22
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń242
  • Odpowiedzi19
  • Ocen na +1
22 ppt ?

ŻYCIE PO ŚMIERCI TO RZADKOŚĆ (20)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: ŻYCIE PO ŚMIERCI TO RZADKOŚĆ

Napisał(a): ~Alek -

A co chciałeś tym powiedzieć .? A widziałeś jabłko które zgniło . ? czy to jabłko się odrodzi . ? Nie zgnije , zwiędnie rozleci się w Pył , na miliardy atomów i już tego jabłka nie będzie . Bo umarło . Pełno tu świrów którzy zaraz zaczną zaprzeczać i mówić brednie . Wiara siedzi tylko w głowie , nie ma żadnych Bogów to tylko mitologia .

Napisał(a): ~anunaki -

Jasne że, nie ma boga. Chodzi o przeżycie po śmierci. Ja twierdzę że, tak jest to możliwe. .Chrześcijanie dostali wskazówki-i klapa. Od czasu Jezusa nikomu nie udało się przeżyć własnej śmierci. A ludzie są żałośni- a potem do dołu.

Napisał(a): Laila44 -

~anunaki Jasne że, nie ma boga. Chodzi o przeżycie po śmierci. Ja twierdzę że, tak jest to możliwe. .Chrześcijanie dostali wskazówki-i klapa. Od czasu Jezusa nikomu nie udało się przeżyć własnej śmierci. A ludzie są żałośni- a potem do dołu.
Nie wiem o nikim kto wróciłby do nas z tamtąd po swojej śmierci i powiedział czy istnieje życie
po śmierci.Ja jestem pewna że po śmierci nie ma nic, tak samo jak przedtem gdy się urodziliśmy
nie wiemy nic gdzie byliśmy /prócz żartów że u taty potem u mamy itp./
Nie ma nikogo kto przeżyłby swoją śmierć--reinkarnacja?

Napisał(a): ~Gosia -

Laila44
~anunaki Jasne że, nie ma boga. Chodzi o przeżycie po śmierci. Ja twierdzę że, tak jest to możliwe. .Chrześcijanie dostali wskazówki-i klapa. Od czasu Jezusa nikomu nie udało się przeżyć własnej śmierci. A ludzie są żałośni- a potem do dołu.
Nie wiem o nikim kto wróciłby do nas z tamtąd po swojej śmierci i powiedział czy istnieje życie
po śmierci.Ja jestem pewna że po śmierci nie ma nic, tak samo jak przedtem gdy się urodziliśmy
nie wiemy nic gdzie byliśmy /prócz żartów że u taty potem u mamy itp./
Nie ma nikogo kto przeżyłby swoją śmierć--reinkarnacja?
Śmierć jest jak sen, tylko z tą różnicą że się nigdy nie obudzimy.

Napisał(a): ~jumar61 -

trudzą się w imię mamony jaką zbijają na tych zabobonnych mrzonkach naiwnych. I nic by w tym złego nie było gdyby to tylko ci naiwni głupcy ponosili koszty tych swoich zabobonnych marzeń których realizacje obiecuje im kler. Ale w praktyce większość tych kosztów ponosi całe społeczeństwo z powodu włączenia się kleru do sterowania polityką państwa i obciążenia państwowego budżetu kosztami utrzymania tej pasożytniczej organizacji.

Napisał(a): gość -

Chodzi też o umysł małego dziecka, który jak lustro odzwierciedla wszystko bez dodawania do tego myśli czy osądów. Umysł ten ukazuje wszystko takie jakim jest i to co się odbija w tym lustrze, odbija się jednakowo - jest pierwotnym umysłem. Uświadomienie, że to czego doświadczamy, wszystkie rzeczy których się kurczowo trzymamy i uznajemy za tworzywo naszego życia są przemijalne, zrozumienie próżności przywiązywania się do nich.
« Wróć do tematów
Do góry strony: ŻYCIE PO ŚMIERCI TO RZADKOŚĆ