22
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +-11
22 ppt ?

Dlaczego nie mogę znaleźć sobie chłopaka? – Pytanie do dziewczyn (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dlaczego nie mogę znaleźć sobie chłopaka? – Pytanie do dziewczyn

Napisał(a): Gość -

Jestem młodym trenerem osobistym pracującym z dziewczynami z nieśmiałością i problemami społecznymi. Coraz więcej dziewczyn zadaje mi pytanie:
‘Dlaczego nie mogę znaleźć sobie chłopaka?’

I na to pytanie udaje się zawsze znaleźć odpowiedź, gdyż tkwi ona zawsze w samej osobie zainteresowanej.
Kiedy się znajduje odpowiedź, pozostają do wytrenowania umiejętności, dzięki którym taka osoba będzie umiała poznawać, weryfikować chłopaków, asertywnie eliminować tych, którzy ja nie interesują i nie poddając się szukać dalej.
I tu jakby nie ma wątpliwości ani nic takiego.

Ale zupełnie inna rzecz mnie zastanawia
i mam pytanie do kobiet:

‘Skąd Waszym zdaniem ta zatrważająco rosnąca liczba dziewczyn, które nie umieją zweryfikować chłopaka, znaleźć tego, który będzie dla niej interesujący?’
----------------------------------------- Jakie jest Wasze zdanie dziewczyny?
Co się stało społecznie, że tak wielu dziewczynom dzisiaj nie udaje się znaleźć, nie umieją szukać, nie wiedzą jak i gdzie, błędnie szukają, itd, itd Jak ktoś ma coś mądrego do napisania niech pisze.

Nie chodzi o to, że to występuje, ma miejsce, tylko o to, dlaczego w aż tylu przypadkach? Dlaczego to wzrasta?

Dopiszę jeszcze, że oczywiście powody poszczególnych osób mogą być różne:
- część osób boryka się z nieśmiałością,
- inne są tak introwertyczne, że mają z tym problem,
- jeszcze inne z różnych względów nie posiadają umiejętności komunikacji,
, ale:
Jakie mogą być społeczne powody nawarstwiania się tych problemów do takiego stopnia, że wzrost osób z takimi problemami sięgnął w 2013 roku podwojenia odnotowanych przypadków z roku np.2010

Jak zauważacie skąd ten wzrost - napiszcie.
INTERIA.PL

Re: Dlaczego nie mogę znaleźć sobie chłopaka? – Pytanie do dziewczyn

Może dlatego, że mężczyzn jest mniej niż kobiet i dlatego dla wszystkich z was nie wystarczy? I akurat padło na Ciebie...? :)

Jestem młodym trenerem osobistym pracującym z dziewczynami z nieśmiałością i problemami społecznymi. Coraz więcej dziewczyn zadaje mi pytanie:
‘Dlaczego nie mogę znaleźć sobie chłopaka?’
Jestem kobietą więc się wypowiem po pierwsze nie wiem po co pytasz się na forum bo ty sam powinienes to wiedzieć po drugie jeśli są to dziewczyny z nieśmiałością takim osobom ciężko jest znależć chłopaka .Poza tym faceci nie lubią kobiet z problemami oni oczywiście problemowi mogą być mogą mieć ,ale kobieta? .

