930
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń65 tys.
  • Odpowiedzi109
  • Ocen na +678
930 ppt ?

Kaczyński popełnił poważny błąd? (110)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Kaczyński popełnił poważny błąd?

Napisał(a): ~Tim -

Myślę, że to zgrzyt zębów pana mecenasa, który liczył wielce właśnie na ogłoszenie przedterminowych wyborów. Pytanie tylko po co PiS miałby o to dziś walczyć? Dla mitycznej większości konstytucyjnej? Czy posiadanie takiej większości zmieniłoby cokolwiek w postrzeganiu PiS-u przez opozycję czy UE? Oczywiście, że nie. Kilkanaście lat temu była zupełnie inna sytuacja - PiS z niestabilną większością, szarpiący się bezustannie z panem mecenasem z jednej i Lepperem z drugiej strony, zagrożony każdego dnia wewnątrz przez secesjonistów i z zewnątrz przez potężną opozycję posiadającą prawie 100% mediów... - warto było podjąć ryzyko. Dziś PiS ma stabilną większość parlamentarną, bije rekordy w sondażach, żaden koalicjant jej nie bruździ, członkowie partii pamiętają losy odszczepieńców, opozycja lata od żenady do hańby i z powrotem jak kulka w pinballu... Po co komu te wybory? Byle w spokoju dowieźć poparcie do wyborów samorządowych i je dobrze zdyskontować, a podstawy pod wygraną w parlamentarnych będą murowane. I to być może będzie większość konstytucyjna.

Re: Kaczyński popełnił poważny błąd?

Napisał(a): ~ew55 -

PIS spokojnie ma dwie kadencje, przecież oPOzycja nie ma programu , tylko wszystkie poczynania PISu neguje, a to nie wróży Totalnej powrotu do rządzenia. A Giertych może tylko pomarzyć o polityce. Bo głupich w opozycji jest już wystarczająco dużo

Re: Kaczyński popełnił poważny błąd?

Napisał(a): ~ew55 -

gość Ja myślę że jak pójdziemy wszyscy do wyborów i nie będziemy głosować na PiS tylko na inne partie nawet te które nic nie obiecują to mają dużą szansę wygrać.
ale na które ? głupków w opozycji jest dosyć, zostaje tylko PIS I KUKIZ, który ma program

Re: Kaczyński popełnił poważny błąd?

Napisał(a): ~ew55 -

Rezy
~Jolka Kaczyński przegra sam ze sobą. Opozycja nic nie musi robić. Wystarczy czekać.
Nie Kaczyński jest problemem tylko ciemne masy które ogłupił .
mieliśmy już jaśnie panów z PO i PSL-u i co z tego wyszło ? Złodziej na złodzieju rozkradający Polskę. Otto teraźniejsza oPOzycja, stado głupków i nierozgarniętych bezmózgów

Re: Kaczyński popełnił poważny błąd?

Napisał(a): ~ew55 -

~zulka A po co mu polityka. 3 mln rocznie za działalność na niwie prawniczej to chyba dostatecznie dużo
~racja stanu Romek na wielka politykę nie ma już szans. Może tylko ujadać zza winkla.
3 bańki , to mało , teraz będzie prywatyzował kamienice w Gdańsku

Re: Kaczyński popełnił poważny błąd?

Napisał(a): ~Optymista -

Trudno wnioskowac poniewaz sytuacja moze sie odwracac nawet dwa razy, Znam przypadki kiedy wlasnie bardzo popularna partia po rozpisaniu wczesniejszych wyborow z kretesem przegrala. Taki jest los. Jedno powiem ze na pewno wplywowe kola z Brukseli stana na glowach aby przetracic PiSowi kark. Nie chcial bym aby sie tak stalo. Poniewaz Platforma to zgnilizna a Nowoczesna to zbior wschodzacych "gwiazdek" w polityce podworkowej.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kaczyński popełnił poważny błąd?