567
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń41 tys.
  • Odpowiedzi150
  • Ocen na +18
567 ppt ?

Jak zrobić na kobiecie wrażenie jeżeli nie jest sie atrakcyjnym fizycznie? (151)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jak zrobić na kobiecie wrażenie jeżeli nie jest sie atrakcyjnym fizycznie?

Napisał(a): WednesdayTEN -

lilith70
WednesdayTEN
lilith70
WednesdayTEN
lilith70
WednesdayTEN Chyba z grą w karty to pomyliłaś :P A tu bywa różnie... Raz się wygrywa (i zdobywa coś ;)) albo przegrywa (i traci się coś ;)). Ale na pieniądze nigdy nie grałem :P Chyba...
W karty też przegrywam :))))
Jak to "chyba" - nie pamiętasz? Masz sklerozę staruszku? ;DDD
Jakoś nie mogę skojarzyć czy pieniądze prawdziwe były. Swego czasu graliśmy na monety stare, ale tylko aby pula była (monety robiły jako żetony, tylko banku wypłacającego nie było :P) Na pewno były różnego rodzaju fanty, zapałki (tu przegrałem ładnych kilka pudełek) i takie tam.
W grach jestem kiepska i jakoś rzadko wygrywam :)) Dlatego może rzadko gram, ale jak przegram, to jakoś nie to nie boli. Śmieję się, że ja mam w miłości :DD I wtedy słyszę jakieś dziwne chrząkanie. Nie mam pojęcia o co im chodzi :P:DDD
O! Może, żeby zrobic na kobiecie wrażenie, trzeba z nią zagrać. Najpierw pokazać swoje umiejętności, ograć ją. A potem pocieszyć, udzielić kilku wspaniałych rad, po czym dac jej wygrać. Będzie oczarowana zdolnościami swojego adoratora.
No to pas. Ja tam w karty gram rozrywkowo w gry rozrywkowe. Coś innego trzeba opracować. Ale nikt nie mówił, że będzie łatwo.
Hahaha Myślę Wednesday że masz inne atuty, których możesz uzyć przy podrywie :P:DD Ale tutaj mówić Ci o nich, nie będę :DD
Mam nadzieję, że w kanale publicznym nie będziesz. Ale listę owych atutów jakie według Ciebie posiadam, możesz mi przesłać kanałem prywatnym. Z chęcią poczytam :)

Reklama

lilith70
WednesdayTEN Mam nadzieję, że w kanale publicznym nie będziesz. Ale listę owych atutów jakie według Ciebie posiadam, możesz mi przesłać kanałem prywatnym. Z chęcią poczytam :)
No nie wiem zastanowię się :PPP O! Taka będę. Zemsta jest słodka ;)))

A poważnie to myślę ze doskonale o nich wiesz... zresztą już co nieco Ci mówiłam :P;)
Niech Ci już będzie ;) Ale i tak, jak jakieś przedstawisz, to rezerwuję sobie prawo do riposty, o!

Jednakże, zrobić wrażenie w przypadku niewielkiej atrakcyjności fizycznej jest trudno, zwłaszcza w dzisiejszym świecie skupiającym się na powierzchownych ocenach.

lilith70
WednesdayTEN
lilith70
WednesdayTEN Mam nadzieję, że w kanale publicznym nie będziesz. Ale listę owych atutów jakie według Ciebie posiadam, możesz mi przesłać kanałem prywatnym. Z chęcią poczytam :)
No nie wiem zastanowię się :PPP O! Taka będę. Zemsta jest słodka ;)))

A poważnie to myślę ze doskonale o nich wiesz... zresztą już co nieco Ci mówiłam :P;)
Niech Ci już będzie ;) Ale i tak, jak jakieś przedstawisz, to rezerwuję sobie prawo do riposty, o!

Jednakże, zrobić wrażenie w przypadku niewielkiej atrakcyjności fizycznej jest trudno, zwłaszcza w dzisiejszym świecie skupiającym się na powierzchownych ocenach.
Pewnie, że masz prawo riposty, inaczej będzie nudno :P I tak zbyt często się ze sobą zgadzamy.

