146
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń898
  • Odpowiedzi96
  • Ocen na +166
146 ppt ?

Zwlekanie z poczęciem potomstwa głównym powodem niepłodności. (97)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Zwlekanie z poczęciem potomstwa głównym powodem niepłodności.

Napisał(a): -

gość Jak i gdzie mam założyć rodzinę ? Za 1529 zł pensji mam zagwarantować swojej rodzinie bezpieczeństwo ekonomiczne ? A pod jakim mostem miałbym mieszkać ? Jestem pariasem w UE !!! Sam ledwo trzymam dziób nad wodą aby się nie utopić.
To jest smutne, ale niestety prawdziwe :)

Napisał(a): Grandis -

gość Ja miałam tarczycę tzw. wole obojętne miałam 30 lat jak zaszłam w ciążę na szczęscie nie było z tym zadnego problemu ale fakt antykoncepcty brałam bardzo krótko.
miałaś ogromne szczęście, że zaszłaś w ciąże, ale są przypadki, że po antykoncepcji trudności są bardzo wielkie i dziewczyny nieraz bardzo długo nie zachodzą w ciążę!

Napisał(a): Avakesh -

Ryczaltowa Przyczyną może być Endometrioza –, która polega na wszczepianiu się fragmentów błony śluzowej macicy (endometrium) do ściany i narządów jamy brzusznej. Niewydalone w całości podczas miesiączki złuszczone endometrium, przedostaje się przez jajowody i układ krwionośny do organizmu kobiety. Powinny one zostać tam zniszczone, jednak ze względu na zaburzenia immunologiczne, wczepiają się. Najczęściej endometrium zagnieżdża się w bliznach pooperacyjnych (np. po cięciu cesarskim) i mikroskopijnych rankach, które powstaję w czasie pękania pęcherzyka Graffa. Takie wszepione endometrium zachowuje się tak samo jak w jamie macicy – rozrasta się cyklicznie i złuszcza, powodując krwawienia, powstawanie torbieli krwotocznych, stanów zapalnych i zrostów.
najlepiej udać się do lekarza na badanie :)

Napisał(a): Avakesh -

gość To nie żarty, że dzieci rodzi się co raz mniej, gdzie leży wina, jedni mówią, że duże bezrobocie inni, że kobiety leczą się, bo nie mogą zajśc w ciążę...dojdzie do tego, że na emerytów i rencistów nie będzie miał kto pracować , oby tak się nie stało!
dojdzie pewnie do tego, że zabraknie pieniędzy w ZUSie na renty i emerytury, nie mówiąc, że nie będzie kto miał na nie zapracować, bo wszyscy młodzi wyemigrują!

Napisał(a): -

Avakesh
Ryczaltowa Przyczyną może być Endometrioza –, która polega na wszczepianiu się fragmentów błony śluzowej macicy (endometrium) do ściany i narządów jamy brzusznej. Niewydalone w całości podczas miesiączki złuszczone endometrium, przedostaje się przez jajowody i układ krwionośny do organizmu kobiety. Powinny one zostać tam zniszczone, jednak ze względu na zaburzenia immunologiczne, wczepiają się. Najczęściej endometrium zagnieżdża się w bliznach pooperacyjnych (np. po cięciu cesarskim) i mikroskopijnych rankach, które powstaję w czasie pękania pęcherzyka Graffa. Takie wszepione endometrium zachowuje się tak samo jak w jamie macicy – rozrasta się cyklicznie i złuszcza, powodując krwawienia, powstawanie torbieli krwotocznych, stanów zapalnych i zrostów.
najlepiej udać się do lekarza na badanie :)
młode małżenstwo , które bardzo chce mieć dzieci a nie mogą powinno leczyć taką chorobę, bo niektóre przypadłości kobiece są uleczalne!

Napisał(a): brandon07 -

Ryczaltowa A ja myślę , że oprócz późniejszego wieku jedną z ważniejszych przyczyn bezpłodności jest stosowanie środków antykoncepcyjnych które demolują organizm kobiety.
Fachowcy od medycyny twierdzą, że stosowanie środków antykoncepcyjnych to bezpośrednia przyczyna bezpłodności, ale te argumenty nie trafiają do młodych ludzi :)

Napisał(a): Grandis -

gość
gość GUZIK PRAWDA!!! Moja żona miała 43 lata a ja 45, kiedy zdecydowaliśmy się na kolejne dziecko!!! Urodził się zdrowy, zawsze uśmiechnięty chłopczyk, i ma już 3 lata!!!!! Nie słuchajcie durnych "specjalistów" i mediów na ich usługach tylko SIĘ KOCHAJCIE!!!!
masz racje i w takim wieku można zostać rodzicami jak się tego chce!
nie zawsze wystarczy dobra wola aby zostać rodzicem!

Napisał(a): brandon07 -

gość GUZIK PRAWDA!!! Moja żona miała 43 lata a ja 45, kiedy zdecydowaliśmy się na kolejne dziecko!!! Urodził się zdrowy, zawsze uśmiechnięty chłopczyk, i ma już 3 lata!!!!! Nie słuchajcie durnych "specjalistów" i mediów na ich usługach tylko SIĘ KOCHAJCIE!!!!
a to ciekawe :))
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zwlekanie z poczęciem potomstwa głównym powodem niepłodności.