33
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń82
  • Odpowiedzi12
  • Ocen na +80
33 ppt ?

27. urodzinu Radia Maryja (13)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

27. urodzinu Radia Maryja

Napisał(a): rafal333 -

W sobotnich uroczystościach w Toruniu z okazji 27. urodzin Radia Maryja udział wzięli czołowi politycy PiS. Nie zabrakło m.in. premiera Mateusza Morawieckiego, szefa MSWiA Joachima Brudzińskiego czy ministra obrony narodowej Mariusza Błaszczaka. Uwagę uczestników i komentatorów przykuł brak Jarosława Kaczyńskiego.
Jak podkreśla dziennik, prezes PiS ostatni raz był obecny na urodzinach Radia Maryja w 2015 roku, ale w 2016 i 2017 roku przesyłał specjalny list z życzeniami, którego zabrakło w tym roku.
"Po raz pierwszy prezes tak wyraźnie i oficjalnie odciął się od Radia Maryja. To efekt konfliktu z o. Tadeuszem Rydzykiem. Kilka razy były próby pojednania, nawet spotkania. Ale nic z tego nie wyszło" - czytamy.
Czytaj więcej nahttps://fakty(...)=chrome Cóż ojczulek nie dał prezesowi rozgrzeszenia ponieważ uznał ,że za mało dostał kasy. Prezes obraził się i teraz jest problem
INTERIA.PL

Re: 27. urodzinu Radia Maryja

Napisał(a): buc1 -

Takie rozgrzeszenie i tak jest świętokradztwem, bo przecież Rydzyk łamie najważniejsze przykazanie miłości. Zatem spowiedź u takiego ojczulka nię jest zaszczytem.

Reklama

Reklama

Reklama

Re: 27. urodzinu Radia Maryja

Napisał(a): abce -

Ada777
abce
~gość
Marduk1986 "Muppet Show" kolejna odsłona, cyrk w cyrku :D
Szkoda,że te pajacyki w pierwszym rzędzie nie założyli czanych sukienek do kostek.
Raczej wory pokutne i posypani popiołem
To zależy ile ojczulkowi dali - popiół u rydzyka też jest drogi.
Sami powinni się posypać popiołem a nie narażać ojczulka na wydatki .

Re: 27. urodzinu Radia Maryja

Napisał(a): ~mafiakoscierzyna -

Uważaj Fu Kościerzyna prześladuje, mafia się ukrywa!!, wchodzą do mieszkania niszczą wszystko, prują dziurawią, strzelają do okien, a potem chcą wykańczać. Wielu ludzi im pomaga. Zobaczcie jak się zachowują macają się po głowie, słowne wyzwiska, Molin okrada, patrzą, szukają ofiary, kolejny możesz być ty jeżeli w to się wkręcisz sama palowska psycha,
« Wróć do tematów
Do góry strony: 27. urodzinu Radia Maryja