczuć, nie ma mowy o jakichkolwiek przytulaniach lub buziakach w ciągu dnia. Jest wiecznie zapracowany, nawet jak ma dzień wolny to albo siedzi przed kompem, tv lub śpi. A gdy się już bardzo nudzi zawsze znajdzie sobie jakieś zajęcie żeby tylko popracować. Nie potrafimy już rozmawiać ze sobą, nie przebywamy razem. Różnimy się pragnieniami i oczekiwaniami. Wszystko robimy osobno. Smutne to jest, bo nie tak wyobrażałam sobie swoje małżeństwo :(

witam wszystkich!!!
Powiem wam że jednak coś w tym jest.Ja waga mąż bliźniak.I co? Tragedia.Moze i astrologia to bzdury,jednak na 100% są to znaki które nie pasują do siebie pod żadnym względem.przeżyłam już 2 związki z bliźniakami i wpakowałam sie w trzeci.
Bliźniak to osoba dwulicowa,pzedmówcy mają rację,jednego dnia kocha drugiego nienawidzi.Nie da się wytrzymac z takim człowiekiem.Moja rada: jeśli już teraz masz wątpliwości co do niego i daje ci on powody do łez to odpuść.Czas leczy rany.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czy bliznieta i waga pasuja do siebie
  • blinita i waga forum
  • czy bliznieta pasuja do wagi
  • waga i bliznieta czy pasuja do siebie
  • facet blizniak to tragedia
  • waga czy pasuje do bliniaka forum
  • waga i blinita
  • bliznieta waga
  • czy blizniak i waga pasuja do siebie
  • facet blizniak forum