930
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń65 tys.
  • Odpowiedzi109
  • Ocen na +678
930 ppt ?

Kaczyński popełnił poważny błąd? (110)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Kaczyński popełnił poważny błąd?

Napisał(a): Rezy -

~florek [b][/b] PIS zostało wybrane przez 5 milionów polaków ale Polska to jednak 38 milionów i wystarczy że stracą większość
Jarosław reprezentuje w polityce wszystko co niskie i podłe i dlatego znajduje poparcie sporej części elektoratu . Dawniej takie złośliwe gnomy szczały do mleka i plątały grzywy koniom na wsi teraz wzięły si e do polityki .
Załączniki:

Re: Kaczyński popełnił poważny błąd?

Napisał(a): ~gość -

Społeczeństwo jest zbyt doświadczone, by głosować na opozycję, która nie ma nic do zaoferowania, oprócz donoszenia do Brukseli i szukania poparcia na zewnątrz. Ludzie kojarzą PO i.N z Targowicą i tak już zostanie. PO nie podniesie się. Sami się znokautowali kompletnie. Kaczyński nie popełnia błędów, czasem tylko sytuacja wymaga karkołomności. Widać, że plan rządzenia ma punk po punkcie zaplanowany.

Re: Kaczyński popełnił poważny błąd?

Napisał(a): ~masakrator -

Trudno będzie zagrozić kaczorowi z tego prostego powodu, że już przy 500 plus polska gospodarka ledwo zipie, lecimy na kredytach i niech tylko koniunktura nieco przyhamuje, a może się okazać że budżet na koniec roku się nie dopnie. Schetyna nie może przecież obiecać 700 plus albo 1000 plus, bo wie że tego budżet na pewno nie wytrzyma, a to byłby gwarant wyborów wygranych w cuglach. PiS straci władzę, gdy gospodarka się zacznie walić, trzeba będzie zacząć wprowadzać ograniczenia w 500 plus, albo zmniejszyć świadczenie na 400zł albo 300zł. Wtedy ludzie zaczną się budzić. Mogą jeszcze pojawić się sankcje z UE, jak rolnicy nie dostaną pierwszych wypłat dotacji to poparcie też zacznie lecieć. 500 plus nie pokryje wydatków na gospodarstwo, na zakup nowego ciągnika czy kombajnu. Ekonomia jest bezlitosna.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kaczyński popełnił poważny błąd?