567
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń41 tys.
  • Odpowiedzi150
  • Ocen na +18
567 ppt ?

Jak zrobić na kobiecie wrażenie jeżeli nie jest sie atrakcyjnym fizycznie? (151)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jak zrobić na kobiecie wrażenie jeżeli nie jest sie atrakcyjnym fizycznie?

Napisał(a): gość -

gość Wiekszosc tutejszych stalych bywalcow, powie ci, ze jest sposob. Kasa, kasa, kasa.
Jak juz kasy nie ma to Ci kopa w d...... dadza. Tak wiec sie nie rozczulaj. Dla nich nie chodzi o twoje wnetrze. Oczywiscie znajdziesz kobiete dla siebie ale nie na zasadzie wrazenia.

Powodzenia, podejdz do tego jak facet a nie rozkapryszona siksa.

Reklama

jako kobieta powiem tyle:
po pierwsze musisz byc zadbany - i zadne solaria, kosmetyczki! dobrze obciete wlosy, umyte. czyste wyprasowane ciuchy. czyste zeby. mezczyzni to straszne fleje i czystoscia zapunktujesz.
po drugie nie udawaj - zadnych poz, zartow na sile. to jest bez sensu. dobrze jesli czyms sie interesujesz, jesli umiesz o tym ciekawie opowiadac, to wiele dziewczyn to doceni, nawet jesli nie beda podzielaly pasji.
po trzecie badz dzentelmenem - dzis faceci to straszne chamy, bez grama manier.
no i po czwarte - wisienka na torcie - kobiety uwielbiaja wrazliwych dobrych facetow. takich, ktorzy kochaja zwierzeta, potrafia docenic piekno przyrody.
mam sasiada, zupelnie nie moj przedzial wiekowy, ale z przyjemnoscia obserwuje jak uganiaja sie za nim dziewczyny. czasem z nim rozmawiam kiedy spotykamy sie z psami, nie spotkalam taki milrgo i dobrze wychowanego faceta jak on! uroczy, zawsze usmiechniety, a jest delikatnie mowiec niezbyt atrakcyjny.
Torek Mam takie właśnie pytanie do Panów ale Panie również zapraszam do dyskusji :)
Co można zrobić aby zauważyła moje "wnętrze"?
Czy w ogóle kobiety zwracają na to uwagę?

Reklama

jakis ty glupi i sfrustrowany! ale mi cie zal! wroc do wlasnej reki!
WednesdayTEN
Torek Co można zrobić aby zauważyła moje "wnętrze"?
Czy w ogóle kobiety zwracają na to uwagę?
Pokaż jej wnętrze swojego portfela, a zapewniam cię, że zwróci na to uwagę. Później będziesz mógł pokazać swoją fantazję, finezję, figlarność...

Reklama

prowincjusz2 Przede wszystkim uśmiech, błyskotliwe poczucie humoru, dystans do samego siebie, i otwartość.
Sam nigdy nie uważałem siebie za atrakcyjnego fizycznie ale miałem taki bajer że zanim dopuściłem dziewczynę do głosu aby powiedziała "nie" to już musiała majtki ubierać.
I dlatego jesteś prowincjuszem...hahhahaah i bardzo szybko kończysz...hahah

zal mi twojej pustoty! widac, ze zadajesz sie z rownie glupimi blacharami i to na nich chcesz zrobic wrazenie! totalna pustota umyslowa to napisala!
gość Oczywiście najprostszy sposób to "kasa" niestety. Jakiś czas temu, jeszcze jako student, byłem na wczasach w bardzo małej miejscowości, gdzie mogłem zaobserwować taką oto sytuację. Grupka osób na przystanku czeka na autobus, a obok taki mały sklepik. W pewnym momencie wychodzi z niego gruby i stary facet w czarnych skarpetach, sandałach, obcisłych szortach, siatkowym podkoszulku i chustce na głowie prawdopodobnie dla ochrony przed panującym wtedy upałem. Gdy ów jegomość przespacerował dostojnie przed osobami czekającymi na przystanku(4 facetów i ok. 7 kobiet) wszyscy zaczęli się histerycznie śmiać nie pozostawiają wątpliwości co do tego kto jest powodem ich drwin. Facet się tym nie przejął; jakby nigdy nic minął zaparkowanego nieopodal Poloneza i kluczykiem(zdalnie) otworzył stojącego obok, nowego Mercedesa klasy E. Zrobił to na tyle niezdarnie, iż mozolnie dźwigane przez niego zakupy rozsypały się po placu, a on nieudolnie walcząc ze swoją tuszą próbował je zebrać i jak najszybciej zapakować do samochodu. Był to niewątpliwy pretekst do dalszych szyderczych docinków, ze strony rozbawionej grupy. Ale tak się nie stało, gdybyście widzieli jak te kobiety patrzyły na tego faceta, którego jeszcze przed chwilą pochopnie osądziły jako starego dziad. Panowie też jakoś dziwnie spotulnieli i do przyjazdu autobusu, czyli przez koleje 10min już nikt z tej grupy nie odezwał się ani słowem. Oczywiście można inaczej, ale czy prościej to nie mnie oceniać. Odpowiednia dieta, ćwiczenia, higiena osobista, co jakiś czas nowe ciuchy do tego kilka książek w miesiącu i kobiety same zaczną na ciebie zwracać uwagę.

Jedyny sposób na zdrowe odchudzanie i długotrwałe wyniki jest zmiana nawyków żywieniowych. Po co całe życie się odchudzać, to jest bardzo męczące dla naszego organizmu.
Ja już z tym nie mam problemu, zmieniłam nawyki żywieniowe, ale pomógł mi w tym polecając mi świetny program konsultant Wellness(idealnafigura.com/gberes), schudłam zdrowo, bezpiecznie, co najważniejsze utrzymuje już ponad rok świetną figurę.Każdej to polecam

Wierz mi wolała bym dostać wartosciowy prezent w tekturowym opakowaniu niż "byleco" pieknie zapakowane!!! Są kobiety które w mężczyznach pociaga ....męskość i jak pewnie sie domyslasz męskość to nie sylwetka, budowa ciała, atrakcyjny wygląd, ale to zespół cech charakteru mężczyzny. Pamiętaj że wygląd zię zmnienia ale serce i charakter jest jak klejnot-drogocenne i niezniszczalne!! Dzisiaj świat goni za sukcesem i trudno znależć ciepłych wartościowych ludzi-kobiet czy mężczyzn z którymi można zbudować trwały szczęśliwy związek, takich którzy wiedzą co tak naprawde jest istotne w drugiej osobie!!! A ja zyczę Ci kobiety która zobaczy Twoje wnętrze!!!

dzis juz nawet nie liczy sie zbytnio jak wygladasz, to schodzi na drugi plan, pierwsze jest wnetrze ale portfela, potem dopiero wyglad, a dopiero potem reszta i niestety zasmuce cie ze im starsze kobiety tym bardziej wyrachowane, moze jak taka ma 15-16 lat to jeszcze sie zafascynuje jedynie twoim wygladem czy wnetrzem, niestety po 20 roku zycia to juz tylko kasa i z kazdym rokiem coraz gorzej
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak zrobić na kobiecie wrażenie jeżeli nie jest sie atrakcyjnym fizycznie?