52
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń472
  • Odpowiedzi43
  • Ocen na +17
52 ppt ?

Czy któraś stosowała iQface na problemy z cerą i podzieli się opinią? (44)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Czy któraś stosowała iQface na problemy z cerą i podzieli się opinią?

Napisał(a): Tasza33 -

Dziewczyny! Od dłuższego czasu borykam się z problematyczną cerą i stosowałam już chyba wszystko, co można stosować od zewnątrz, kremy, maści i toniki. Nieskutecznie albo z bardzo nikłym skutkiem. Znajoma poleciła mi zacząć najpierw od wewnątrz czyli przyjmować cynk plus jakieś inne rzeczy, a druga się wtrąciła, że lepiej już jakąś gotową kompozycję na oczyszczanie i że jej siostra bierze iQface. Niestety, pierwszy raz o nich wtedy usłyszałam i potrzebuję opinii osób już z nich korzystających. Dzięki z góry za każdy koment :)
INTERIA.PL

Re: Czy któraś stosowała iQface na problemy z cerą i podzieli się opinią?

Napisał(a): Gość -

Moja dermatolog uważa ,że trzeba dwu biegunowo - do środka i na zewnątrz .
Polecam olejek z opuncji figowej . Jest dość drogi . To najdroższy olejek na świecie . Produkcja jest kosztowna . Ale warto . Za 10ml zapłaciłam ok .70 złotych. Do leczenia potrzeba 3-4 krople . A to środka polecam tabletki z koenzymem Q10 . Zacznij od największej dawki - 60mm
Bądź systematyczna a to Ci się opłaci :)

Jestem na początku kuracji iQ i muszę przyznać, że po dwóch tygodniach nie spodziewałam się niczego konkretnego ale jestem miło zaskoczona, bo znikły mi te ropne paskudy bolesne, zostały tylko te mniej dokuczliwe. Jestem ciekawa jak to będzie wyglądało z dłuższym upływem czasu. Może ktoś ma większe doświadczenie :)

Reklama

Napisał(a): gość -

Hej, ja brałam IQFace, i jestem już prawie 2tygodnie po zakończeniu kuracji i zero nawrotów. Oczywiście same tabletki to nie wszystko, trzeba bardzo dbać z zwenątrz o cerę, nie wprasowywać w nią żadnych "mocnych" kosmetyków, ograniczyć "tapetę", a robić delikatny makijaż, najlepiej usuwając go zaraz po tym jak już nie jest potrzebny. Zmieniłam też kosmetyki na te do skóry alergicznej - są droższe, ale delikatne i nie tworzą efektu maski. No i do tego jedzenie. Musisz sobie powiedzieć.. KONIEC ZE ŚMIECIOWYM ŻARCIEM! U mnie najgorsze wulkany wyskakiwały po słodyczach, mnożyły się na potęgę jak króliki. Także musisz się sobie przyjrzeć uważnie. No i co do samych tabletek, to kurację wybierz do końca, do ostatniej tabletki. I nie martw się, że efekty nie pojawią się od razu, dużo cierpliwości i wszystko będzie okej :)

Zapraszamy do zapisu do szkoły Policealnej Delta Edukacja na kierunek Technik Usług Kosmetycznych!
Wiedza, którą u nas zdobędziesz pomoże Ci zadbać o urodę na najwyższym poziomie!
Nauka trwa dwa lata i jest całkowicie bezpłatna!
Zapraszamy do zapisu już dziś!
ul. Szewska 17/1 Kraków
Pozdrawiam - Delta Edukacja

Reklama

na potęgę jak króliki xDDDD hahahha!
faktycznie, słodycze i u mnie po alkoholu niestety to samo na twarzy. a czy ktoś tak jak ja zauważył wyrównanie się kolorytu? to zasługa tych tabsów czy przypadek?

No ona właśnie opowiadała, że nawet kremu BB już nie musi używać, tylko zwykły bo kolor na twarzy ujednolicony i bez korektora bo nie widać pryszczy (nie wychodzą takie czerwone plamy) tylko jak już to takie zwykłe których nawet nie widać i jak się ich nie zaczepia to po dwóch dniach nie ma po nich śladu. Taki efekt na mojej twarzy byłby wymarzony dosłownie!

