73
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi20
  • Ocen na +2
73 ppt ?

Co zrobić? Jak postąpić? (21)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Co zrobić? Jak postąpić?

Napisał(a): ~Gość -

Proszę o normalne odpowiedzi. Od trzech miesięcy siedzę w biurze z nową pracownicą, to mężatka przed trzydziestką, ja wolny tuż po czterdziestce. Problem polega na tym że ona od jakiegoś czasu codziennie siadając pokazuje mi niemal całe majtki i patrzy na mnie. Przez większość czasu siedzi bokiem z założoną nogą na nogę, tak że widzę jej waginę ubraną codziennie w białe majtki, zmienia pozycję jak ktoś wejdzie do biura. Po pierwsze to mężatka, po drugie nie widzą mi się biurowe amory, Ona wyraźnie daje mi znak że ma ochotę na coś więcej, co zrobić?
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Co zrobić? Jak postąpić?

Napisał(a): ~gość -

Kiedyś mnie jedna laska przepraszała że zwrócona w moim kierunku nogi rozkłada a mnie nie tylko nawet do głowy nie przyszło żeby spojrzeć ale wręcz tego że nogi rozkłada nie zauważyłem bo w miejscowości wypoczynkowej gdzie lasek rozebranych są setki chyba łeb bym sobie ukręcił gdybym każdej pomiędzy nogi spoglądał ;) Akurat ta nie była nawet w moim typie i mogłaby niezauważona przeze mnie siedzieć bezpiecznie przed moimi oczyma nawet zupełnie goła ;))
Zmierzam do tego że uważam iż autor tematu ma naprawdę poważny problem ;))
Ale chyba ze sobą ;))
« Wróć do tematów
Do góry strony: Co zrobić? Jak postąpić?