567
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń41 tys.
  • Odpowiedzi150
  • Ocen na +18
567 ppt ?

Jak zrobić na kobiecie wrażenie jeżeli nie jest sie atrakcyjnym fizycznie? (151)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak zrobić na kobiecie wrażenie jeżeli nie jest sie atrakcyjnym fizycznie?

Napisał(a): gość -

stara powiastka mówiła, że musisz spełnić trzy warunki:
srebro, złoto i stal.
1. srebro na głowie (masz być dostatecznie stary by szybko zejść)
2. złoto w kieszeni (jak zejdziesz to zostawisz)
3. stal w portkach (jak nie jesteś sprawny to nic nie pomoże)
I tak wygląda rzeczywistość, a jeżeli wierzysz w związek dusz i zauroczenie intelektem to zapewniam, że "wrażenie" ma u kobiet krótki termin przydatności do użytku.
INTERIA.PL

Napisał(a): WednesdayTEN -

lilith70
WednesdayTEN
lilith70 Na drugi raz mogę nakrzyczeć :P
Nie-e! Ja słabego zdrowia :P i jeszcze coś mi się stanie albo co gorsza, zamknę się w sobie...
Weź mnie nie denerwuj, kolejny nadwrażliwy? Wrażliwość jak najbardziej rozumiem, ale nadwrażliwców nie toleruję, bo świadczy o chorobie albo egoizmie i niczym więcej :P
A jak masz słabe serduszko, to może trzeba palenie rzucić, Wednesdayku? :D:P
Ja i nadwrażliwość? Daj spokój! Hipochondryków nie cierpię! A jedyne choroby jakie przechodzę to głównie dwa razy do roku (na wiosnę i na jesieni) katar lub katar + kaszel. A jeśli już jakimś niefartem przytrafi się coś a la grypa, to od czego są bańki?

Nie rzucę! Tak będę palił! Ojciec palił, to i ja będę! :P

Napisał(a): gość -

gość dzis juz nawet nie liczy sie zbytnio jak wygladasz, to schodzi na drugi plan, pierwsze jest wnetrze ale portfela, potem dopiero wyglad, a dopiero potem reszta i niestety zasmuce cie ze im starsze kobiety tym bardziej wyrachowane, moze jak taka ma 15-16 lat to jeszcze sie zafascynuje jedynie twoim wygladem czy wnetrzem, niestety po 20 roku zycia to juz tylko kasa i z kazdym rokiem coraz gorzej
Jaka kasa ????
Tak pisza tylko faceciki z kompleksem wlasnych zarobkow ...lub na zasilku

Reklama

Reklama

lilith70
WednesdayTEN
lilith70
WednesdayTEN
lilith70 Na drugi raz mogę nakrzyczeć :P
Nie-e! Ja słabego zdrowia :P i jeszcze coś mi się stanie albo co gorsza, zamknę się w sobie...
Weź mnie nie denerwuj, kolejny nadwrażliwy? Wrażliwość jak najbardziej rozumiem, ale nadwrażliwców nie toleruję, bo świadczy o chorobie albo egoizmie i niczym więcej :P
A jak masz słabe serduszko, to może trzeba palenie rzucić, Wednesdayku? :D:P
Ja i nadwrażliwość? Daj spokój! Hipochondryków nie cierpię! A jedyne choroby jakie przechodzę to głównie dwa razy do roku (na wiosnę i na jesieni) katar lub katar + kaszel. A jeśli już jakimś niefartem przytrafi się coś a la grypa, to od czego są bańki?

Nie rzucę! Tak będę palił! Ojciec palił, to i ja będę! :P
Tak mi się skojarzyło z tym zamykaniem w sobie :P To dobrze, dobrze, bo bałabym się do Ciebie odezwać, że zaraz Cię zranię albo cóś, a ja do taktownych nie należę, ale nie celowo, tak juz mam od urodzenia ;)
Co do choroby, to jestem marudna w chorobie, że sama nie mogę siebie słuchać ani swoich myśli, nawet :DD Ale choruję rzadko, nader rzadko. Całe szczęście bo nikt by ze mną nie wytrzymał :D
Baniek się boję, bo mnie niedobra Pani w dzieciństwie poparzyła :P Nie mocno, ale bolało :/
Zatem tak na około doszliśmy (tak mi się przynajmniej wydaje) do wniosku w temacie, że facet powinien być zdrowy i nie być marudny. Czyli aby złego wrażenia na starcie nie zrobił to są szanse na perspektywy.

Incydent bańkowy był dawno. Trzeba zapomnieć. I wybaczyć ;)

Reklama

lilith70
WednesdayTEN Zatem tak na około doszliśmy (tak mi się przynajmniej wydaje) do wniosku w temacie, że facet powinien być zdrowy i nie być marudny. Czyli aby złego wrażenia na starcie nie zrobił to są szanse na perspektywy.

