6
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń28
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +1
6 ppt ?

JAK TO MOŻLIWE, ŻE W XXI w. SĄ LUDZIE KTÓRZY TWIERDZĄ, ŻE ZIEMIA JEST PŁASKA??? (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

JAK TO MOŻLIWE, ŻE W XXI w. SĄ LUDZIE KTÓRZY TWIERDZĄ, ŻE ZIEMIA JEST PŁASKA???

Napisał(a): ~lis2012 -

Albo, że Świat został stworzony 6 tysięcy lat temu. Bo jeżeli ktoś tak twierdzi to ma albo zdefektowany mózg. Albo robi to dla jaj. Istnieją naukowe dowody, że „Nasz Wszechświat” powstał ponad 13 miliardów lat temu. Nasz układ Słoneczny ok. 5 miliardów lat temu. A życie na Ziemi przed 3 miliardami lat. Współczesny człowiek w wyniku ewolucji chodzi po Ziemi od ok. 30 tysięcy lat.
INTERIA.PL

Re: JAK TO MOŻLIWE, ŻE W XXI w. SĄ LUDZIE KTÓRZY TWIERDZĄ, ŻE ZIEMIA JEST PŁASKA???

Napisał(a): buc1 -

Polska jest wywrócona na prawdę stronę i przykryta dyktaturą, jak poduszką. Czy są tacy - oczywiście na prawicy, tylko ich twierdzenia są inne, ponieważ twierdzą bedąc na ziemi, że nie wiadomo, co się kręci ziemia, czy slońce. Zatem runęła teoria Kopernika. Faktem jest, że ustalenie tego zjawiska jest zależne na, jakiej planecie, czy miejscu się znajdujemy. Oczywiste jest, przecież, że my sobie jeszcze nie wędrujemy, po byle jakich planetach, a znajdujemy się przeważnie na ziemi.

Re: JAK TO MOŻLIWE, ŻE W XXI w. SĄ LUDZIE KTÓRZY TWIERDZĄ, ŻE ZIEMIA JEST PŁASKA???

Napisał(a): Lilith1 -

buc1 Polska jest wywrócona na prawdę stronę i przykryta dyktaturą, jak poduszką. Czy są tacy - oczywiście na prawicy, tylko ich twierdzenia są inne, ponieważ twierdzą bedąc na ziemi, że nie wiadomo, co się kręci ziemia, czy slońce. Zatem runęła teoria Kopernika. Faktem jest, że ustalenie tego zjawiska jest zależne na, jakiej planecie, czy miejscu się znajdujemy. Oczywiste jest, przecież, że my sobie jeszcze nie wędrujemy, po byle jakich planetach, a znajdujemy się przeważnie na ziemi.
Bucek, a globus Wąchocka masz?
:D
« Wróć do tematów
Do góry strony: JAK TO MOŻLIWE, ŻE W XXI w. SĄ LUDZIE KTÓRZY TWIERDZĄ, ŻE ZIEMIA JEST PŁASKA???