567
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń41 tys.
  • Odpowiedzi150
  • Ocen na +18
567 ppt ?

Jak zrobić na kobiecie wrażenie jeżeli nie jest sie atrakcyjnym fizycznie? (151)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jak zrobić na kobiecie wrażenie jeżeli nie jest sie atrakcyjnym fizycznie?

Napisał(a): gość -

Wiekszosc tutejszych stalych bywalcow, powie ci, ze jest sposob. Kasa, kasa, kasa.
Jak juz kasy nie ma to Ci kopa w d...... dadza. Tak wiec sie nie rozczulaj. Dla nich nie chodzi o twoje wnetrze. Oczywiscie znajdziesz kobiete dla siebie ale nie na zasadzie wrazenia.

Powodzenia, podejdz do tego jak facet a nie rozkapryszona siksa.

Napisał(a): prowincjusz2 -

Przede wszystkim uśmiech, błyskotliwe poczucie humoru, dystans do samego siebie, i otwartość.
Sam nigdy nie uważałem siebie za atrakcyjnego fizycznie ale miałem taki bajer że zanim dopuściłem dziewczynę do głosu aby powiedziała "nie" to już musiała majtki ubierać.

Reklama

Każdy kto ma wędkę pragnie złowić rybkę. Jednak nie wszystko zależy od jakości wędki, potrzebny jeszcze jest spryt i umiejętność przewidzenia na jaką przynętę rybka w danym dniu da się złapać. Nie każda też rybka nadaje się na talerz, niektóre trzeba wypuścić i łowić od nowa.

Reklama

Reklama

Napisał(a): Gość -

GorolspozaTatyr Dodam jeszcze i nie chcę aby zabrzmiało to nieskromnie ale mężczyzną być, to być łowcą. Łowca poluje na to, co jest w stanie upolować. Polowanie na słonia lub walenia albo nosorożca czy hipopotama to nie byle jaka sprawa i trzeba mieć do takiego zajęcia odpowiednie narzędzia. To prawda, że oczy chcą więcej niż jest się w stanie skonsumować ale trzeba nad swoimi żądzami panować a także trzeba marzenia przymierzać - zbyt wybujałe wcielane w życie wyglądają komicznie albo tragicznie. Powiedzmy, że bardzo smutno wyglądają żeby nie powiedzieć żałośnie.
I tu się z Tobą zgadzam jako Gorol z Gorolem ,jestem tym łowcom i poluję na walenie a zwłaszcza na to młode walenie,inne mi mniej odpowiada.

lilith70 błyskotliwość intelektu zawsze się zauważy, zatem może intelektem, byle połączonym z poczuciem humoru, bo nudni intelektualiści zawsze pozostaną nudni i samotni
Z mądrością lepiej się nie wychylać, to nie jest cecha mile widziana przez kobiety przed 40-tką. Poczucie humoru nawet to trącące prymitywizmem byle pachnące pikanterią, to jest to.

lilith70
prowincjusz2
lilith70 błyskotliwość intelektu zawsze się zauważy, zatem może intelektem, byle połączonym z poczuciem humoru, bo nudni intelektualiści zawsze pozostaną nudni i samotni
Z mądrością lepiej się nie wychylać, to nie jest cecha mile widziana przez kobiety przed 40-tką. Poczucie humoru nawet to trącące prymitywizmem byle pachnące pikanterią, to jest to.
Jeżeli przed 40-stką nie pociąga mądrość, to po czterdziestce rozumu jej nagle nie przybędzie ;) Prymitywizmu za bardzo nie uznaję w żadnym wydaniu, chyba że wśród "dzikich" plemion i w sztuce :)))
Nie wiem jak jest teraz, nie jestem na bieżąco w tym temacie. Dzielę się doświadczeniami z czasów młodości niestety dosyć odległych.

Zapewnij ją ,że jesteś Wolny ( nie masz zony ,dzieci ani innej dziewczyny np. z braku czasu). Wtedy stajesz się potencjalnym i ciekawym obiektem do zagospodarowania. Musisz jeszcze tylko udowodnić ,że jestes normalny i już z górki - prawie wszystkie są wcześniej lub później Twoje. Doświadczony

gość Zapewnij ją ,że jesteś Wolny ( nie masz zony ,dzieci ani innej dziewczyny np. z braku czasu). Wtedy stajesz się potencjalnym i ciekawym obiektem do zagospodarowania. Musisz jeszcze tylko udowodnić ,że jestes normalny i już z górki - prawie wszystkie są wcześniej lub później Twoje. Doświadczony
Dziwne ale ja najwięcej miałem propozycji kiedy się zaobrączkowałem.
Widocznie panienki chciały mnie albo siebie sprawdzić.

Każdy ma w sobie to coś .......tylko trzeba odnaleźć tą która będzie umiała do Ciebie dotrzeć ....pokochać .....kasa jest bardzo ważna ...ale serce....dobroć , miłość , namiętność tez się liczą ...pozdrawiam Domini......

Pozostaja ci tylko prostytutki, kolego. Wiec musisz zdobywac coraz wiecej pieniedzy, bo busisz wynajmowac te lepsze ktore potrafia udawac ze sie entuzjazmuja twoim intelektem i wygladem.

Powodzenia.

Ksiezniczka Ranowalona.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak zrobić na kobiecie wrażenie jeżeli nie jest sie atrakcyjnym fizycznie?