126
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi65
  • Ocen na +0
126 ppt ?

Czy istnieja jeszcze kobiety,dla ktorych liczy sie wnetrze faceta?? (66)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy istnieja jeszcze kobiety,dla ktorych liczy sie wnetrze faceta??

Napisał(a): Gość -

Moja historia zaczela sie 6 lat po slubie,wkradla sie rytyna w nasze malzenstwo,pomomo ze dbam o siebie,cwicze na silowni,podobam sie kobietom zona zaczela mnie zdradzac z mlodszym.Na poczatku tylko podejrzewalem,ciagle wymowki w lozku,w koncu znalazlem jej drugi telefon,szok,swiat sie zawalil,kompletnie sie zalamalem,wyladowalem w szpitalu z nerwica zoladka,jej romans kwitl dalej,w koncu sie wyprowadzila,za 2 miesiace dzwonila z placzem,bo ja wykorzystal a ona sama na stancji z oplatami zostala,wybaczylem!!Traktowalem jak krolowa,wieczorem winko,prezenty na Swieta,dzien kobiet,Walentynki,bylo cudownie,jak na pocztku.Na wiosne koszmar powrocil,znowu zaczela mnie zdradzac,nie wytrzymalem,wyprowadzilem sie,wszystko jej zostawilem i zaczolem od zera nowe zycie,teraz juz do siebie doszedlem,cwicze nadal na silowni,chociaz podobam sie kobietom,nie potrafie zaufac,za bardzo sie zawiodlem,chociaz z drugiej strony bardzo brakuje mi bliskosci kobiety,szczegolnie w samotne wieczory,bardzo pragne zasnac i obudzic sie przy ukochanej osobie,rano chwilka czulosci,kawka i obowiazki,ale to tylko marzenia,szukalem milosci na portalu randkowym,reklamowanym w telewizji,brak slow,same oszustki i zadne przygod mezatki,nie wiem juz sam gdzie mozna poznac wartosciowa kobiete,czy wogole takie istnieja???
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Czy istnieja jeszcze kobiety,dla ktorych liczy sie wnetrze faceta??

Napisał(a): April -

A pewnie ze sa, tylko.....
Gdzie ci mezczyzni, prawdziwi tacy........
No ci z tym cholernym wnetrzem. Dla Ciebie takie wazne a piszesz tylko ze dbasz, ze przystojny, ze silownia..... Gdzie to wnetrze pytam?
A ze kwiatki i buzia buzia dla krolewny? Takich widzialam tez duzo, niektore te krolewny w ciemnych okularach i z szalem na szyi...ale co to ja chcialam.....aha
Facetow duzo, tylko wnetrza nie ma....

Napisał(a): gość -

Widocznie miała taki charakter lub szukała adrenaliny.Zarówno są porządne i wartościowe kobiety jak i mężczyźni ale w obecnych czasach nie opłaca się takowym być. Mało ludzi ma zasady. A zgadzam się że niby o wnętrzu piszesz a ciągle o swoim wyglądzie podgadujesz.Skoro się podobasz to w czym problem? Może wybierasz niewłaściwe kobiety i wcale nie patrzysz na wnętrze tylko na zewnętrzną warstwę.

Miłości się nie szuka na siłę musi przyjśc sama..
Daj sobie spokój z poszukiwaniami i zacznij się rozglądac w okół siebie bo nie zdajesz sobie sprawy z piękna życia codziennego i tego co Cię otacza. Czasem miłośc jest krok od Ciebie ale nie widzisz jej bo spoglądasz zbyta daleko. życzę powodzonka i nie łam się

Nie było takich kobiet i nigdy nie będzie. Za wnętrze kobieta Cię polubi, poczuje sympatię, jednak żadnym sposobem nie poczuje miłości, czyli fenyloetyloaminy i reszty powiązanych związków chemicznych prowadzących do seksualnych zbliżeń. Tutaj odgrywają rolę inne pobudzające czynniki, jednakowe dla wszystkich, bo prawa biologii dotyczą wszystkich istot żyjących. Summa summarum jeśli myślisz o pzyjaźni to znajdziesz koleżankę, dla której liczy się wnętrze. Jeśli o tzw. związku, to nic nie pomoże.

Napisał(a): Gość -

Ciekawe,wlasnie czytalam gdzies ostatnio,ze jesli nie czuje sie wstretu to drugiej osoby a laczy nas jakas gleboka wiez duchowa,to istnieje ogromna szansa,ze ta chemia sie z czasem uwolni .Sama chemia natomiast wypala sie bardzo szybko i nie pozostaje juz nic.
Przeciez sa kultury skazane na przymusowe malzenstwa i trwaja latami a nawet sa szczesliwi....wiec???
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czy dla kobiet liczy sie wnetrze mezczyzny
Do góry strony: Czy istnieja jeszcze kobiety,dla ktorych liczy sie wnetrze faceta??