53
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi32
  • Ocen na +-25
53 ppt ?

jak pozbyć się zmarszczek :( boję się, że przestanę być atrakcyjna dla męża. (33)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: jak pozbyć się zmarszczek :( boję się, że przestanę być atrakcyjna dla męża.

Napisał(a): xenia11 -

Dobre są kremy ziaji, używam nawilżającego oliwkowego oraz z kwasem hiaruronowym 30+ , bo bardzo lubię tę firmę, ale też nie wiem na jakim etapie jesteś.
Jeśli mogę Ci coś doradzić to wieczorem kremując buzię zrób sobie automasaż twarzy- to naprawdę fajna sprawa, ja robię ten masaż "na kremie" choć wiem, że część pań robi go przed nałożeniem kosmetyku ;) świetna sprawa pomagająca na owal twarzy i lepsze wchłanianie składników w kremie ;))))
Ps. To,że dbanie o siebie powinno być nawykiem dla siebie, wcale nie zmienia faktu, ze można też o niektóre rzeczy dbać, nie tyle dla siebie, co właśnie by seksownie wyglądać dla swojego mężczyzny, nawet jeśli dla samej siebie by się tego nie zrobiło, i wcale nie uważam, by było w tym coś niewłaściwego ;))

Re: jak pozbyć się zmarszczek :( boję się, że przestanę być atrakcyjna dla męża.

Napisał(a): Gość -

xenia11 Dobre są kremy ziaji, używam nawilżającego oliwkowego oraz z kwasem hiaruronowym 30+ , bo bardzo lubię tę firmę, ale też nie wiem na jakim etapie jesteś.
Jeśli mogę Ci coś doradzić to wieczorem kremując buzię zrób sobie automasaż twarzy- to naprawdę fajna sprawa, ja robię ten masaż "na kremie" choć wiem, że część pań robi go przed nałożeniem kosmetyku ;) świetna sprawa pomagająca na owal twarzy i lepsze wchłanianie składników w kremie ;))))
Ps. To,że dbanie o siebie powinno być nawykiem dla siebie, wcale nie zmienia faktu, ze można też o niektóre rzeczy dbać, nie tyle dla siebie, co właśnie by seksownie wyglądać dla swojego mężczyzny, nawet jeśli dla samej siebie by się tego nie zrobiło, i wcale nie uważam, by było w tym coś niewłaściwego ;))
Mamy wiele możliwości aby zadbać o siebie. Zupełnie się z Tobą zgadzam. Wiele kobiet nie potrafi tylko dla siebie, i mnie to wcale nie dziwi, najlepszą motywacją dla kobiety jest mężczyzna, i odwrotnie. Ja również nie uważam za niewłaściwe dbać o siebie dla swojego mężczyzny, każda z nas chce ładnie wyglądać.) Moja babcia zawsze myślała o dziadku, i całe zycie bardzo dbała o siebie, nawet kiedy zmarł, i kiedy jej pytaliśmy po co to robi, odpowiadała właśnie; dla siebie. Miała piękną, przejrzystą twarz, bez żadnych zmarszczek, a uzywała tylko ''mielonego siemienia lnianego'' i kremu nivea. Wracamy do różnych porad babcinych,są sprawdzone i często przynoszą nam dużo korzyści, a prawdopodobnie zostałam źle zrozumiana.))

Reklama

Jak będziesz miała zmarszczki to przestaniesz być atrakcyjna? No to szykuj się na rozwód bo czasu nie zatrzymasz.
A tak na poważnie - mój mąż zawsze powtarza że mam najcudowniejsze zmarszczki na świecie :) Jak się kocha naprawdę to przemijanie nie przeszkadza, pewnie że wszystkie się o to martwimy, patrzymy w lustro i widzimy upływający czas, trzeba o siebie dbać, uprawiać sport, pielęgnować ciało takimi kosmetykami na jakie nas stać, ale nie dać się zwariować.