Reklama

elimilej na potęgę jak króliki xDDDD hahahha!
faktycznie, słodycze i u mnie po alkoholu niestety to samo na twarzy. a czy ktoś tak jak ja zauważył wyrównanie się kolorytu? to zasługa tych tabsów czy przypadek?
zasługa tabletek, zdecydwanie! Bo u mnie tez plamy poznikały podczas kuracji

Ja jestem w połowie pierwszego opakowania (zaleca się wybranie dwóch dla osiagnięcia zamierzonego efektu i utrzymania go), jak na razie jestem zadowolona, może nie zniknęło wszystko jak za dotknięciem wróżki zębuszki ale widać znaczące zmiany - a to dopiero 1/4 kuracji. Jeżeli wątek będzie jeszcze zywy za 1,5 miesiąca to chętnie wstawie zdjecia przed i po, mam nadzieje, ze bedzie co wstawiac i czym sie chwalic. Jak na razie jestem na dobrej drodze/

W takim razie ja się decyduję i też wstawię zdjęcia przed i po :D w sumie to już nie mogę się doczekać!
Przyznaję się, że jestem niedowiarkiem i zajrzałam na kilka innych wątków na necie o tabsach i nie wiem jakim cudem nie wpadłam wcześniej na iqface, one są całkiem popularne i zachwalane! hm... :P

Ja po wybraniu pelnej kuracji - 2 opakowania, 2tabl dziennie - nie mam juz nic na twarzy, wiadomo, przy miesiaczce cos wyskoczy, ale to raczej standardzik na ustach albo wielka kopa na srodku czola - to zwykla zlosliwosc,a nie "efekty nie brania iq".

Ja jestem królikiem doświadczalnym, siostra kupiła dwie buteleczki, jedną wcisnęła mi. Podobno trądzik jest dziedziczny, a my obie pomimo już swojego wieku (26 i 30 lat) nadal z nim walczymy. Więc wybrałam już jedno opakowanie, czekamy na dostawę kolejnej dwójki i tak. U mnie (ta starsza;)) efekty są mniejsze, możliwe, że a. nie trzymam dawek, bo o nich zapominam, jestem zupełnie nieprzyzwyczajona do brania leków (poza wspomnianą antykoncepcją nigdy żadnych regularnie nie przyjmowałam) - zaczerwienienia i przebarwienia lekko wyblakły, czoło zrobiło się gładkie, na policzkach niewielkie zmiany. Siska natomiast, wg mnie nie musi kontynuować kuracji, ma buzię jak pupka niemowlaka. Ale ona jest sfiksowana na punkcie zdrowego żarcia, biegania, ćwiczenia.. mam wrażenie, ze nawet jak śpi to prowadzi jakiś wewnętrzny trening. U niej zostały tylko niewielkie ślady w strefie T.

Pozdrawiam dziewczyny :)

OchMoniczka Ja jestem królikiem doświadczalnym, siostra kupiła dwie buteleczki, jedną wcisnęła mi. Podobno trądzik jest dziedziczny, a my obie pomimo już swojego wieku (26 i 30 lat) nadal z nim walczymy. Więc wybrałam już jedno opakowanie, czekamy na dostawę kolejnej dwójki i tak. U mnie (ta starsza;)) efekty są mniejsze, możliwe, że a. nie trzymam dawek, bo o nich zapominam, jestem zupełnie nieprzyzwyczajona do brania leków (poza wspomnianą antykoncepcją nigdy żadnych regularnie nie przyjmowałam) - zaczerwienienia i przebarwienia lekko wyblakły, czoło zrobiło się gładkie, na policzkach niewielkie zmiany. Siska natomiast, wg mnie nie musi kontynuować kuracji, ma buzię jak pupka niemowlaka. Ale ona jest sfiksowana na punkcie zdrowego żarcia, biegania, ćwiczenia.. mam wrażenie, ze nawet jak śpi to prowadzi jakiś wewnętrzny trening. U niej zostały tylko niewielkie ślady w strefie T.

Pozdrawiam dziewczyny :)
A to jakoś szczególnie zmieniła swoje żywienie, czy chodziło o jakieś konkretne produkty, których ilość zwiększyła, a których zmiejszyła lub wyeliminowała? Bo ja mam te tabletki od jakiegoś czasu już, i zmiany sa niewielkie jak u Ciebie.

Wiesz ona przeszła na diete totalną, owoce, warzywa, zero czekolad, cukierków, czipsów (jak można tak żyć?), kawy, herbaty, sama woda! Więc wydaje mi się, że lekko przesadza ;) No ale jesteś tym, co zjadasz wiec może rzeczywiście zdrowe żarcie w jakimś stopniu równa sie zdrowej cerze. Chociaż tak jak napisałam wyżej, ja nie zmienilam przyzwyczajeń i też działa :P
« Wróć do tematów
Do góry strony: Czy któraś stosowała iQface na problemy z cerą i podzieli się opinią?