Co do atrakcyjności innej niż fizyczna, to rzeczywiście trudno, bo trzeba to coś innego zwyczajnie mieć, ciężko udawać mądrego, czy kogoś kto ma poczucie humoru, czy kogoś kto ma jakieś tam zainteresowania, czy bogatego, itd - to po prostu trzeba mieć :P
Bogatego niektórzy próbują udawać... I czasem przez jakiś czas im to wychodzi ;) Mądrego - też można (chyba), ale także do pewnego momentu. Zaś humor & fantazja - tego się nie da udawać.

Reklama

lilith70
WednesdayTEN
lilith70 (...) Zatem ciągle ta mądrość jest ważna :P
Szkoda tylko, że jej tak od razu nie widać... Jasno i wyraźnie.
No szkoda, ale niektórzy wolą głupszych, więc nie dla każdego mądrość jest atrakcyjna :P Głupim łatwiej sterować ;)
Ale głupoty też nie widać ot tak... Choć może trochę łatwiej jest, bo zachowanie głupiego bardziej się rzuca w oczy niż stonowane zachowanie mądrego. I najwyraźniej na niektóre osoby owe "krzykliwe" zachowanie działa - jak tokujące samce przyciągają uwagę samic ;)

Reklama

lilith70
WednesdayTEN
lilith70
WednesdayTEN
lilith70 (...) Zatem ciągle ta mądrość jest ważna :P
Szkoda tylko, że jej tak od razu nie widać... Jasno i wyraźnie.
No szkoda, ale niektórzy wolą głupszych, więc nie dla każdego mądrość jest atrakcyjna :P Głupim łatwiej sterować ;)
Ale głupoty też nie widać ot tak... Choć może trochę łatwiej jest, bo zachowanie głupiego bardziej się rzuca w oczy niż stonowane zachowanie mądrego. I najwyraźniej na niektóre osoby owe "krzykliwe" zachowanie działa - jak tokujące samce przyciągają uwagę samic ;)
O ile nie jest małomówny lub niemowa, to jednak wystarczy niekiedy że otworzy usta i już widać, że coś z nim nie "halo". Już nie mówiąc o zachowaniu :))) Bo tak naprawdę prawdziwy głupek i prostak nie zdaje sobie sprawy z tego, że takim jest, myśli że jest interesujący :))
Na forum sobie mogę pozwolić, a co :P jednakże w sytuacjach towarzyskich, dopóki nie wiem co i jak i na ile można sobie pozwolić czy w jakiej formie - milczę i zachowuję daleko idącą powściągliwość. Bo jeszcze ktoś mnie potraktuje jak jakiego nie "halo" a to w połączeniu z moją brzydotą załatwiłoby mnie na amen...

lilith70
WednesdayTEN

Na forum sobie mogę pozwolić, a co :P jednakże w sytuacjach towarzyskich, dopóki nie wiem co i jak i na ile można sobie pozwolić czy w jakiej formie - milczę i zachowuję daleko idącą powściągliwość. Bo jeszcze ktoś mnie potraktuje jak jakiego nie "halo" a to w połączeniu z moją brzydotą załatwiłoby mnie na amen...
O jesssusiee ;DDD
Chyba większość ludzi w obcym towarzystwie zachowuje się trochę bardziej powściągliwie, ale bez przesady, niemową chyba od razu nie trzeba być :P No myślę, że Ty akurat nie musisz :) Może słowa przysłoniłyby Twą brzydotę ;DDD
o bossszzze :DDD
WIesz co najchętniej bym powiedziała........ ;) gupi gupek :P:D
Dobra, dobra - zostaw tego kota i jego ogon! Gitarę też odłóż!

