567
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń41 tys.
  • Odpowiedzi150
  • Ocen na +18
567 ppt ?

Jak zrobić na kobiecie wrażenie jeżeli nie jest sie atrakcyjnym fizycznie? (151)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak zrobić na kobiecie wrażenie jeżeli nie jest sie atrakcyjnym fizycznie?

Napisał(a): WednesdayTEN -

lilith70
WednesdayTEN Zatem może facet powinien znać tego rodzaju fiki-miki i inne cuda-wianki, aby pomimo swej niskiej atrakcyjności móc zrobić wrażenie na kobiecie? Ale żeby czekać aż kobieta zachoruje? Hmmmmm... Można nie zdążyć :P
Albo od razu przejść się po Przychodniach Rejonowych i poszukać chorej :DDD
facet nie musi byc piękny, ale musi mieć to "coś". A Wy zawsze pytacie co to jest to "coś". To "coś" dla każdej kobiety, to co innego.
No niby tak. Faceci zresztą też. Plus cycki :>
INTERIA.PL

lilith70
WednesdayTEN
lilith70
WednesdayTEN Zatem może facet powinien znać tego rodzaju fiki-miki i inne cuda-wianki, aby pomimo swej niskiej atrakcyjności móc zrobić wrażenie na kobiecie? Ale żeby czekać aż kobieta zachoruje? Hmmmmm... Można nie zdążyć :P
Albo od razu przejść się po Przychodniach Rejonowych i poszukać chorej :DDD
facet nie musi byc piękny, ale musi mieć to "coś". A Wy zawsze pytacie co to jest to "coś". To "coś" dla każdej kobiety, to co innego.
No niby tak. Faceci zresztą też. Plus cycki :>
No z gustem facetów to już bywa inaczej :P Chociaż nie mi sie wypowiadać. tak samo są kobiety które kochają lalusiów, wiadomo. Są gusta i guściki.
Cycki każda ma, tylko kwestia tego, jakie.. :DD
Trolololo! :P I tiruriru! Jedne panie lubią takich, jak i jedni panowie lubią takie. Czego często nie rozumiem, ale przestaję wnikać.

Ojtam, ojtam - cycki to cycki. Są ładniejsze, są mniej ładne, są większe, są mniejsze - pełna paleta. Jednakże... cycki to cycki :D

Reklama

lilith70
WednesdayTEN Trolololo! :P I tiruriru! Jedne panie lubią takich, jak i jedni panowie lubią takie. Czego często nie rozumiem, ale przestaję wnikać.

Ojtam, ojtam - cycki to cycki. Są ładniejsze, są mniej ładne, są większe, są mniejsze - pełna paleta. Jednakże... cycki to cycki :D
Nie ma co wnikać, to są gusta i tyle.

Hahaa bo cycki macie w zaniku dlatego tak Was jarają :P
Czy gusta? Sam nie wiem... Mam ambiwalentne uczucia i dysonans poznawczy :P Ale jak napisałaś, nie wnikam.

Są mężczyźni którym rosną "cycki". Jednakże oni się tym nie jarają. Inni mężczyźni też nie :P Jedynie kobiece są jarające :D

lilith70
WednesdayTEN
lilith70
WednesdayTEN Trolololo! :P I tiruriru! Jedne panie lubią takich, jak i jedni panowie lubią takie. Czego często nie rozumiem, ale przestaję wnikać.

Nie ma co wnikać, to są gusta i tyle.

Hahaa bo cycki macie w zaniku dlatego tak Was jarają :P
Czy gusta? Sam nie wiem... Mam ambiwalentne uczucia i dysonans poznawczy :P Ale jak napisałaś, nie wnikam.

Są mężczyźni którym rosną "cycki". Jednakże oni się tym nie jarają. Inni mężczyźni też nie :P Jedynie kobiece są jarające :D
Bo to nie cycki! To dwie narośle tłuszczowe, którym towarzyszy wielki bęben :))))))
Krótko mówiąc, "cycki" i "bańdzioch" u mężczyzny nie robi dobrego wrażenia. Wykreślamy :P Ale są przecież i takie sytuacje, gdy mężczyźni wszczepiają sobie implanty w klatkę piersiową...

