567
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń41 tys.
  • Odpowiedzi150
  • Ocen na +18
567 ppt ?

Jak zrobić na kobiecie wrażenie jeżeli nie jest sie atrakcyjnym fizycznie? (151)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak zrobić na kobiecie wrażenie jeżeli nie jest sie atrakcyjnym fizycznie?

Napisał(a): gość -

a jak sie nie jest ani atrakcyjnym ani pewnym siebie, bo ma sie depresje, fobie społeczną i adhd oraz dda? boisz się cześć powiedzieć swoim rodzicom, a przy dotyku obcej kobiety zwijasz sie w kłębek ze strachu i probujesz płakać
INTERIA.PL

Napisał(a): WednesdayTEN -

lilith70 (...)Perfekcjonistą się jest, gdy chce się być "naj" w każdej dziedzinie, czy wystarczą skłonności do perfekcji w kilku aspektach życia? Może wiesz...?
W dążeniu do perfekcji nie ma nic złego. Gorzej jeśli to dążenie przesłania wszystko i nie liczy się nic więcej dla tej osoby. Jeśli dążenie do zrobienia czegoś perfekcyjnie, aby nie było uwaga, niedomówień, wątpliwości sprawia że jest się perfekcjonistą, to ja chyba jestem... Czy mam się iść leczyć? :P

Dorzucę jeszcze prysznic - rozwala mnie stanowisko wielu Polek i Polaków (za badaniami jakimiś tam), że nie trzeba brać prysznica, wystarczy się "psiknąć"... o_O

gość a jak sie nie jest ani atrakcyjnym ani pewnym siebie, bo ma sie depresje, fobie społeczną i adhd oraz dda? boisz się cześć powiedzieć swoim rodzicom, a przy dotyku obcej kobiety zwijasz sie w kłębek ze strachu i probujesz płakać
Powiem truizm i banał - uwierzyć w siebie. Wiem, to trudne. Ale pomaga. Poza tym... kobiety nie gryzą. Zasadniczo, bo są sytuacje... :>

Reklama

lilith70
WednesdayTEN
lilith70 (...)Perfekcjonistą się jest, gdy chce się być "naj" w każdej dziedzinie, czy wystarczą skłonności do perfekcji w kilku aspektach życia? Może wiesz...?
W dążeniu do perfekcji nie ma nic złego. Gorzej jeśli to dążenie przesłania wszystko i nie liczy się nic więcej dla tej osoby. Jeśli dążenie do zrobienia czegoś perfekcyjnie, aby nie było uwaga, niedomówień, wątpliwości sprawia że jest się perfekcjonistą, to ja chyba jestem... Czy mam się iść leczyć? :P

Dorzucę jeszcze prysznic - rozwala mnie stanowisko wielu Polek i Polaków (za badaniami jakimiś tam), że nie trzeba brać prysznica, wystarczy się "psiknąć"... o_O
A narzucasz swój perfekcjonizm innym? Nadmiernie krytykujesz gdy ktos nie potrafi sprostać? No i chodzilo mi o to czy trzeba we wszystkim odczuwac to dążenie do perfekcji, czy tylko w jednaj dziedzinie. Bo moja bliska znajoma w kilku dziedzinach ma "hopla" i jest nie do zniesienia :)) A czasem juz nawet zabawna :))
Nie wiem czy masz się leczyć. Jak Tobie Twój perfekcjonizm czy zmierzanie do perfekcji nie przeszkadza, to po co?

Nie trzeba? Hmmm o.O No tak, skora się ściera i człowiek umiera. A potem masz efekty zapachowe np. w środkach komunikacji.
Strasznie trudne pytania zadajesz... A dziś mam łeb rozpęknięty przez fabrykę :/ Krótko dziś, jutro może dłużej. Nie krytykuję, gdy ktoś nie może sprostać, bo sam często szukam pomocy u innych (zespół > solo). Irytuje mnie tumiwisizm, bylejakość i gdy wiem, że dana osoba mogła więcej, tylko jej się nie chciało.

Reklama

Napisał(a): lusi50 -

prowincjusz2 Przede wszystkim uśmiech, błyskotliwe poczucie humoru, dystans do samego siebie, i otwartość.
Sam nigdy nie uważałem siebie za atrakcyjnego fizycznie ale miałem taki bajer że zanim dopuściłem dziewczynę do głosu aby powiedziała "nie" to już musiała majtki ubierać.
WOW :)

Reklama

lilith70
WednesdayTEN Strasznie trudne pytania zadajesz... A dziś mam łeb rozpęknięty przez fabrykę :/ Krótko dziś, jutro może dłużej. Nie krytykuję, gdy ktoś nie może sprostać, bo sam często szukam pomocy u innych (zespół > solo). Irytuje mnie tumiwisizm, bylejakość i gdy wiem, że dana osoba mogła więcej, tylko jej się nie chciało.
Tam zaraz trudne. Nie moga być tylko łatwe i przyjemne.
Ok., ale nie bierzesz pod uwage faktu że komuś na czymś może mniej zależeć niż Tobie i zwyczajnie nie przykłada się do czegoś bo mu się nie chce, bo mu nie zależy...?
To zależy w czym i gdzie. Jeśli chodzi o pracę - to nie wnikam w co się robi jeśli efekt końcowy jest w terminie i nie wymaga poprawek. To wówczas dla mnie taka osoba może się obijać od lewej do prawej przez 6 dni na 7. Liczy się cel, czyli wynik końcowy. Jeśli zaś przykładowo gramy w jakąś grę zespołową, to nie trawię takiego zachowania - jak nie zależy, to po co gra? Nie, nie jestem spaczony - umiem sobie pograć dla relaksu :P