lilith70
WednesdayTEN Dobra, dobra - zostaw tego kota i jego ogon! Gitarę też odłóż!
Wednesday Tobie chyba dawno nikt nie przyłożył? Tłuczkiem, wałkiem, tudzież inną patelnią ;P
Ty się zgrywasz, czy co... ;))
Jestem poważny. Jak zawsze. No, prawie zawsze ;) Ale teraz chyba byłem.

lilith70
WednesdayTEN
lilith70
WednesdayTEN Dobra, dobra - zostaw tego kota i jego ogon! Gitarę też odłóż!
Wednesday Tobie chyba dawno nikt nie przyłożył? Tłuczkiem, wałkiem, tudzież inną patelnią ;P
Ty się zgrywasz, czy co... ;))
Jestem poważny. Jak zawsze. No, prawie zawsze ;) Ale teraz chyba byłem.
Niedobrze, niedobrze. W innym kanale kiedyś coś tam na ten temat napiszę :P
Suuuuper! Dziękuję! Mam nadzieję, że będą to rady jak zbałamucić kobietę bez względu na swoją atrakcyjność fizyczną niewielką :D Hurrrra!

lilith70
WednesdayTEN Suuuuper! Dziękuję! Mam nadzieję, że będą to rady jak zbałamucić kobietę bez względu na swoją atrakcyjność fizyczną niewielką :D Hurrrra!
:DDD Boszeszzzz Ty mój! Niedługo poproszę Ciebie o zapłatę szkodliwego za zadawanie się z Tobą hahaha
Ale tylko poprzez pisemną umowę. Z załącznikiem odpowiednim :>

lilith70
WednesdayTEN
lilith70
WednesdayTEN Suuuuper! Dziękuję! Mam nadzieję, że będą to rady jak zbałamucić kobietę bez względu na swoją atrakcyjność fizyczną niewielką :D Hurrrra!
:DDD Boszeszzzz Ty mój! Niedługo poproszę Ciebie o zapłatę szkodliwego za zadawanie się z Tobą hahaha
Nie wytrzymie, nie wytrzymie! Ciesz sie, ze mam dzis dobry nastroj, bo mam 13 stopni i piekne slonce :DDDD
A za kare, zebys sie podenerwowal, nie uzylam znakow, wiesz jakich :P hihi
A jakby było +18 i słońce jeszcze piękniejsze? To bramka "A". Zaś bramka "B" oznacza +7 i brak słońca. Co wówczas? ;)

U mnie ma być +18. A słońce właśnie się robi.

lilith70
WednesdayTEN
lilith70
WednesdayTEN
lilith70
Nie wytrzymie, nie wytrzymie! Ciesz sie, ze mam dzis dobry nastroj, bo mam 13 stopni i piekne slonce :DDDD
A za kare, zebys sie podenerwowal, nie uzylam znakow, wiesz jakich :P hihi
A jakby było +18 i słońce jeszcze piękniejsze? To bramka "A". Zaś bramka "B" oznacza +7 i brak słońca. Co wówczas? ;)

U mnie ma być +18. A słońce właśnie się robi.
Miałam dziś 15. A jutro ma być też ok 20. Uważaj mogę być w stanie euforycznym. Tyle, że jutro mam już dużo pracy :( Ale trudno się mówi :) W piękną pogodę wszystko lepiej się znosi :)
Przy niskich temperaturach będę pisać po złośliwości bez polskich znaków diaktrycznych :P Chyba, że wolisz moje kąśliwości lub złośliwości i tęsknisz za nimi :D Ale to musisz mnie nakręcić, sama pogoda mnie tak nie nastroi :P Jestem zołza, ale tylko umiarkowana, przecież :F:P
U mnie ostatecznie (może za dnia było cieplej, ale nie mam termometru w fabryce) po południu było +13,4 - według wskazań wyświetlacza na przystanku. Jutro ma być więcej i więcej: ciepła i słońca.

Uwielbiam jak kąsasz - ale tylko gdy w taki sposób jaki lubię :>
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak zrobić na kobiecie wrażenie jeżeli nie jest sie atrakcyjnym fizycznie?