Reklama

lilith70 No są są... ale fujarka zostaje? dziwne to takie, tak samo nigdy nie mogę rozumieć transwestytów, jaka w końcu mają psychikę i o co w tym wszystkim chodzi. Dlatego lubię filmy Almodovara. Dośc dużo u niego o transwestytach.
Nie miałem tu tranzystorów na myśli. Są pacjenci, którzy uważają że mają nieproporcjonalnie mała klatkę piersiową i sobie powiększają ją by wyglądać bardziej męsko. Jakby to efekt siłowni był... Słyszałem, że niektórzy robią też tak z zadkiem, aby kobietom się ów zadek podobał. Hmmmm...

lilith70 (...) Tyłki też? Słyszałam, że kobiety, ale żeby faceci... cholerka a ja na tyłki zwracam uwagę, aż strach się bać :P (...)
Trzeba uważać! Złapiesz takiego za tyłek, a tu... implant! I zacznie Ci marudzić, że za mocno go ściskasz i jeszcze mu się silikon wyleje :P

Reklama

lilith70
WednesdayTEN
lilith70 (...) Tyłki też? Słyszałam, że kobiety, ale żeby faceci... cholerka a ja na tyłki zwracam uwagę, aż strach się bać :P (...)
Trzeba uważać! Złapiesz takiego za tyłek, a tu... implant! I zacznie Ci marudzić, że za mocno go ściskasz i jeszcze mu się silikon wyleje :P
To co robić? Nie łapać? :P:)))
Łapać można, ale trzeba uważać na paznokcie ;) O właśnie, tak a protos, paznokcie też są ważne u mężczyzn, prawda? Nawet największy przystojniak zrazi do siebie jak będzie miał "żałobę" za paznokciami, a co dopiero brzydal...

lilith70
WednesdayTEN
lilith70
WednesdayTEN
Łapać można, ale trzeba uważać na paznokcie ;) O właśnie, tak a protos, paznokcie też są ważne u mężczyzn, prawda? Nawet największy przystojniak zrazi do siebie jak będzie miał "żałobę" za paznokciami, a co dopiero brzydal...
Zgadza się, nie ma znaczenia, przystojniak czy brzydal jak brudas to "do widzenia" :DDDD Wiem, wiem zaraz mi powiesz, że szybka jestem haha
W tej kwestii "szybkość" jest jak najbardziej zrozumiała. "Sorry" (że tak zacytuję panią wicepremier), ale delikwent jako brudas się przedstawia, to nie ma co na niego zwracać uwagi... Bo jeżeli nie potrafi zadbać o taką rzecz, to jak zadba o inne? Czystość ciała jest odzwierciedleniem czystości umysłu.

lilith70
WednesdayTEN
lilith70
WednesdayTEN
lilith70
WednesdayTEN
Zgadza się, nie ma znaczenia, przystojniak czy brzydal jak brudas to "do widzenia" :DDDD Wiem, wiem zaraz mi powiesz, że szybka jestem haha
W tej kwestii "szybkość" jest jak najbardziej zrozumiała. "Sorry" (że tak zacytuję panią wicepremier), ale delikwent jako brudas się przedstawia, to nie ma co na niego zwracać uwagi... Bo jeżeli nie potrafi zadbać o taką rzecz, to jak zadba o inne? Czystość ciała jest odzwierciedleniem czystości umysłu.
Coś dużo o tej czystości ostatnio piszemy :DD
Zgadzam się w 100%. Nawet taki brudas podpaznokietnikowy jest najmniej szkodliwy, bo od razu widzisz z kim masz do czynienia :) Są jeszcze tacy skryci śmierdziele :P Akurat przyjemności randkowej z takimi nie miałam, ale jak obserwuję niektórych Panów, to cóż... Oczywiscie to samo tyczy się kobiet, żeby nie było, ze krytykujemy tylko facetów, ale temat w końcu dotyczy płci "brzydkiej".
To pewnie ci "zdobywcy" albo inni "samce alfa" którzy się nie muszą przejmować bo są "łowcami"... Oczywiście, że nie tyczy się to tylko mężczyzn. Kobiety też w tej kwestii mają trochę za uszami. Co często widać w komunikacji miejskiej. Która to jest ciekawą przestrzenią do studiowania.

