567
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń41 tys.
  • Odpowiedzi150
  • Ocen na +18
567 ppt ?

Jak zrobić na kobiecie wrażenie jeżeli nie jest sie atrakcyjnym fizycznie? (151)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jak zrobić na kobiecie wrażenie jeżeli nie jest sie atrakcyjnym fizycznie?

Napisał(a): gość -

Torek Mam takie właśnie pytanie do Panów ale Panie również zapraszam do dyskusji :)
Co można zrobić aby zauważyła moje "wnętrze"?
Czy w ogóle kobiety zwracają na to uwagę?
a czego szukasz u kobiety...tylko wrażeń? na chwilę czy na dłużej? Bądż sobą i nie udawaj kogoś kim nie jesteś...udawanie i tak się skończy po jakimś czasie...oszczędż sobie i drugiej osobie czasu...jak ona nie widzi,to nic na siłę nie zrobisz...bo największy jest ambaras, żeby dwoje chciało naraz;)))

Reklama

TO FORUM TO ŻENADA, ADMINISTRATORZY BEZ WYJAŚNIEŃ ZDEJMUJĄ TEMATY, BLOKUJĄ WIZYTÓWKI, ŁAMIĄ REGULAMIN, WYKAZUJĄ SIĘ CHAMSTWEM I AROGANCJĄ, NADAJĄC NIESŁUSZNIE KARY, POMAWIAJĄC, OCZERNIAJĄC, ODBIERAJĄC PUNKTY, NIE ODPOWIADAJĄC NA PYTANIA, CZY JEST JAKAŚ WŁADZA NAD TYM FORUM , ABY SIĘ TEMU PRZYJRZAŁA , ABY ODSUNĘŁA TYCH LUDZI OD ADMINISTROWANI, CZY WOLI MIEĆ PROCESY NP, ZA POMÓWIENIA , CZY OBRAŻANIE LUDZI ? CZY W KOŃCU UKRÓCI TĘ SAMOWOLĘ ADMINISTRACJI ?

Reklama

UWAGA- TO FORUM TO FIKCJA- TEMATY ZWIĄZANE Z KRYTYKĄ OBECNEJ POWŁADZY, CZY TEŻ GENDER I SĄ ŚCIĄGANE, A PROFILE FORUMOWE TYCH CO O TYM PISZĄ BLOKOWANE ZE SKRAJNYM NARUSZENIEM REGULAMINU ! ! TAK WIĘC NARUSZANY JEST PRZEZ ADMINISTRACJĘ W PODSTAWOWEJ KWESTII REGULAMIN FORUM , CZY TEZ OBOWIĄZUJĄCE NA NIM ZASADY ORAZ PODSTAWOWE PRAWO DO WOLNOŚCI SŁOWA ! ! Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ OŚWIADCZAM, ŻE FORUM KONTROLOWANE JEST PRZEZ POSŁUŻBY, MAŁO TEGO, ZATRUDNIAJĄ ONE ETATOWYCH TROLLI, KTÓRYCH ZADANIEM JEST PROWOKOWANIE, OBRAŻANIA I ROZWALANIE WĄTKÓW, TERAZ DODATKOWO SIĘGNIĘTO PO INSTRUMENT CENZURY ! TAK WIĘC ZAMIAST IRLANDII MAMY KOMUNIZM I BIAŁORUŚ !

Oczywiście najprostszy sposób to "kasa" niestety. Jakiś czas temu, jeszcze jako student, byłem na wczasach w bardzo małej miejscowości, gdzie mogłem zaobserwować taką oto sytuację. Grupka osób na przystanku czeka na autobus, a obok taki mały sklepik. W pewnym momencie wychodzi z niego gruby i stary facet w czarnych skarpetach, sandałach, obcisłych szortach, siatkowym podkoszulku i chustce na głowie prawdopodobnie dla ochrony przed panującym wtedy upałem. Gdy ów jegomość przespacerował dostojnie przed osobami czekającymi na przystanku(4 facetów i ok. 7 kobiet) wszyscy zaczęli się histerycznie śmiać nie pozostawiają wątpliwości co do tego kto jest powodem ich drwin. Facet się tym nie przejął; jakby nigdy nic minął zaparkowanego nieopodal Poloneza i kluczykiem(zdalnie) otworzył stojącego obok, nowego Mercedesa klasy E. Zrobił to na tyle niezdarnie, iż mozolnie dźwigane przez niego zakupy rozsypały się po placu, a on nieudolnie walcząc ze swoją tuszą próbował je zebrać i jak najszybciej zapakować do samochodu. Był to niewątpliwy pretekst do dalszych szyderczych docinków, ze strony rozbawionej grupy. Ale tak się nie stało, gdybyście widzieli jak te kobiety patrzyły na tego faceta, którego jeszcze przed chwilą pochopnie osądziły jako starego dziad. Panowie też jakoś dziwnie spotulnieli i do przyjazdu autobusu, czyli przez koleje 10min już nikt z tej grupy nie odezwał się ani słowem. Oczywiście można inaczej, ale czy prościej to nie mnie oceniać. Odpowiednia dieta, ćwiczenia, higiena osobista, co jakiś czas nowe ciuchy do tego kilka książek w miesiącu i kobiety same zaczną na ciebie zwracać uwagę.