Reklama

Napisał(a): gość -

Myślę że każdy normalny mąż powinien wiedzieć że z upływem czasu u kobiety pojawia się coś takiego jak zmarszczki i jest to normalna rzecz. Oczywiście wiadomo że trzeba o siebie dbać i jak najlepiej starać się tym zmarszczką zapobiegać (i nie chodzi tu tylko o ‘podobanie się mężowi’). Natomiast jak już się pojawią to przede wszystkim zacząć z nimi walczyć używając kosmetyków naturalnych. Nie ma co od razu wchodzić w jakąś chemię. Ja już od dłuższego czasu używam oleju kosmetycznego z opuncji figowej Esent i zdawać by się mogło że niby nic a naprawdę widzę efekty. Nie dość że mam po nim mniej widoczne zmarszczki to jeszcze nawilża mi skórę którą mam od zawsze mocno suchą.

Mi póki co wystarczają kosmetyki - kremy przeciwzmarszczkowe i maseczki. Dobry jest krem Forte nano cell xtreme, wygładza twarz i napina, do tego robię co kilka dni maseczki ujędrniające, albo masaż twarzy, to tez wbrew pozorom pomaga

Napisał(a): gość -

Po pierwsze, uspokój się. Chcesz zacząć pielegnacje przeciwzmarszczkowa, bo maz uzna cie za nieatrakcyjna? Starzenie to normalny proces w zyciu czlowieka, dopadnie kazdego :)
Mozesz sprobowac czegos z olejkiem arganowym albo wspomnianej wyzej serii forte nano z bielendy, bo te kremy naprawde wygladzają skore i maja fajny sklad.

Malinka99 Mi póki co wystarczają kosmetyki - kremy przeciwzmarszczkowe i maseczki. Dobry jest krem Forte nano cell xtreme, wygładza twarz i napina, do tego robię co kilka dni maseczki ujędrniające, albo masaż twarzy, to tez wbrew pozorom pomaga
moja mama używa tego kremu nano cell od bielendy i bardzo sobie chwali, z tym, że jest to krem 45+
no i oczywiście co za bzdura, że możesz być a raczej nie być atrakcyjna dla męża??? a on jest piękny i gładki?? my slisz, ze zawsze taki będzie? ;)

możesz sobie wstrzyknąć botoks :) z doświadczenia wiem, że jest bardzo skuteczny, później może trochę boleć ale też jest na to sposób, czyli krem znieczulający dostępny najtaniej na http://www.na(...)rost.pl po posmarowaniu nic nie boli :) szybko przychodzi i jest tani, polecam

Jest sporo kremów przeciwzmarszczkowych, więc warto poczytać opinie albo zapytać Pani w drogerii :) Ja testowałam np. bielendowy krem forte nano cell xtrem i mogę powiedzieć że dobrze wygładza skórę i napina, zmarszczki są mniej widoczne

Napisał(a): JuliaTylko -

Malinka99 Jest sporo kremów przeciwzmarszczkowych, więc warto poczytać opinie albo zapytać Pani w drogerii :) Ja testowałam np. bielendowy krem forte nano cell xtrem i mogę powiedzieć że dobrze wygładza skórę i napina, zmarszczki są mniej widoczne
Używałam ten krem od Bielendy, o którym piszesz, ale na chłodną porę był mi trochę za lekki i kupiłam tą reklamowaną serię przez Edytę Olszówkę profesjonalna terapia wieku hialuronowa wolumetria. Mam krem 40+ i serum. Mają w składzie trzy rodzaje kwasu hialuronowego, peptydy oraz olejek makadamia. Zmarszczki i tak się nie zmniejszą, ale wydaje mi się, że lekko się spłyciły, a cera wygląda zdecydowanie lepiej.

Napisał(a): ~margo654 -

Wiem, że zabiegi medycyny estetycznej bez chemii przeprowadza Aleksandra Sobczyk – Smereczyńska. Zwiotczała skóra znika od ręki po zastosowaniu kwasu hialuronowego i to podobno nowej generacji. Jakość współpracy jest bardzo wysoka. Masz realną opiekę lekarza medycyny estetycznej.
« Wróć do tematów
Do góry strony: jak pozbyć się zmarszczek :( boję się, że przestanę być atrakcyjna dla męża.