975
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń93 tys.
  • Odpowiedzi42
  • Ocen na +0
975 ppt ?

Kiczari – ajurwedyjski sposób na oczyszczanie organizmu i szczupłą sylwetkę (43)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kiczari – ajurwedyjski sposób na oczyszczanie organizmu i szczupłą sylwetkę

Napisał(a): Gość -

To danie pochodzi z medycyny ajurwedyjskiej, oparte jest na starożytnej indyjskiej wiedzy, stoją a tym setki lat doświadczeń wielu pokoleń. To danie doskonale oczyszcza organizm, dodaje energii, jest to też idealna dieta odchudzająca. Nie mała zaletą jest tez to, ze jest to bardzo smaczne. Danie należy jeść 3 razy dziennie przez 7 dni. Dodatkowo można zjeść 1 grejpfrut lub 1 granat. Można zrzucić nawet 10 kg.
Kubek ryżu, kubek fasolki mung
3 łyżki klarowanego masła
3-4 cm świeżego imbiru
Po łyżce kuminu, kurkumy i kardamonu
½ łyżeczki soli
6 kubków wrzątku.
Namoczyć ryż i fasolkę mung (osobno). Imbir obrać i drobno pokroić. Rozgrzać masło i wsypać przyprawy (oprócz kurkumy), smażyć aż nasiona zaczną ‘trzaskać”. Dodać fasolkę mung, ryż, kurkumę i sól, wymieszać. Dodać wodę. Gotować do miękkości, na gęsta zupę.
INTERIA.PL

Reklama

Re: Kiczari – ajurwedyjski sposób na oczyszczanie organizmu i szczupłą sylwetkę

Napisał(a): gość -

trzeba jeszcze dopisać w jakim czasie te 10 kg (rok , dwa),chyba ze to cudowny ,,środek'' jak np jagody Akai, albo zielona kawa.Jak czytam można zrzucić 10 kg to śmiać mi się chce

Reklama

taaaak,jak se nagotujesz ryzu z czymkolwiek i bedziesz jesc przez jeden tydzien to napewno schudniesz. Ludzie nie wierzcie w zadne diety!!!Jest tylko jedna prawda i tylko prawda ; mniej zrec i wiecej sie ruszac!!!Sprobujcie,to naprawde dziala a wszystko zalezy od intensywnosci cwiczen!

Reklama

gość taaaak,jak se nagotujesz ryzu z czymkolwiek i bedziesz jesc przez jeden tydzien to napewno schudniesz. Ludzie nie wierzcie w zadne diety!!!Jest tylko jedna prawda i tylko prawda ; mniej zrec i wiecej sie ruszac!!!Sprobujcie,to naprawde dziala a wszystko zalezy od intensywnosci cwiczen!
Tak jasne, mniej jedzenia nie prowadzi do schudnięcia. Osobiście jem 5 posiłków dziennie kolacji często nie mogę już zmieścić i powoli tracę na wadze. Należy wiedzieć co jeść a nie zmniejszać posiłki, może się okazać że jedząc 5/6 posiłków dziennie jesteśmy najedzeni do syta i nie osiągamy nawet 70% dziennego zapotrzebowania.

Jedyny sposób na zdrowe odchudzanie i długotrwałe wyniki jest zmiana nawyków żywieniowych. Po co całe życie się odchudzać, to jest bardzo męczące dla naszego organizmu.
Ja już z tym nie mam problemu, zmieniłam nawyki żywieniowe, ale pomógł mi w tym polecając mi świetny program konsultant Wellness(idealnafigura.com/gberes), schudłam zdrowo, bezpiecznie, co najważniejsze utrzymuje już ponad rok świetną figurę.Każdej to polecam

wicca
To danie pochodzi z medycyny ajurwedyjskiej, oparte jest na starożytnej indyjskiej wiedzy, stoją a tym setki lat doświadczeń wielu pokoleń. To danie doskonale oczyszcza organizm, dodaje energii, jest to też idealna dieta odchudzająca. Nie mała zaletą jest tez to, ze jest to bardzo smaczne. Danie należy jeść 3 razy dziennie przez 7 dni. Dodatkowo można zjeść 1 grejpfrut lub 1 granat. Można zrzucić nawet 10 kg.
Kubek ryżu, kubek fasolki mung
3 łyżki klarowanego masła
3-4 cm świeżego imbiru
Po łyżce kuminu, kurkumy i kardamonu
½ łyżeczki soli
6 kubków wrzątku.
Namoczyć ryż i fasolkę mung (osobno). Imbir obrać i drobno pokroić. Rozgrzać masło i wsypać przyprawy (oprócz kurkumy), smażyć aż nasiona zaczną ‘trzaskać”. Dodać fasolkę mung, ryż, kurkumę i sól, wymieszać. Dodać wodę. Gotować do miękkości, na gęsta zupę.

gość taaaak,jak se nagotujesz ryzu z czymkolwiek i bedziesz jesc przez jeden tydzien to napewno schudniesz. Ludzie nie wierzcie w zadne diety!!!Jest tylko jedna prawda i tylko prawda ; mniej zrec i wiecej sie ruszac!!!Sprobujcie,to naprawde dziala a wszystko zalezy od intensywnosci cwiczen!
zamknij kibel !! i wypad ! gowniana reklama !

Nie wiem jakich diet próbowaliście, ja przeszłam przez wiele ze zmiennym szczęściem. Kilogramy powracały jak bumerang, polecam świetną dietę ( klubdiety.pl ), dopiero na niej zgubiłam ile chciałam 12 kg i utrzymuje wagę już od połowy roku. Czuję się znakomicie, fałdki tłuszczu zniknęły a moje ciało ma właściwe proporcje
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kiczari – ajurwedyjski sposób na oczyszczanie organizmu i szczupłą sylwetkę