468
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń16 tys.
  • Odpowiedzi302
  • Ocen na +0
468 ppt ?

Jak zakończyć związek,który muszę zakończyć a nie chcę.... (303)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak zakończyć związek,który muszę zakończyć a nie chcę....

Napisał(a): Gość -

Witam
Zaraz powiecie że temat stary i długi jak rzeka,ale każdy ma inny problem.
Jestem mężatką i poznałam mężczyznę,zupełnie się nie spodziewałąm,że ja zainteresuję się innym facetem,ponieważ z mężem układało mi się całkiem dobrze.Ale stało się na początku były tylko ukradkowe spojrzenia,uśmiechy,później zaczeliśmy się spotykać i stało się.On też jest żonaty.Spotykamy się,dużo rozmawiamy,dzwonimy do siebie esemesujemy,zachowujemy się jak para nastolatków w dużym poczuciem winy,bo przecież w domu mamy rodziny,nie mówimy o uczuciach ale to coś głębszego niż zwykly seks,z mojej strony napewno,kobiety bardziej się angażują.Uwielbiam te nasze spotkania rozmowy przez telefon,poprostu jesteśmy jak dwie połówki które odnalazły się kilkanaście lat za późno.Muszę to zakończyć nim zaangażujemy się mocniej,bardziej,nie możemy być ze sobą,skrzywdzimy dwie rodziny,ja to wszystko wiem tylko tak cholernie nie chce żeby to się skonczyło,jestem szczęśliwa choć wiem że na to nie zasługuję.Codziennie obiecuję sobie że to koniec,że nie odpowiadam na jego telefony i ja nie dzwonie i nie pisze i co z tego bo gdy tylko rano wstaję pierwsze o kim myślę to jest On.Powinnam to zakonczyć tylko nie mam siły i odwagi,bo być może to co jest miedzy nami jest najlpeszą rzeczą jaka nam się przytrafiła.Zupełnie niewiem co zrobić jestem w matni.
INTERIA.PL

Re: Jak zakończyć związek,który muszę zakończyć a nie chcę....

Napisał(a): gość -

jakbym czytala o sobie. Jest cudownie,ale wiadomo,ze to musi sie zakonczyc. Zadne z nas nie chce i nie potrafi. Jakos potrafimy rozdzielac nasze codzienne zycie od tego niecodziennego.Jedno do czego nas sytuacja zmusila to zredukowanie kontaktow. Ale tym goretsze sa spotkania.Nie wiem co doradzic, sama sie chyba pogubilam.

dziewczyno zakończ to do puki czas bo ja wiem coś na ten temat bo sama przeżyłam to tylko odwrotnie to morz zdradził mnie nie mogę się pozbierać do dziś jeśli masz dzieci i kochasz męża zryp to do puki możesz pozdrawiam

Reklama

wiem ze powinnam to zakonczyc ale jak?Niechce jest mi z nim dobrze czy kocham meza?sama juz niewiem.Gubie sie,motam sama nie potrafie dojsc do ladu ze soba i swiomi uczuciami niewien jak to sie skonczy czy niewyjde z tego zwiazku poraniona.Mam juz dosyc ciagle o nim mysle

Myślę że jesteś niedojrzała emocjonalnie i niestała w uczuciach.Nigdy nie zaznasz szczęścia bo lubisz zmiany ,tym bardziej ,że masz dobrego męża.Zostawisz męża ,zostawisz i drugiego.

Reklama

gość Myślę że jesteś niedojrzała emocjonalnie i niestała w uczuciach.Nigdy nie zaznasz szczęścia bo lubisz zmiany ,tym
bardziej ,że masz dobrego męża.Zostawisz męża ,zostawisz i drugiego.
Nie prawda jestesmy malzenstwem 15 lat nigdy wczesniej nie zdradzilam meza teraz poprostu spotkalo mnie cos z czym nie potrafie sobie poradzic czego nie potrafie z.Wiazerozumiec u sie odnalezc w tej sytuacji.

Napisał(a): Gość -

Owszem, zakończ te relację jeśli nie potrafisz utrzymać jej na odpowiednim poziomie.

Niektóre baby są niezmiernie głupie (piszę to jako kobieta z całą świadomością) wystarczy im parę miłych słówek, uśmiech i kilka smsów, telefon, by miały mokre majtki i były gotowe rzucić się na faceta.

