40
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń970
  • Odpowiedzi30
  • Ocen na +0
40 ppt ?

GAZ LPG CORAZ DROŻSZY! Początek końca taniej jazdy? (31)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

GAZ LPG CORAZ DROŻSZY! Początek końca taniej jazdy?

Napisał(a): Gość -

Gaz LPG jest droższy o 27gr w porównaniu z wrześniem ubiegłego roku.
Nie dość, że benzyna jest okropnie droga to jeszcze rząd dobiera się do tyłka osobom, które potrzebują jeździć, a nie widzą konieczności tankowania PB.
Nakładają coraz więcej tych pożal się Boże akcyz, gdzie praktycznie 3/4 ceny benzyny to jakieś durne podatki, które idą na przykład na budowę naszych dróg, których nie ma.

Gaz to oszczędność, ale w tym kraju zedrą z Ciebie co do ostatniej złotówki!
INTERIA.PL

Re: GAZ LPG CORAZ DROŻSZY! Początek końca taniej jazdy?

ja juz dawno to zrobilem i nie zaluje jezdze autem nowym ,benzynowym 3 litrowym i zarobki mam normalne wiec nie odczuwam podwyzek benzyny! cena litra benzyny to jakies 1,50 usa to poptega!!!a i drogi tu sa najlepsze na swiecie!

Gość ja juz dawno to zrobilem i nie zaluje jezdze autem nowym ,benzynowym 3 litrowym i zarobki mam normalne wiec nie odczuwam podwyzek benzyny! cena litra benzyny to jakies 1,50 usa to poptega!!!a i drogi tu sa najlepsze na swiecie!
i pora sie obudzic :) wruciles do zeczywistosci co
dobrze ze za mazenia nie karaja bo juz bys dozywocie dawno dostal

Reklama

hej -- byłem na wakacjach w algierii,wybrałem sie tam samochodem . było zajebiście , ale co jeszcze mnie cieszyło, to ceny paliw ---- bp 75 gr a gaz lpg 0.13 gr. co najciekawsze , ze allgierczycy uwazaja ze benzyna jest tania jak woda, na kazdego stac do pelna baku lac.

Gość
i pora sie obudzic :) wruciles do zeczywistosci co
dobrze ze za mazenia nie karaja bo juz bys dozywocie dawno dostal
Dobrze, że za takie używanie języka, jak Ty to robisz, nie karają, bo powinieneś dostać karę śmierci przez czytanie słownika ortograficznego do końca życia.

Reklama

wyjechać zawsze można . ostatnio byłem na zachodzie Polski i tak sobie myślę że wyjechało wszystko co mogło bo zostali tylko ludzie starsi i ci którzy nie dali sobie rady . wyjechali wszyscy moi koledzy miasta są wyludnione zresztą mało kogo widać na ulicach a jeszcze tak ze 20 lat temu ulice pełne były ludzi a teraz co ????

Reklama

ja zrobilem to juz 30 lat temu!!i wiem ze moja dezyzja byla prawidlowa!
juz w latach 70 byla moda na gaz ale ja zawsze jedzilem benzyniakiem ale zamontowalem do mojego merca 115 ktory mial silnik 28000 zamontowalem disla 300 (5 cylindrow ) i tym nie dalo sie jezdzic w porownaniu z benzyniakiem
w ny mialem juz kilka samochodow i zawsze tylko benzyniak pojemnosci silnikow w usa sa przewzanie okolo 3l
ale 3-5 l;itrowe to jest standat
jezdze teraz samochodem chryster minivan z 08 z 4 litropwym silnikiem 6cylindrowym wsamochodzie jest zainstalowany
wskaznik zuzycia paliwa w danym momecia jak rowniez pokazujacy srednia i czesto mam 27mil z galona jest to ponizej 10 litrow na 100km

Ja na swoim Vito V klase na gazie zrobiłem 240 tys km teraz mam na liczniku prawie 390 tys km Niech ktoś przeliczy różnicę w cenie gazu i benzyny i jeszcze dodam, że dużo jeżdżę i te kilometry zrobione są przez trzy lata. Następnym razem też skuszę się na gaz

powiedzcie czy możesz coś zadziałac w sprawie ceny dzisiejszego LPG? Jestem zwolennikiem gazu w aucie, więc się pytam dlaczego E-petrol zadecydował o podniesieniu kosztów transportu? Gdzie w innych państwach cena gazu wcale nie wzrosła, wg mnie jest to manipulacja ludźmi, ludzie pracują jeżdząc autami, dojeżdzając do pracy nie mając innego środka transportu, dlaczego nikt nie potrafi z nimi zawalczyc, pochodzę z małego miasteczka i tutaj nic nie zrobię aby zawalczyc jakoś o kwotę która powinna byc normalna lub byc przeciwnym tak dużemu skokowi ceny jaką trzeba płacic nam dziś za LPG.
W moim mieście koszt litra gazu to 2.62 . Nie jest to miłe, sądzę że ceny się obniżą, a jeśli się mylę?

Ty PACANIE auto potrzebuje litr więcej gazu niż benzyny Jaką ty masz instalację i kto ci ją zakładał zareklamój ten zakład.Ja mam BRC i zrobiłem jak na razie 110 000 km a byłem w serwisie na przeglądzie gwarancyjnym.Nie zakładaj taniej KASZANY

co za bzdura siedziec w serwisie jak zawsze gaz i tylkol gaz grande punto juz 126000 na gazie i nic a na 33l robie 470km to nsobie policz
Gość na gazie to auto jezdzic nie chce i co chwila trzeba siedziec w serwisie a oszczednosc? o czym tu mowic jak auto potrzebuje gazu dwa razy tyle co benzyny wiec co to za oszczednosc?

Gość na gazie to auto jezdzic nie chce i co chwila trzeba siedziec w serwisie a oszczednosc? o czym tu mowic jak auto potrzebuje gazu dwa razy tyle co benzyny wiec co to za oszczednosc?
Kolega chyba kupił instalację LPG z 1880 roku ;) jak się odpowiednio zainstaluje to nie trzeba wcale siedzieć w serwisie (no chyba że wymiana oleju lub klocków hamulcowych). A 2x tyle co benzyna? do 15% :-) policz jeszcze raz.
« Wróć do tematów
Do góry strony: GAZ LPG CORAZ DROŻSZY! Początek końca taniej jazdy?