16
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń256
  • Odpowiedzi13
  • Ocen na +1
16 ppt ?

Kukiz ostro krytykuje Ukrainę (14)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kukiz ostro krytykuje Ukrainę

Napisał(a): Gość -

Kukiz to następna osoba, która w Polsce zmieniła swoje nastawienie do Ukrainy. Następna osoba, która nie chce im pomagać w walce z Rosją i w dążeniu do tzw. "prawdziwej demokracji". I ja się z tym zgadzam!

Ogłoszenie UPA bohaterską armią zdecydowanie jest czymś niezrozumiałym i uderzającym w jakiekolwiek stosunki Polsko-Ukraińskie. To byli zwykli mordercy, bez żadnych ludzkich odruchów! Powinno się ich krytykować tak samo jak Hitlerowców!

Kukiz uważa, że przez takie zachowanie Ukraińcy stracili prawo do jakiejkolwiek pomocy z naszej strony. Są tutaj osoby, które uważają, że mimo wszystko lepiej bronić się przed Rosją, mimo zachowania Ukrainy?

Myślicie, że powinniśmy przestać im pomagać? Może powinniśmy po prostu jasno i wyraźnie wymagać przeprosin?
INTERIA.PL

Reklama

Re: Kukiz ostro krytykuje Ukrainę

Napisał(a): gość -

Kiedyś też współczułam biednym Ukraińcom, ale obecnie mi przeszło. "Polski" rząd i "polscy" politycy dbają o Ukraińców bardziej niż o Polaków. Na Ukraińców w Polsce chucha się i dmucha i dba, żeby im sią jakaś krzywda nie stała. Dostaja pomoc od naszego państwa, o jakiej wielu Polaków nie może sobie nawet pomarzyć.

Już nie wspomnę o naszej Polonii za wschodnią granicą, bo "nasz" rzad i "polscy" politycy zdaje się o niej zapomnieli, albo uznali, że tam żadna Polonia nie istnieje. Tam istnieją nasi najwieksi przyjaciele Litwini i biedni, krzywdzeni przez złych i okrutnych Rosjan, przyjaciele Ukraińcy


Coraz więcej Ukrańców jest w Polsce i co ciekawe legitymują się Kartą Polaka (czyli deklarują swoje polskie korzenie:) i robią się coraz bezczelniejsi. Publicznie pokazują banderowskie symbole i głoszą banderowskie poglądy. Nie kryją sie z tym.

Polska lobbuje za Ukrainą, a "polscy" politycy nazywają ją naszym bratnim narodem i wielkimi przyjaciółmi. Tylko, że ci przyjaciele "ssą" Polskę niemiłosiernie, równocześnie wyznając ideologię, która każe im nienawidzić Lachów.

Ukraińcy mają swoje podobno wolne już i demokratyczne państwo. Owszem mają też wojnę na wschodzie, ale to ogromny kraj i reszta kraju jest wolna od zawieruchy wojennej. Dlaczego oni tak masowo przyjeżdżają do Polski, zamiast budować i wzmacniać w swoim wolnym kraju demokrację, o która tak dzielnie walczyli na Majdanie? I skąd sięą tam wzięło nagle tylu Ukraińców z "polskimi korzeniami", czyli posiadajcych Kartę Polaka?:) Czy to czasem nie wstyd dla Ukraińca banderowca posiadać polskich przodków?

Reklama

Reklama

Re: Kukiz ostro krytykuje Ukrainę

Napisał(a): gość -

Asibuh
gość Kukiz uważa że Ukraińcy w Polsce tego jemu nie zapomną!?
Co Ukraińcy mają mu zapomnieć? I czemu miałby się przejmować ich zdaniem?
Hmm, fakt, nie dość, że składnia jakaś taka niepolska, to brzmi to trochę jak pogróżka?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kukiz ostro krytykuje Ukrainę