Napisał(a): roobert -

Wypowiem się jako ta druga strona - poszukiwana.
Hmmm powodów może być tyle ile dziewczyn ale oprę się na przykładach z bliskiego mi otoczenia znajomych.
Otóż zauważyłem, że dziewczyny lecą na facetów cwaniaków. Wiem, standartowa historia. Podobają im się faceci przebojowi, z dobrą gadką. Osoba postronna od razu wyczai, że taki koleś to ma tylko d.. przed oczami. Jego zachowanie od razu to mówi ale dziewczyna jest zafascynowana. Niestety duża część się na to łapie a potem są zawiedzione. Tyle miłych rzeczy mówił ale nie pokazywał czynami.
Miałem znajomą, która miała chłopaka tylko dlatego, że dobrze zarabiał. Traktował ją jak szmatę, odzywał się do niej chamsko, nawet w obecności innych znajomych. Ale ona trwała przy nim pomimo tego, że się bała. Zostawiła go w końcu. Z tego co wiem to następny jej facet to też podobny egzemplarz. Nie mam pojęcia co ją pcha do takich kolesi. Kolejnym przykładem jest mój kolega. Kozak i ruchacz. Zachowuje się jak gówniarz i goni tylko za laskami. O dziwo ma tyle znajomych, które by mu nogi w procę rozłożyły, że aż dziw bierze. Ma niby dziewczynę ale czasem jak się do niej odezwie to głowa mała. Ja bym nigdy w życiu się tak do kobiety nie odezwał. Ona sobie na to pozwala i po prostu nic nie mówi. Podrywa inne dziewczyny a one cieszą się jak głupie, utrzymują z nim kontakt pomimo tego, że doskonale wiedzą jaki jest.
Dziewczyny nie zauważają tych chłopaków/facetów co są w tle tych cwaniaków. Ogarnięci i wiedzą czego chcą. Dla nich wydaja się po prostu nudni i nie próbują nawet poznać.

Może najpierw dwa słowa do: mandarine, która pisze, że to ja powinienem wiedzieć.
Odpowiem: ale ja nie o to pytam. Pytam o to dlaczego drastycznie wzrasta liczba dziewczyn przygniecionych tym pytaniem.

I to co pisze roobert - zwrócił uwagę na naprawdę istotny problem.
Jest dokładnie tak jak on pisze.
Tylko wciąż pozostaje pytanie: jaki czynnik społeczny powoduje że tak się dzieje i to narasta.

O odpowiedź na to pytanie chodzi tu najbardziej, bo jak to strasznie jest - wszyscy wiemy.

MyslacySzerzej Może najpierw dwa słowa do: mandarine, która pisze, że to ja powinienem wiedzieć.
Odpowiem: ale ja nie o to pytam. Pytam o to dlaczego drastycznie wzrasta liczba dziewczyn przygniecionych tym pytaniem.

I to co pisze roobert - zwrócił uwagę na naprawdę istotny problem.
Jest dokładnie tak jak on pisze.
Tylko wciąż pozostaje pytanie: jaki czynnik społeczny powoduje że tak się dzieje i to narasta.

O odpowiedź na to pytanie chodzi tu najbardziej, bo jak to strasznie jest - wszyscy wiemy.
Jak widzisz najwięcej odpowiedzi do tej pory udzieliło mężczyżn i prawidłowo to temat zarówno dla kobiet jak i mężczyzn a ty nie rób sobie sciąg tylko sam pomyśl .

Napisał(a): roobert -

MyslacySzerzej jaki czynnik społeczny powoduje że tak się dzieje i to narasta
Nie potrafią ocenić co jest ważne i nie doceniają tego. Może podam swój przykład. Mam 28 lat i wiem czego chcę od życia. Komplementy i to, że jestem porządnym facetem słyszę od kobiet w wieku ok. 40-50 lat i to często obcych. Widzą mnie jak się zachowuję i oceniają. Kobiety w okolicy mojego rocznika mają na mnie wyj....e. Czemu tak jest? Mogę się tylko domyślać. Z każdej strony są atakowane, że powinny czekać na królewicza z bajki a nie na faceta, który będzie na dobre i złe przy nich. Bo takie coś wieje cepelią.

roobert
MyslacySzerzej jaki czynnik społeczny powoduje że tak się dzieje i to narasta
Nie potrafią ocenić co jest ważne i nie doceniają tego. Może podam swój przykład. Mam 28 lat i wiem czego chcę od życia. Komplementy i to, że jestem porządnym facetem słyszę od kobiet w wieku ok. 40-50 lat i to często obcych. Widzą mnie jak się zachowuję i oceniają. Kobiety w okolicy mojego rocznika mają na mnie wyj....e. Czemu tak jest? Mogę się tylko domyślać. Z każdej strony są atakowane, że powinny czekać na królewicza z bajki a nie na faceta, który będzie na dobre i złe przy nich. Bo takie coś wieje cepelią.
Dokładnie tak jest jak pisze roobert nic dodać nic ująć.A potem gdy się zbliża 40-tka to lament że zostają same.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dlaczego nie mogę znaleźć sobie chłopaka? – Pytanie do dziewczyn