25
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń13
  • Odpowiedzi25
  • Ocen na +0
25 ppt ?

kromeczki,kanapeczki (26)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: kromeczki,kanapeczki

Napisał(a): Gość -

najlepsze kanapeczki ,to zrobiony biały ser ze szczypiorkiem i smietana ,wycisniety z tuby na kromki z weki ,na srodek ułozyc troszkę sera zółtego ,ogoreczek ,jajko papryka ,co kto lubi i posypane zieleniną ,sa bardzo smaczne jako zakąski do czegoś mocniejszego .

Reklama

Osobiście nie przepadam za kanapkami ,wolę mieć na talerzu różne rzeczy solo.Natomiast mój syn uwielbia tzw.kanapki "ze wszystkim",czyli sałata,wędlina ,jajko ogórek,papryka,pomidor,ser zółty tarty ,szczypiorek lub cebula.W innej wersji ser biały,tuńczyk,rzodkiewka ...itd. Można tak w nieskończoność.... :)

Rekin65 najlepsze kanapeczki ,to zrobiony biały ser ze szczypiorkiem i smietana ,wycisniety z tuby na kromki z weki ,na srodek ułozyc troszkę sera zółtego ,ogoreczek ,jajko papryka ,co kto lubi i posypane zieleniną ,sa bardzo smaczne jako zakąski do czegoś mocniejszego .
Jeśli piszesz o czymś mocniejszym,to nie jestem przekonana co do sera białego,ogóreczek i owszem ale tylko kiszony lub korniszon,papryka marynowana,grzybki....itd... Świeże (surowe) warzywa nie lubią niczego mocniejszego... :) Następuje potworna fermentacja i człowiek kończy na konwersacji z muszlą... :))) a chciałby z przyjaciółmi...

Moja ulubiona kanapkowa przekąska t: kromki chleba smaruję grubo twarożkiem typu Moj Ulubiony, na to plastry pomidorów, sól, pieprz,bazylia i odrobina oliwy z oliwek, podgrzać na gorącej patelni, albo na gorące grzanki nakładam pastę z tuńczyka z puszki wymieszanego z oliwą, pieprzem drobno posiekaną czerwoną cebulką i natką pietruszki. Polecam :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: kromeczki,kanapeczki