41
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi15
  • Ocen na +0
41 ppt ?

Błagam...pomocyyyy...Dziąsła mi spuchły... (16)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Błagam...pomocyyyy...Dziąsła mi spuchły...

Napisał(a): Gość -

pomocyyy!!!!!Moje dziasla!!!!!!!popuchły mi i boli jak nie wiem co tak ze dotknąć się nie mogę, cala szczena mnie boli i nic jesc nie mogę a dentysty się boje jak diabli i nie wiem jak ja pokaze takie uzębienie jak ja nie pamientam kiedy ostatnio na fotelu dentystycznym siedziałem. Blagam pomozcie!!!co to może być?????
INTERIA.PL

Reklama

Re: Błagam...pomocyyyy...Dziąsła mi spuchły...

Tak to jest jak się nie dba o higienę jamy ustnej, ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Poki co możesz sobie kupić Sachol gel do smarowania dziąseł, a stomatolog pewnikiem wyczyści Ci kieszonki, w których są osadzone zęby; sam ten zabieg powinien sprawić ulgę.

Reklama

Reklama

Sam rownież mozesz sobie wyczyścić kieszonki szczotkując zęby w gore w stronę dziąseł jakbyś sobie wymiatał zanieczyszczenia i rób to mimo bólu i krwawienia, tylko żebyś używał miękkiej szczoteczki . Wiem, że to dla Ciebie teraz bolesny zabieg, ale myślę, że przestało by tak bardzo boleć.

Jak nie chcesz koleś skończyć z szynami na zębach to nie olewaj naszych rad. Jak nie czujesz żeby Ci się zęby chwiały to nie ma tragedii – odpowiednie leki i zabiegi załatwią sprawę. Tragedia będzie jak Ci zapalenie dojdzie do korzeni

Dobrą maścią w przypadku spuchniętych i zakrwawionych dziąseł są maści hemostatyczne. Radziłbym Ci zastosować jakąś bo to nie są żarty. Może to być np: Emofix. Smarujesz maść bezpośrednio na dziąsła. Zapobiega krwawieniu jednocześnie przyspieszając krzepnięcie krwi. Na pewno Ci pomoże.

Też słyszałem o Emofixie, że jest dobry na rany i krwawienia. Moja mama ma często problem z krwawiącymi dziąsłami, mówiła, że przetestowała sporo preparatów i uważa, że Emofix najszybciej tamuje krew i najlepiej goi. Ja tylko raz go stosowałem jak rozciąłem sobie kolano podczas wspinaczki na skałkach i rzeczywiście fajnie pomógł. Jak sobie przypomnę że kiedyś takie rzeczy się gencjaną pędzlowało to aż mi się śmiać teraz chce :)

pifpafpif Też słyszałem o Emofixie, że jest dobry na rany i krwawienia. Moja mama ma często problem z krwawiącymi dziąsłami, mówiła, że przetestowała sporo preparatów i uważa, że Emofix najszybciej tamuje krew i najlepiej goi. Ja tylko raz go stosowałem jak rozciąłem sobie kolano podczas wspinaczki na skałkach i rzeczywiście fajnie pomógł. Jak sobie przypomnę że kiedyś takie rzeczy się gencjaną pędzlowało to aż mi się śmiać teraz chce :)
Nom zgadza się. Samo dobro ta maść Emofix. Przecież ja kiedyś jak pamiętam, tak się wywaliłem na rowerze, że pościerałem sobie pół uda. Swędziało i strasznie piekło. Posmarowałem dopiero maścią i trochę mi przeszło. Jest bardzo uniwersalna. Jak widać, nie tylko na dziąsła pomaga :)

pomocyyy!!!!!Moje dziasla!!!!!!!popuchły mi i boli jak nie wiem co tak ze dotknąć się nie mogę, cala szczena mnie boli i nic jesc nie mogę a dentysty się boje jak diabli i nie wiem jak ja pokaze takie uzębienie jak ja nie pamientam kiedy ostatnio na fotelu dentystycznym siedziałem. Blagam pomozcie!!!co to może być?????
I co? Udało się chociaż z jeden uratować ?
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • spuchły mi dziąsła
  • spuchło mi dziąsło
  • refastin na ból zęba
  • dlaczego spuchlo mi dziaslo
  • strasznie spuchlo mi dziaslo
  • lek refastin na ból zeba
  • moje dziasla
  • Spuchlo mi dziaslo i boli bardzo
  • Dziasla wokół zębów spuchly
  • Dlaczego spuchło mi dziąsło i krwawi?
  • co zrobic gdy od zeba napuchla cala buzia
  • spuchły dziasła
  • co zrobic jak dziąsło mi spuchlo i boli
  • spuchł mi zab
  • co zrobić jak spuchło dziąsło
Do góry strony: Błagam...pomocyyyy...Dziąsła mi spuchły...