Reklama

Napisał(a): EnglishFreak -

Uśmiech i inteligencja. Facet może być najprzystojniejszy na świecie, ale jak jest tumanem to nic nie zdziała( poza laskami na jedną noc, ale Tobie chyba nie o takie chodzi?). I... nie bądź nachalny, tzn. nie dobieraj się od razu do laski, jeżeli szukasz związku, a nie przygody i chcesz, żeby traktowała Cię poważnie. I nie daj po sobie poznać na początku, że jesteś bardzo nieśmiały i zakompleksiony, bo większość kobiet nie lubi ciapowatych chłopów.

Pisze,jako kobieta.Nie wiem oczywiscie,jak bardzo jestes nieatrakcyjny. Wiem natomiast na co kobiety zwracaja uwage.Mezczyzna(dotyczy kazdego czlowieka bez wyjatku)powinien byc zadbany,czysto i schludnie ubrany,miec ladne zeby,czyste wlosy,paznokcie,buty,nie powinien drapac sie po kroczu,co jest bardzo nieestetyczne,miec zdanie na wiele tematow,posiadac roznego rodzaju wiedze z wielu dziedzin,miec ciekawa osobowosc,dobry dowcp i humor,byc pogodnym czlowiekiem,a nie wiecznym malkontentem i nudziarzem. To miniumum kazdego z nas,niezaleznie od atrakcyjnosci.Pozdrawiam i powodzenia;=)

Napisał(a): corkaalko -

EnglishFreak Uśmiech i inteligencja. Facet może być najprzystojniejszy na świecie, ale jak jest tumanem to nic nie zdziała( poza laskami na jedną noc, ale Tobie chyba nie o takie chodzi?). I... nie bądź nachalny, tzn. nie dobieraj się od razu do laski, jeżeli szukasz związku, a nie przygody i chcesz, żeby traktowała Cię poważnie. I nie daj po sobie poznać na początku, że jesteś bardzo nieśmiały i zakompleksiony, bo większość kobiet nie lubi ciapowatych chłopów.
Nic dodac, nic ujac :)

nie zapominaj ze masa polek to nudne, brzydkie niezgrabne baby z pustym portfelem ktorych nikt nie chce. poszukaj wsrod nich jesli marzy ci sie ladna zgrabna na poziomie to male szanse. taka moze miec przystojniaka z fajnym wnetrzem.

Napisał(a): WednesdayTEN -

Torek Co można zrobić aby zauważyła moje "wnętrze"?
Pokaż jej wnętrze swojego portfela, a zapewniam cię, że zwróci na to uwagę. Później będziesz mógł pokazać swoją fantazję, finezję, figlarność...

Napisał(a): WednesdayTEN -

lilith70
WednesdayTEN
Torek Co można zrobić aby zauważyła moje "wnętrze"?
Pokaż jej wnętrze swojego portfela, a zapewniam cię, że zwróci na to uwagę. Później będziesz mógł pokazać swoją fantazję, finezję, figlarność...
Jakiś zgorzkniały się zrobiłeś w tym nowym roku, czy to z wiekiem tak przybywa?
Pakujesz wszystkie kobiety do jednego worka, nieładnie.
A to tylko tak ;) Drzaźnię się. Może z autorem, może z kobietami? ;) Może będzie ciekawiej?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak zrobić na kobiecie wrażenie jeżeli nie jest sie atrakcyjnym fizycznie?