21
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń310
  • Odpowiedzi18
  • Ocen na +-18
21 ppt ?

Mam taką znajomą w pracy, b. ładna ale nie ten wiek, ma ona dorosłe dzieci (19)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Mam taką znajomą w pracy, b. ładna ale nie ten wiek, ma ona dorosłe dzieci

Napisał(a): Gość -

i pracuje w usługach (sprzedaż mebli) ostatnio byłem świadkiem jak odbierali u niej umowę na transport trzej młodzi chłopacy około dwudziestu paru lat, mężczyźni wyraźnie ja bajerowali, a ona taka promienna, szczęśliwa, poczuła się adorowana, czy kobiecie w jej wieku wypada się czerwienic jak młodej dziewczynie, gdy młodzi mężczyźni są dla niej mili? Moim zdaniem to tylko dla młodych kobiet, a ona się ośmieszyła, gdyby ja facet w jej wieku adorował, to rozumiem.
INTERIA.PL

Re: Mam taką znajomą w pracy, b. ładna ale nie ten wiek, ma ona dorosłe dzieci

Niektóre kobiety są jak giełda. Lubią znać swoją wartość ale niekoniecznie chcą się sprzedać.
Młody facet i laska w średnim wieku to może być dobry układ do łóżka.

A może było tak, że ona się cieszyła z mebli a oni liczyli na drobne na piwo, dlatego bajerowali.

spon Niektóre kobiety są jak giełda. Lubią znać swoją wartość ale niekoniecznie chcą się sprzedać.
Młody facet i laska w średnim wieku to może być dobry układ do łóżka.

A może było tak, że ona się cieszyła z mebli a oni liczyli na drobne na piwo, dlatego bajerowali.
Nie, to sklep prywaciarza, to nie ma z tym związku, w jej wieku nie wypada i tyle.

Jakiś dziwny ten Twój post. Myślisz, że coś takiego jak zaczerwienienie się można kontrolować? Skąd wiesz dlaczego się zaczerwieniła? Może była zażenowana zachowaniem się młodych mężczyzn względem niej? Pomijając jednak tę kwestię- nie masz dystansu bo jesteś pewnie jeszcze baardzo młody. Z wiekiem granica tolerancji się przesuwa i to co wydawało Ci się, że nie wypada starszej osobie Tobie gdy będziesz w jej wieku wszystko będzie pasowało. A kobieta jest zawsze kobietą choćby miała , dzieścia, dzieści lub dziesiąt lat.

nibynick Nie powinna tego robić młodym chłopcom, to świństwo.
Ale czego? Uśmiechać się i czerwienić? To na prawdę świństwo- tak myśleć. A ja nie wierzę, że Ty tak myślisz.

Sama Jakiś dziwny ten Twój post. Myślisz, że coś takiego jak zaczerwienienie się można kontrolować? Skąd wiesz dlaczego się zaczerwieniła? Może była zażenowana zachowaniem się młodych mężczyzn względem niej? Pomijając jednak tę kwestię- nie masz dystansu bo jesteś pewnie jeszcze baardzo młody. Z wiekiem granica tolerancji się przesuwa i to co wydawało Ci się, że nie wypada starszej osobie Tobie gdy będziesz w jej wieku wszystko będzie pasowało. A kobieta jest zawsze kobietą choćby miała , dzieścia, dzieści lub dziesiąt lat.
Byłem ciekaw, kiedy ktoś to zauważy, że rie mamy kontroli nad rumiencami na twarzy :-)

Sama
nibynick Nie powinna tego robić młodym chłopcom, to świństwo.
Ale czego? Uśmiechać się i czerwienić? To na prawdę świństwo- tak myśleć. A ja nie wierzę, że Ty tak myślisz.
t

Popatrz, w tym samym czasie pisaliśmy do siebie :-)

A z tym swinstwem, to była prowokacja z mojej strony :-)

nibynick
Sama Wiedziałam. Z poprzednich Twoich wypowiedzi wywnioskowałam że masz dobrze poukładane w głowie.
Dzięki :-)

Nie sądziłem, że ktoś czyta, to co piszę ... ;-)
Oczywiste jest, że ja czytam. Za innych się nie wypowiadam. I zauważyłam wiele podobieństwa w sposobie myślenia choć tak samo być nie może bo ja jestem kobietą a Ty mężczyzną- co oznacza, że ja z Wenus a Ty z Marsa?

Sama
nibynick
Sama Wiedziałam. Z poprzednich Twoich wypowiedzi wywnioskowałam że masz dobrze poukładane w głowie.
Dzięki :-)

Nie sądziłem, że ktoś czyta, to co piszę ... ;-)
Oczywiste jest, że ja czytam. Za innych się nie wypowiadam. I zauważyłam wiele podobieństwa w sposobie myślenia choć tak samo być nie może bo ja jestem kobietą a Ty mężczyzną- co oznacza, że ja z Wenus a Ty z Marsa?
Ja tutejszy jestem, Ziemianin :-)
A co to reszty, to się zgadzam :-)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Mam taką znajomą w pracy, b. ładna ale nie ten wiek, ma ona dorosłe dzieci