182
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń9 tys.
  • Odpowiedzi85
  • Ocen na +-16
182 ppt ?

Boję się,że mój seks przyjaciel się we mnie zakochał (86)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Boję się,że mój seks przyjaciel się we mnie zakochał

Napisał(a): gość -

gość Nie rozumiem czemu tak negatywnie podchodzicie do dziewczyny....a o facecie nic....czemu was to dziwi ,ze moze łaczyc dwoje ludzi tylko sex????
Podejście typowego małolata. Sam seks drogie dziecko nie połączy ludzi, a jak "połączy" to góra na rok dwa i po ptokach. Któraś za stron na pewno się zaangażuje i będzie buczeć po kątach. No chyba, że oboje to jakieś testosteronowe cyborgi bez uczuć...
Bez uczucia to jak młócenie zboża w stodole.
INTERIA.PL

gość Każdy żyje jak chce...
Nie każdy, niektórzy...
A część z tych "każdych" ma zasady i nie młóci się jak królik z kim popadnie. A te twoje "każde" ma wieczną cieczkę i do niczego innego niż wieczne młócenie się nie nadaje.

Napisał(a): beddame -

gość Nie rozumiem czemu tak negatywnie podchodzicie do dziewczyny....a o facecie nic....czemu was to dziwi ,ze moze łaczyc dwoje ludzi tylko sex????
Mieli układ ,na ktory oboje się zgodzili ...bylo im razem dobrze w łóżku...co w tym złego????....Każdy żyje jak chce...
piszemy o dziewczynie bo ona zalozyla ten post.

Reklama

Napisał(a): waldiwlodawa -

beddame
Mieli układ ,na ktory oboje się zgodzili ...bylo im razem dobrze w łóżku...co w tym złego????....Każdy żyje jak chce...
Faktycznie , teraz jest Post...

Napisał(a): beddame -

waldiwlodawa
beddame
Faktycznie , teraz jest Post...
i to do tego Wielki

Reklama

gość
AndreaP Od 3 miesięcy regularnie sypiam z moim przyjacielem. Jest dla mnie atrakcyjny fizycznie ale nie czuję do niego nic poza tym,że go lubię i dobrze spędza nam się razem czas. Niestety boję się,że on się we mnie zakochał ponieważ zaczyna coś przygadywać o stałym związku o tym,że chciałby żebym poznała jego rodziców itd. Nie tak to miało wyglądać ... Co robić?
Nie rozumiem tego jak mozna sie sexic z osoba ktora sie tylko lubi.
Czyli poszlabys na sex z kazdym facetm atrakcyjnym fizycznie.
Bylam w takim zwiazku ale czulismy cos do siebie starajac sie nie zakochac na calego.
Gdy jedna strona przekroczy granice wtedy konczymy ta wspaniala przyjazn-taka byla umowa miezy nami.
Facetowi zrobilas nadzieje ,widocznie to ty przekroczylas granice.
tez nie rozumiałam z biegiem,lat poznałam mnóstwo ludzi,a także znajomych,ktorzy postepuja w ten sposób wyjątkowo spowszedniało,wiec na mnie nie robi wrazenia nawet jak by nago biegal ktoś po wielkim miescie tez by nie zrobilo ponieważ już widziałam roznych ludzi, nawet obnazajacych się przy glownej bardzo ruchliwej ulicy a także psycholi

Ja też się zakochałam w koledze z klasy, z którym 20 lat się nie widzieliśmy. Potem spotkanie jedno drugie trzecie i pach! Trafiło mnie i nie radzę sobie z tym bo wiem, że on nie czuje podobnie jak ja, mimo to nie potrafię tego zakończyć i zapomnieć, och dlaczego jestem taka słaba och :-((

Reklama

gość Ja też się zakochałam w koledze z klasy, z którym 20 lat się nie widzieliśmy. Potem spotkanie jedno drugie trzecie i pach! Trafiło mnie i nie radzę sobie z tym bo wiem, że on nie czuje podobnie jak ja, mimo to nie potrafię tego zakończyć i zapomnieć, och dlaczego jestem taka słaba och :-((
Co Ty, nie jestes slaba. Kopnij go w cztery litery i po sprawie. Wywal go ze swojego umyslu, wierze ze jest to mozliwe jak sie bardzo tego chce.

gość Ja też się zakochałam w koledze z klasy, z którym 20 lat się nie widzieliśmy. Potem spotkanie jedno drugie trzecie i pach! Trafiło mnie i nie radzę sobie z tym bo wiem, że on nie czuje podobnie jak ja, mimo to nie potrafię tego zakończyć i zapomnieć, och dlaczego jestem taka słaba och :-((
Absolutnie, nieprawda ze nie da sie "tego" zwalczyc. Jestem pewna. I Tobie sie to uda.

Napisał(a): Gość -

gość Znalazły się świętoj***we.
Koleżanka napisała jasno, że uprawiała z nim sex, co oznacza, że zaspokajała swoje potrzeby fizyczne (w czym jest to gorsze od biegania czy ćwiczeń na siłowni). Lepiej pewnie, żeby żyła w celibacie do czasu znalezienia tej jedynej, bo robótki ręczne czy zabawki na baterie w tym Ciemnogrodzie to grzech śmiertelny.

Przysięgam, gorzej niż średniowiecze.
E tam,
Ja obstawiam że w średniowieczu tak samo się niektórzy szmacili jak teraz:)
Pod tym względem świat się nie zmienia.

gość Znalazły się świętoj***we.
Koleżanka napisała jasno, że uprawiała z nim sex, co oznacza, że zaspokajała swoje potrzeby fizyczne (w czym jest to gorsze od biegania czy ćwiczeń na siłowni). Lepiej pewnie, żeby żyła w celibacie do czasu znalezienia tej jedynej, bo robótki ręczne czy zabawki na baterie w tym Ciemnogrodzie to grzech śmiertelny.

Przysięgam, gorzej niż średniowiecze.
Skończ lepiej z tą terminologią rodem z żydowskiej gadzinówki michnika bo sprawiasz wrażenie tępego lewaka z objawami lemingozy. Znalazła się specjalistka od Średniowiecza.

AndreaP Od 3 miesięcy regularnie sypiam z moim przyjacielem. Jest dla mnie atrakcyjny fizycznie ale nie czuję do niego nic poza tym,że go lubię i dobrze spędza nam się razem czas. Niestety boję się,że on się we mnie zakochał ponieważ zaczyna coś przygadywać o stałym związku o tym,że chciałby żebym poznała jego rodziców itd. Nie tak to miało wyglądać ... Co robić?
Kup sobie wibrator,ten nie przedstawi cię swoim rodzicom

Diagnoza-syndrom niedopchnięcia,częsta choroba u kobiet w "pewnym" wieku.dr.House

gość
Kup sobie wibrator,ten nie przedstawi cię swoim rodzicom
Tak, wibrator jest niezawodny i wiarygodny, i to ja mam nad nim zawsze władzę.

Napisał(a): robW1972 -

AndreaP Dlaczego go skrzywdziłam? Niczego mu nie obiecywałam ,mieliśmy mieć jasny układ ,on się z tego nie wywiązał...
Dlaczego uważasz że go skrzywdziłaś? Fakt że on się zakochał, do niczego Cię nie upoważnia. On ma przystać na Twoje warunki, czy Ty na jego? Z Tobą coś jest nie tak, czy z nim? Jeżeli ktoś nie wywiązuje się z umowy/układu, to .... to...no właśnie, decyzja należy do Ciebie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Boję się,że mój seks przyjaciel się we mnie zakochał