Incydent bańkowy był dawno. Trzeba zapomnieć. I wybaczyć ;)
No nie wiem, coś bym jeszcze dodała...;) Ale ja się nie znam haha Bo strzelam jak kulą w płot :DDD Ale to "zdrowy" brzmi tak, jakby odnosiło się do konia kupowanego na targu. Na pierwszą randkę chodziłbyś z zaświadczeniem lekarskim? :P

Zapomnieć się nie da poparzenia, dlatego nie stosuję :P
"Dzień dobry, proszę bardzo, tu są moje wszystkie certyfikaty zdrowotne, ważne przez najbliższych 5 lat." W razie pytań zainteresowanej w trakcie randki, można dodać "Tak proszę pani, odżywiam się regularnie i w sposób zbilansowany, dbam o kondycję fizyczną i w domu wszyscy są zdrowi." Nie brzmi źle, prawda? :P Chyba lepiej niżby jakiś hipochondryk miał się uskarżać że ma katar to pewnie umiera na zapalenie płuc...

Jakbym ja rozpamiętywał poparzenia różne, to bym się bał cygareta zapalić :P

lilith70 Więcej wyrozumiałości :P:( A ty się psów boisz, o! :P
Ale nie wszystkich psów się boję. Tych które mnie znają i ja je znam to się nie boję. A Ty wszystkich baniek się boisz :P

lilith70
WednesdayTEN
Ale nie wszystkich psów się boję. Tych które mnie znają i ja je znam to się nie boję. A Ty wszystkich baniek się boisz :P
...nie pyskuj, bo Cię poszczuję moim jajnikiem :P

Może jakbym miała kogoś zaufanego i wiedziałaby, że jest w tym dobry, to tez bym się skusiła... ale teraz to już mało kto robi...a obcej babie już nie dam :P
Jajnikiem to lepiej nie. Bo jeszcze się zaplączę w jajowód :P

Ja tam się nie chcę chwalić w kwestii baniek, ale to nic trudnego. Umiem.

lilith70
WednesdayTEN
lilith70
WednesdayTEN
...nie pyskuj, bo Cię poszczuję moim jajnikiem :P

Może jakbym miała kogoś zaufanego i wiedziałaby, że jest w tym dobry, to tez bym się skusiła... ale teraz to już mało kto robi...a obcej babie już nie dam :P
Jajnikiem to lepiej nie. Bo jeszcze się zaplączę w jajowód :P

Ja tam się nie chcę chwalić w kwestii baniek, ale to nic trudnego. Umiem.
To jak kiedyś zachoruję, to mi wirtualne postawisz hahahahahahaha
I wirtualnie wyzdrowiejesz? Hmmmmm... To wirtualnie mogę Ci i ziółek zaparzyć :P

lilith70 Jakich? A Ty jesteś taki bliski natury? O kurczę, a ja nie lubię ziółek... zależy, jaki smak mają :P

OK jak będę chora to zadzwonię o rynnę i przyjedziesz z bańkami :DDDD Tylko ich nie potłucz po drodze!
Też nie lubię ziółek. Choć muszę przyznać, że herbata lipowa z malinami jest niezła. A jak jeszcze połączyć z prądem to choroba raz dwa wyłazi! A jak nie chce wyjść, to i tak jest przyjemnie, prawda? :D

Baniek nie potłukę, bo wraz z całym oprzyrządowaniem mieszczą się w torbie poświęconej tylko nim.

lilith70
WednesdayTEN
lilith70 Jakich? A Ty jesteś taki bliski natury? O kurczę, a ja nie lubię ziółek... zależy, jaki smak mają :P

OK jak będę chora to zadzwonię o rynnę i przyjedziesz z bańkami :DDDD Tylko ich nie potłucz po drodze!
Też nie lubię ziółek. Choć muszę przyznać, że herbata lipowa z malinami jest niezła. A jak jeszcze połączyć z prądem to choroba raz dwa wyłazi! A jak nie chce wyjść, to i tak jest przyjemnie, prawda? :D

Baniek nie potłukę, bo wraz z całym oprzyrządowaniem mieszczą się w torbie poświęconej tylko nim.
W takich bańkach to można nawet wódkę pić :DDD Wiem, jestem okropna :DDD

No lipowa z malinami i prądem brzmi dobrze :P
Kiedyś byłam bardzo bardzo chora, a musiałam następnego dnia być na chodzie i zrobiłam jak polecił mi koleżanki tata --- wypiłam herbatę z prądem (mocnym prądem), do tego nogi w gorącej wodzie z solą, potem skarpety i do łózka. Rano obudziłam się jak młody bóg! Pomogło! :DD
Zatem może facet powinien znać tego rodzaju fiki-miki i inne cuda-wianki, aby pomimo swej niskiej atrakcyjności móc zrobić wrażenie na kobiecie? Ale żeby czekać aż kobieta zachoruje? Hmmmmm... Można nie zdążyć :P
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak zrobić na kobiecie wrażenie jeżeli nie jest sie atrakcyjnym fizycznie?