180
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń9 tys.
  • Odpowiedzi85
  • Ocen na +-16
180 ppt ?

Boję się,że mój seks przyjaciel się we mnie zakochał (86)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Boję się,że mój seks przyjaciel się we mnie zakochał

Napisał(a): Gość -

Od 3 miesięcy regularnie sypiam z moim przyjacielem. Jest dla mnie atrakcyjny fizycznie ale nie czuję do niego nic poza tym,że go lubię i dobrze spędza nam się razem czas. Niestety boję się,że on się we mnie zakochał ponieważ zaczyna coś przygadywać o stałym związku o tym,że chciałby żebym poznała jego rodziców itd. Nie tak to miało wyglądać ... Co robić?
INTERIA.PL

Re: Boję się,że mój seks przyjaciel się we mnie zakochał

Napisał(a): Tris -

Powiedz mu to ,,prosto z mostu", skoro wcześniej to ustalaliście, to będzie musiał się z tym pogodzić.

A na przyszłość, takie relacje często się tak kończą, więc zastanów się nad sobą, bo w ten sposób skrzywdziłaś go i dodatkowo sobie kłopotów przyszpożyłaś, chociaż i tak mogło się to skończyć o wiele gorzej.

Pozdrawiam.

Reklama

Napisał(a): gość -

AndreaP Od 3 miesięcy regularnie sypiam z moim przyjacielem. Jest dla mnie atrakcyjny fizycznie ale nie czuję do niego nic poza tym,że go lubię i dobrze spędza nam się razem czas. Niestety boję się,że on się we mnie zakochał ponieważ zaczyna coś przygadywać o stałym związku o tym,że chciałby żebym poznała jego rodziców itd. Nie tak to miało wyglądać ... Co robić?
Nie rozumiem tego jak mozna sie sexic z osoba ktora sie tylko lubi.
Czyli poszlabys na sex z kazdym facetm atrakcyjnym fizycznie.
Bylam w takim zwiazku ale czulismy cos do siebie starajac sie nie zakochac na calego.
Gdy jedna strona przekroczy granice wtedy konczymy ta wspaniala przyjazn-taka byla umowa miezy nami.
Facetowi zrobilas nadzieje ,widocznie to ty przekroczylas granice.

Napisał(a): Tris -

AndreaP Dlaczego go skrzywdziłam? Niczego mu nie obiecywałam ,mieliśmy mieć jasny układ ,on się z tego nie wywiązał...
Czytaj co napisałam:
Tris A na przyszłość, takie relacje często się tak kończą
Więc to było do przewidzenia, albo ty byś się zakochała albo on, przez to go skrzywdziłaś, bo z takiego seksu zawsze u jakiejś strony pojawią się uczucia, to jest nie do uniknienia.
I jeszcze:
AndreaP mieliśmy mieć jasny układ ,on się z tego nie wywiązał...
,,jasny układ"? To co....., dla ciebie seks jest tylko układem, czymś czym można handlować...., zero uczuć, zero empatii, tylko seks...?!?!?!!
Zastanów się nad tym.

Pozdrawiam.

Reklama

Napisał(a): Makepeace13 -

AndreaP Dlaczego go skrzywdziłam? Niczego mu nie obiecywałam ,mieliśmy mieć jasny układ ,on się z tego nie wywiązał...
Skoro ustaliliscie podstawy waszej znajomosci, to w czym problem? Powiedz mu to samo, co tu napisalas. Powinien to jasno zrozumiec i chyba zakonczy wtedy z toba znajomosc.

Napisał(a): waldiwlodawa -

Jak chcesz uprawiac tylko seks, to zaloz agencje towarzyska, a nie robisz nadzieje dla faceta i po wyznaniu przez niego milosci kopniak w tylek...

Reklama

Napisał(a): Gość -

Jak bym miala przyjaciela z którym bym uprawiala sex to na 100% bym się zakochala i by mi na nim zależalo. To naturalna kolej rzeczy. No chyba że się jest wyzutym z uczuć...

Z Tobą jest coś bardzo nie halo...

taka zimna su...

Zachowanie czystości przedmałżeńskiej jest najlepszą inwestycją na udany związek, a później małżeństwo. Wystarczy przeczytać kilka mądrych artykułów na ten temat. Jest to poparte badaniami.

Nie rozumiem czemu tak negatywnie podchodzicie do dziewczyny....a o facecie nic....czemu was to dziwi ,ze moze łaczyc dwoje ludzi tylko sex????
Mieli układ ,na ktory oboje się zgodzili ...bylo im razem dobrze w łóżku...co w tym złego????....Każdy żyje jak chce...

Seks bez zobowiązań za obopólną zgodą nie jest niczym złym jeśli sie przy tym nikogo nie krzywdzi. Ale może zdarzyć się taka sytuacja jak piszesz i wtedy tylko szczera rozmowa może tę sytuację rozwiązać.

Znalazły się świętoj***we.
Koleżanka napisała jasno, że uprawiała z nim sex, co oznacza, że zaspokajała swoje potrzeby fizyczne (w czym jest to gorsze od biegania czy ćwiczeń na siłowni). Lepiej pewnie, żeby żyła w celibacie do czasu znalezienia tej jedynej, bo robótki ręczne czy zabawki na baterie w tym Ciemnogrodzie to grzech śmiertelny.

Przysięgam, gorzej niż średniowiecze.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Boję się,że mój seks przyjaciel się we mnie zakochał