PS. Ponoć w starym piecu diabeł pali. ;oPPP

Reklama

Ja również jestem w podobnej sytuacji tylko ze ja się zakochałam w kochanku,a on we mnie chyba nie.Wierz mi to boli bardzo boli,kochać kogoś zdradzać z nim męża wiedząc że dla niego to tylko seks a potem wraca do żony.Chę odejść a nie potrafię zresztą on mi na to nie pozwala.Wykańcza mnie to psychicznie,nic mnie nie cieszy,nie mam ochoty na nic depresja jak nic.Toksyczna miłość ,toksyczny związek

Uklad kochanka kochanek zazwyczaj jest toksyczny i jedna strona cierpi.Chyba ze pojawi sie uczucie obustronne,ale to już rzadziej radzialbym zakonczyc ten zwiazek jesli nie jestes pewna jego uczuc,bo bedziesz cierpiala gdy stracisz wszystko męza rodzine,a on sie okarze tchorzem i wroci do zony od ktorej przeciez nie odszedl

Facet to strasznie pusta istota,zależy mu na seksie ,żona nie da bo oziębła to szuka kochanki,mówi jej czułe słówka,że piękna itd tylko po to żeby ją przelecieć a po co nie możecie poprostu powiedzieć prawdy że zależy wam na seksie tylko i wyłącznie od początku postawić sprawę jasno,są kobiety ktore szukają tego samego i się zgodzą.A te co chciały by coś więcej będą miały szanse odwrotu inie anagżowania swoich uczuć.Ale wy lubicie krzywdzić....

Posłuchaj,tak jak ty ,zachowują się prawie wszystkie kobiety które zakochają się .Tak ,ty po prostu się zakochałaś- to myślenie o nim gdy tylko otworzysz oczy,to stwierdzenie ,to moja druga połówka.Mam pytanie -czy on odczuwa to samo co ty,coś mi się wydaje ,że mężczyzni nieco inaczej do tego podchodzą.Może nie warto ciągnąć tego w nieskończoność. Mam z takim tematem doświadczenie,przeszłam przez to,wiem ,że kobiety prawie zawsze w takiej sytuacji są na straconej pozycji,na początku faceta to kręci a póżniej ,gdy adrenalina opadnie bardzo szybko wracają w domowe pielesze.Dam ci radę,poobserwuj na spokojnie własne emocje,zastanów się ,czy chcesz z takim właśnie człowiekiem spędzić resztę życia.Daję głowę,że on o tym wszystkim ma inne wyobrażenie.Jest jeszcze inna kwestia,czy macie dzieci,nic o tym nie piszesz.A w ogóle to porozmawiaj z nim szczerze jak on to widzi.,nie żyj iluzjami.Pozdrawiam.

Powiem tak,przede wszystkim porozmawiaj z tym facetem co zamierza,nie baw się w obiecanki cacanki,albo kończycie stary układ ,rozwodzicie się i rozpoczynacie nowe życie albo a rivederci.Nie mam nic do dodania.

Napisał(a): Misquamacus -

gość dziewczyno zakończ to do puki czas bo ja wiem coś na ten temat bo sama przeżyłam to tylko odwrotnie to morz zdradził mnie nie mogę się pozbierać do dziś jeśli masz dzieci i kochasz męża zryp to do puki możesz pozdrawiam
Jeeessssu...co za tępota to pisała...?!?

A w temacie - wy, kobiety, gonicie za jakimiś urojeniami. Sama wspomniałaś, że z mężem było ok, więc co - za dobrze miałaś? Skądś to znam... Pieprzy wam się w głowach od dobrobytu, zacznijcie, spróbujcie chociaż, myśleć w takich sytuacjach, przy takich "okazjach" - racjonalnie. Choć dla większości z was to słowo to abstrakcja, to poczytajcie w słownikach, co ono znaczy i nauczcie się podążać za jego definicją...Jesteś dojrzałą kobietą, która biegnie za króliczkiem; uważaj, bo jak się wypieprzysz, to króliczka nie będzie, a i się połamiesz boleśnie.

Jeśli jednak szał macicy jest ważniejszy, to może czas na specjalistę? Takiego od głowy?

Masz rodzinę i chcesz ją stracić, bo dobrze Cię ktoś w końcu wybzykał i nagle zaczęłaś bawić się w nastolatkę? Zejdź na ziemię! Skoro wcześniej było dobrze z partnerem Twoim, to po co się ładowałaś w takie bagno? Najwyraźniej nie zasługujesz na męża, który śpi u Twojego boku. Zastanów się bardzo dobrze, bo ten "wspaniały", nowy facet, jak tylko zacznie robić się niewygodnie- kopnie Cię w dupę i love story dobiegnie końca.

Napisał(a): Wredotka -

nie wiem, ale mi się wydaje, że jak jest dobrze w związku to nie latają Ci pokusy za innymi, zazwyczaj masz kogoś na "boku" jak się coś rypie
ale wnioski są takie droga autorko, że happy endu nie bedzie
jak również to, że sama musisz sie o tym przekonać, bo nasze dobre rady( temat wałkowany przynajmniej 2 razy w tygodniu i każda kochanka jest zdzirą (: ) na nic się nie zdadzą dopóki sama nie dojdziesz do wniosków
a wnioski są takie, on nie odejdzie od żony ( nawet jeśli jej powie to ona mu wybaczy) natomiast twój mąż odejdzie od Ciebie
tak czy siak, powodzenia w podejmowaniu decyzji, przywiązanie do dwóch osób zawsze kończy się traumą
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jakie zwiazki che
Do góry strony: Jak zakończyć związek,który muszę zakończyć a nie chcę....