lilith70 Tiaaa, tylko niech się nie posrają w gacie jak ich ustrzelę :DD W końcu strzelec jestem :DD
rzadko przemieszczam się komunikacją, ale masz rację, komunikacja miejska i nie tylko miejska jest dobrym miejscem obserwacji. Kiedyś (jesienią) miałam auto w naprawie i sobie jeździłam kilka dni autobusami i tramwajami, byłam zafascynowana. Lubię komunikację miejską od dziecka, takie zboczenie, tylko wiadomo - wygoda wzięła górę, no i czas, i czas :|
Chciałabyś sobie ustrzelić takiego "łowcę" i sprawdzić go pod kątem jego zdolności "łowieckich" oraz zweryfikować jego "kozackość"? Hmmmmm... już widzę ten popłoch w szeregach :P

Komunikacja miejska jest generalnie w porządku. No i ciekawe przygody można w niej mieć, ale to bajka na inną okazję ;) I miejsce. Nie zmienia to faktu, że można poobserwować ludzi... Przykładowo, w dość upalny dzień (na zewnątrz +35 stopni, w tramwaju może być cieplej ;)) widzę gościa. Widzę, że pewnie pracuje w bankowości lub innych finansach - bo w garniaku. A on na skroniach ni kropelki potu... Sobie myślę: chyba smaruje całe ciało antyperspirantem albo wręcz zajada go do posiłków :P Jednakże, robi to wrażenie. I paznokcie też miał zadbane ;)

lilith70
WednesdayTEN Chciałabyś sobie ustrzelić takiego "łowcę" i sprawdzić go pod kątem jego zdolności "łowieckich" oraz zweryfikować jego "kozackość"? Hmmmmm... już widzę ten popłoch w szeregach :P

Komunikacja miejska jest generalnie w porządku. No i ciekawe przygody można w niej mieć, ale to bajka na inną okazję ;) I miejsce. Nie zmienia to faktu, że można poobserwować ludzi... Przykładowo, w dość upalny dzień (na zewnątrz +35 stopni, w tramwaju może być cieplej ;)) widzę gościa. Widzę, że pewnie pracuje w bankowości lub innych finansach - bo w garniaku. A on na skroniach ni kropelki potu... Sobie myślę: chyba smaruje całe ciało antyperspirantem albo wręcz zajada go do posiłków :P Jednakże, robi to wrażenie. I paznokcie też miał zadbane ;)
Tak, i co ja bym robiła z takim "kozakiem" chyba jedynie mogłabym przerobić na pantofla. A pantofle jak wiadomo w końcu się wymienia na inne :DDD

Hahhaa Wednesday, bo nie każdy tak jak TY u stóp zapuszcza 3 centymetrowe paznokcie hahahaha Wybacz żarcik :P:DDD

A nie zastanawiało Cię skąd on się tam wziął w tym autobusie? Żona może mu za karę wzięła samochód hahaha
A poważnie są tabletki na nadpotliwość, widocznie się facet nałykał :))) Nie chciałabym go widzieć jak odstawi te tabletki :P
Nie masz swoich ulubionych pantofelków z którymi byś się nie rozstała wcale a wcale? A "kozaki" często zimy nie wytrzymują, taka tandeta teraz...

Delikwent w autobusie nie miał obrączki na palcu. Ale w dzisiejszych czasach gdy wznoszony jest okrzyk "Dżender akbar!" wszystko możliwe... Może żyje w jakimś, tfu!, konkubinacie?

Tych którzy jedzą tego typu tabletki, to nie rozumiem. Pocenie się jest normalną funkcją organizmu. Dopiero nadmierne jest zaburzeniem. Ale teraz wiele osób chce być "perfekcyjnymi" pod każdym względem. Współczuję.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak zrobić na kobiecie wrażenie jeżeli nie jest sie atrakcyjnym fizycznie?