17
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń194
  • Odpowiedzi15
  • Ocen na +0
17 ppt ?

Mam lekko falowane włosy i w deszczowe dni, to prawdziwy dramat. (16)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Mam lekko falowane włosy i w deszczowe dni, to prawdziwy dramat.

Napisał(a): kimikimi -

Moja obecna prostownica , słabo prostuje i bardzo niszczy włosy.Czy możecie polecić jakieś sprawdzone prostownice, które tak nie niszczą włosów. Mam jeden model upatrzony, ale czy warto tyle dawać za prostownicę?http://www.me(...)pinions
INTERIA.PL

Re: Mam lekko falowane włosy i w deszczowe dni, to prawdziwy dramat.

Napisał(a): Tris -

Nie no......, kup sobie lepiej prostownicę z Fox'a :)))) , jest to fryzjerska firma, myślę, że przez internet znajdziesz ich produkty np. przez allegro, mają świetne prostownice i dosyć tanie, bo po około 120/140 zł. :)))) , no i zawsze przed prostowaniem pryskaj sobie czymś np. sprejem z Joanny do prostowania, który chroni je, bo tak bez jakiś ochronnych kosmetyków do włosów, to każda prostownica będzie źle prostować i bardzo niszczyć włosy :\ , do tego jakaś maska nawilżająca, oliwkowa lub olejek arganowy :))))

Reklama

Reklama

Napisał(a): kimikimi -

Ilona001 Czy musisz mieć koniecznie proste włosy. Każda prostownica w jakimś pewnie stopniu niszczy włosy.
Taki mam typ twarzy, ze jak wyprostuje włosy, to moja uroda wzrasta o 50 %:)
W falach mi brzydko i staro, moja kolezanka nie farbuje i nie prostuje, a tez ma zniszczone, bo jak mówi włosy niszczy samo zycie.

Reklama

kimikimi http://www.fr(...)ica-fox

tu cos jest, ale czy to zaufany sklep?
Myślę, że jest ok :)))) , sama mam taką prostownicę z Fox'a i też mam falowane włosy, a strasznie ich nie lubię, bo się puszą i tylko przeszkadzają :P , prostsze są o wiele wygodniejsze :) , więc sama prawie zawsze prostuję po umyciu, ale ,,przed" prostowaniem właśnie stosuję jeszcze kosmetyki do włosów, bo bez nich ani rusz :))) , jeśli zaś chodzi o niszczenie się włosa przez ,,życie", to z jednej strony fakt, bo nawet słońce niszczy włosy, tak samo jak wszelkie szczotki, grzebienie, gumki, spinki, prawie wszystko niszczy włosy, jedynie włos dobrze pielęgnowany jest zdrowy :))))

Napisał(a): Gość -

Ja nie daje odżywki przed prostowaniem, bo włosy mi przetłuszcza, niestety. Trzeba brać mikroelementy w tabletkach na ładne włoski, bo to dużo daje, choć nie wiem jakim cudem, bo podobno farbowany włos jest martwy.

karinanati Ja nie daje odżywki przed prostowaniem, bo włosy mi przetłuszcza, niestety. Trzeba brać mikroelementy w tabletkach na ładne włoski, bo to dużo daje, choć nie wiem jakim cudem, bo podobno farbowany włos jest martwy.
No to dawaj odżywkę tylko na same końce, bo to nie włos się przetłuszcza, a skóra głowy :) , ja tez mam przetłuszczającą się skórę i daję przez to maski tylko na końce, od nasady nic nie kładę, chyba że szampon :D

Napisał(a): gość -

mam to samo, puszą się jak tylko poczują w okolicy wilgoć:) jednak w takie dni używam takiej specjalnej odżywki która pomaga im się skręcić, po to żeby wyglądały w miarę do ludzi a nie jak napuszony pudel. Ogólnie znalazłam ją kiedyś w rossmanie ale ta odżywka nie nalezy do najtańszych . Lepsza poleciła mi mojafryzjerka, z mattrixa, podkreślająca skręt fal i loków. Też nie jest najtańsza ale moja fryzjerka ściąga ją z jakiejś strony interneowej i styl czy coś.Jak macie możliwość zakupu gdzies u siebie to serio polecam

Nie inwestuj w tanie, niszczące włosy prostownice! Kup jedną a dobrą - polecam wybrać coś ze sklepu fryzomania.pl - znajdziesz tam pełno profesjonalnego sprzętu! I co ważne w dobrych cenach!

w deszczowe dni każde włosy są nie do zniesienia ale wtedy warto miec pod ręką suchy lakier do włosów - o wiele lepiej utrwala fryzurę niz te lakiery ze sklepu. fajny suche lakiery można kupić w hurtowni fryzomania. ważny jednak jest jeszcze dobry sprzęt do układania wlosów - ja np. zawsze prostuję i tylko dzięki dobrej prostownicy od nich efekt utrzymuje się bez zastrzeżeń

Napisał(a): ~mada g -

Zgadza się z ta prostownicą jedną i dobrą, ja swoją już znalazłam ;) Długo się wahałam, bo najtańsza nie była, ale w końcu wzięłam i nie żałuję. Mam babyliss digital sensor. Prostownica ma specjalne czujniki, ciągle sprawdza włosy i temperaturę, sama się tak dostosowuje, żeby ich nie zniszczyć. Różnica jest ogromna. Włosy są idealnie gładkie i miękkie, ładnie się układaja, ale nie niszczą się jak od zwykłej prostownicy. Wreszcie udało mi się zapuścic włosy dłuższe niż do ramion, bo wczesniej co chwilę musiałam podcinać końcówki.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Mam lekko falowane włosy i w deszczowe dni, to prawdziwy dramat.