567
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń41 tys.
  • Odpowiedzi150
  • Ocen na +18
567 ppt ?

Jak zrobić na kobiecie wrażenie jeżeli nie jest sie atrakcyjnym fizycznie? (151)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jak zrobić na kobiecie wrażenie jeżeli nie jest sie atrakcyjnym fizycznie?

Napisał(a): gość -

jak nie jesteś atrakcyjny,to musisz przynajmniej być wpływowy albo bogaty,jeśli tego też nie masz to zapomnij o jakiejkolwiek partnerce taka jest prawda, nie wiem jak można dzisiaj wierzyć w te bzdety,że jak się ma ciekawą osobowość czy tzw. "wnętrze" to można tym przyciągnać jakąś kobiete pamiętajcie panowie tylko KASA,WYGLĄD,ZNAJOMOŚCI!!!!!

Reklama

nieprawda! sa fajne kobiety ktore nie licza na kase. Na kase licza tylko ... wiedomo jakie. wiec najwazniejsze to szukac!!!! jak bedziesz szukal znajdziesz.
Mam zone piekna i jestem szczesliwy, mamy synka :)
a na poparcie tych slow dam przyklad z matematyki:
jest twierdzenie wielkich liczb, mowi ono ze jesli maja zdarzyc sie dwa przypadki to czestiej beda w kumulacji niz w rownym odstepie statystycznym. To da sie sprawdzic np rzucajac moneta... wniosek: przyslowie "kazda potwora znajdzie swego amatora" jest prawdziwy!
drugie -teoria przyciagania zbiorow, mowi nam o tym iz druga "polowa" prawdopodobnie aktualnie robi to samo co tyh. jesli ty szukasz onqa tez jesli idziesz do biblioteko ona tez itp. czyli jesli nie szukasz to niestety ona tez nie szuka...
no i statystyka. jesli przyjac ze rozklad mezczyzn i kobiet jest podobny (w efekcie kobiet jest wiecej niz mezczyzn) to naprawde oznacza ze jest gdzies ta Twoja wybranka co teraz ciebie szuka.
zatem nie zalamuj sie i idz do przodu! Powodzenia! a i jeszcze jedno: madrosc niemowlaka: widziales dzieci jak ucza sie chodzic? ile razy upadly zanim zaczely biegac? Ty tez nie licz ze od razu znajdziesz ta super jedyna, trzeba nie bac sie probowac i nie zniechecac sie jesli bedzie upadek.
POWODZENIA!

Reklama

Reklama

no nie ,zaden grubas,brudas i tepak nie zrobi na mnie żadnego wrazenia.Grubasy są tak zniekształcone,ze nawet kaszalot lepiej wygląda. Z przodu wielki cyc,krótka talia,dalej brzuszysko i krotkie nogi.Fuj niedobrze sie robi,gdy człek widzi taka karykaturę człowieka.A wszystko to przez zarcie. Zarcie,zarcie,zarcie. A jeszcze te grubasy bywają złosliwe,dokuczliwe,zazdrosne,zawistne w stosunku do ludzi normalnych. Obzarstwo i tusza powinny byc zabronione,bo tacy ludzie dokuczają innym,mszczą sie za swoje kilogramy na innych.

Nie kasa nie samochód i nie bogactwa ale swoje wnętrze ja sam nie jestem piękny i bogaty nie mam samochodu i warze ponad 170 Kg. Po za tym nie jestem bardzo wykształcony, A mam bardzo atrakcyjną dziewczynę naucz sie grać na gitarze i pokarz jaki jesteś w sobie swoje prawdziwe oblicze (oczywiście to dobre)

nie ma tak. jeśli nie jesteś atrakcyjny, czyli nie wzbudzasz pożądania to kobieta Ci się odda tylko z obowiązku, jako przysługa, jako "bycie miłą" by zrealizowac swoje potrzeby (jesli masz jakas wartosc poza wyglądem). jak sie nie podobasz wizualnie to nie będzie Cie pragnąć i seks będzie z reguły słaby

Napisał(a): WednesdayTEN -

gość
gość gorzej jak wnetrze i wyglad jest kijowy i w dodatku gołodupiec też takie kwiatki sie trafiaja Jak mojej siostry mężulek
Jej jednak odpowiada taki "gość"
A niekoniecznie... Może tu działa zasada "w mojej/naszej rodzinie nie było rozwodów" albo inna cudowna "reguła".

gość nieprawda! sa fajne kobiety ktore nie licza na kase. Na kase licza tylko ... wiedomo jakie. wiec najwazniejsze to szukac!!!! jak bedziesz szukal znajdziesz.
Mam zone piekna i jestem szczesliwy, mamy synka :)
a na poparcie tych slow dam przyklad z matematyki:
jest twierdzenie wielkich liczb, mowi ono ze jesli maja zdarzyc sie dwa przypadki to czestiej beda w kumulacji niz w rownym odstepie statystycznym. To da sie sprawdzic np rzucajac moneta... wniosek: przyslowie "kazda potwora znajdzie swego amatora" jest prawdziwy!
drugie -teoria przyciagania zbiorow, mowi nam o tym iz druga "polowa" prawdopodobnie aktualnie robi to samo co tyh. jesli ty szukasz onqa tez jesli idziesz do biblioteko ona tez itp. czyli jesli nie szukasz to niestety ona tez nie szuka...
no i statystyka. jesli przyjac ze rozklad mezczyzn i kobiet jest podobny (w efekcie kobiet jest wiecej niz mezczyzn) to naprawde oznacza ze jest gdzies ta Twoja wybranka co teraz ciebie szuka.
zatem nie zalamuj sie i idz do przodu! Powodzenia! a i jeszcze jedno: madrosc niemowlaka: widziales dzieci jak ucza sie chodzic? ile razy upadly zanim zaczely biegac? Ty tez nie licz ze od razu znajdziesz ta super jedyna, trzeba nie bac sie probowac i nie zniechecac sie jesli bedzie upadek.
POWODZENIA!
Fajnie kolego że masz szczęśliwe życie, ale z matematyką to sobie daj spokój, bo większych bzdur na ten temat dawno nie czytałem. Prawo wielkich liczb nic nie mówi o kolejności zdarzeń, jedynie wiąże częstotliwość ich występowania z prawdopodobieństwem. Polecamhttp://pl.wik(...)h_liczb
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak zrobić na kobiecie wrażenie jeżeli nie jest sie atrakcyjnym fizycznie?