lilith70
WednesdayTEN
lilith70
WednesdayTEN Strasznie trudne pytania zadajesz... A dziś mam łeb rozpęknięty przez fabrykę :/ Krótko dziś, jutro może dłużej. Nie krytykuję, gdy ktoś nie może sprostać, bo sam często szukam pomocy u innych (zespół > solo). Irytuje mnie tumiwisizm, bylejakość i gdy wiem, że dana osoba mogła więcej, tylko jej się nie chciało.
Tam zaraz trudne. Nie moga być tylko łatwe i przyjemne.
Ok., ale nie bierzesz pod uwage faktu że komuś na czymś może mniej zależeć niż Tobie i zwyczajnie nie przykłada się do czegoś bo mu się nie chce, bo mu nie zależy...?
To zależy w czym i gdzie. Jeśli chodzi o pracę - to nie wnikam w co się robi jeśli efekt końcowy jest w terminie i nie wymaga poprawek. To wówczas dla mnie taka osoba może się obijać od lewej do prawej przez 6 dni na 7. Liczy się cel, czyli wynik końcowy. Jeśli zaś przykładowo gramy w jakąś grę zespołową, to nie trawię takiego zachowania - jak nie zależy, to po co gra? Nie, nie jestem spaczony - umiem sobie pograć dla relaksu :P
:))) Dobrze że nie gram z Tobą w żadne gry. Zresztą nie jestem fanką. Ale jak gram to zawsze dla relaksu, innego celu nie mam, no i zazwyczaj przegrywam. Ale to mnie nie martwi, bo kto nie ma szczęścia w grach, ten ma w miłości :DDDD No co, takie przysłowie jest :P:DD
Chyba z grą w karty to pomyliłaś :P A tu bywa różnie... Raz się wygrywa (i zdobywa coś ;)) albo przegrywa (i traci się coś ;)). Ale na pieniądze nigdy nie grałem :P Chyba...

Napisał(a): waldiwlodawa -

Juz pisalem, ale powtorze..."Nie opakowanie sie liczy, a jego zawartosc..."'

Glupi ten/ta co na urode tylko leci...
Załączniki:

waldiwlodawa Juz pisalem, ale powtorze..."Nie opakowanie sie liczy, a jego zawartosc..."'

Ale na początku, na owy pierwszy (lub drugi) rzut oka, widać tylko fizyczność. A żeby poznać zawartość, to trzeba czasu. I więcej rzutów okiem ;)

Napisał(a): waldiwlodawa -

WednesdayTEN
waldiwlodawa Juz pisalem, ale powtorze..."Nie opakowanie sie liczy, a jego zawartosc..."'

Ale na początku, na owy pierwszy (lub drugi) rzut oka, widać tylko fizyczność. A żeby poznać zawartość, to trzeba czasu. I więcej rzutów okiem ;)
Ale czesto piekna skorka , psia naturka...:)))

lilith70
WednesdayTEN Chyba z grą w karty to pomyliłaś :P A tu bywa różnie... Raz się wygrywa (i zdobywa coś ;)) albo przegrywa (i traci się coś ;)). Ale na pieniądze nigdy nie grałem :P Chyba...
W karty też przegrywam :))))
Jak to "chyba" - nie pamiętasz? Masz sklerozę staruszku? ;DDD
Jakoś nie mogę skojarzyć czy pieniądze prawdziwe były. Swego czasu graliśmy na monety stare, ale tylko aby pula była (monety robiły jako żetony, tylko banku wypłacającego nie było :P) Na pewno były różnego rodzaju fanty, zapałki (tu przegrałem ładnych kilka pudełek) i takie tam.

lilith70
WednesdayTEN
lilith70
WednesdayTEN Chyba z grą w karty to pomyliłaś :P A tu bywa różnie... Raz się wygrywa (i zdobywa coś ;)) albo przegrywa (i traci się coś ;)). Ale na pieniądze nigdy nie grałem :P Chyba...
W karty też przegrywam :))))
Jak to "chyba" - nie pamiętasz? Masz sklerozę staruszku? ;DDD
Jakoś nie mogę skojarzyć czy pieniądze prawdziwe były. Swego czasu graliśmy na monety stare, ale tylko aby pula była (monety robiły jako żetony, tylko banku wypłacającego nie było :P) Na pewno były różnego rodzaju fanty, zapałki (tu przegrałem ładnych kilka pudełek) i takie tam.
W grach jestem kiepska i jakoś rzadko wygrywam :)) Dlatego może rzadko gram, ale jak przegram, to jakoś nie to nie boli. Śmieję się, że ja mam w miłości :DD I wtedy słyszę jakieś dziwne chrząkanie. Nie mam pojęcia o co im chodzi :P:DDD
O! Może, żeby zrobic na kobiecie wrażenie, trzeba z nią zagrać. Najpierw pokazać swoje umiejętności, ograć ją. A potem pocieszyć, udzielić kilku wspaniałych rad, po czym dac jej wygrać. Będzie oczarowana zdolnościami swojego adoratora.
No to pas. Ja tam w karty gram rozrywkowo w gry rozrywkowe. Coś innego trzeba opracować. Ale nikt nie mówił, że będzie łatwo.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak zrobić na kobiecie wrażenie jeżeli nie jest sie atrakcyjnym fizycznie?