372
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń27 tys.
  • Odpowiedzi99
  • Ocen na +0
372 ppt ?

Mąż ma w pracy koleżankę, która puszcza się na lewo i prawo, a on ją lubi, czy mam się bać? (100)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Mąż ma w pracy koleżankę, która puszcza się na lewo i prawo, a on ją lubi, czy mam się bać?

Napisał(a): Gość -

Mąż ma w pracy koleżankę, która puszcza się na lewo i prawo, a on ją lubi, czy mam się bać? Wariuje od tego, bo on do mnie się odzywa brzydko, a do niej normalnie, przyznam że jestem zazdrosna. Dzisiaj ją wyzwałam a on się upił i nie wiem czy to z tego powodu. Jak myślicie od coś do niej czuje? Nie zdradził mnie z nią jeszcze, ale czy może coś do niej czuć jak staje w jej obronie,a nie w obronie żony? Jesteśmy 2 lata o ślubie, a on mnie nie przytula, nie mówi komplementów, nie całuje i dziwi się że jestem trochę zazdrosna
INTERIA.PL

Reklama

Re: Mąż ma w pracy koleżankę, która puszcza się na lewo i prawo, a on ją lubi, czy mam się bać?

Napisał(a): gość -

Masz problem nie dosyć że mąż lubi swoją koleżankę, o którą jesteś zazdrosna, staje w jej obronie, ciebie lekceważy, brzydko się odzywa, szarpie i pije. Dużo tego.
Przemyśl czego od niego oczkujesz, czego oczekujesz od małżeństwa i przeprowadź stanowczą rozmowę z mężem. Powiem ci, że nawet posunęłabym się do postawienia jakiegoś ultimatum. To nie jest zdrowe kiedy on wychodzi sam z domu a ty tkwisz z dzieckiem. Jesteście młodym małżeństwem z małym dzieckiem i czas wolny powinniście spędzać razem.
Jeżeli mąż ma ochotę na piwo możecie wyjść razem, jest teraz ciepło więc jeżeli pójdziecie gdzieś z dzieckiem, on zamówi piwo a ty np. lody. Najważniejsze żebyście byli razem. Sytuacja taka jak ta " Jesteśmy 2 lata o ślubie, a on mnie nie przytula, nie mówi komplementów, nie całuje i dziwi się że jestem trochę zazdrosna" nie powinna mieć miejsca, przecież dopiero zaczynacie zycie razem a co będzie za 10 lat?
Zapytaj się go czy cię kocha, czy zalezyu mu na tobie na rodzinie?dlaczego tak cię traktuje? co zamierza zrobić żeby naprawić tę sytuacje. I naważniejsze pytanie co go łączy z koleżanką, co do niej czuje, masz prawo znać odpowiedzi. Wiesz, tej rozmowy nie możesz odkładać, bo wszystko mozliwe że zauroczony tą koleżanką, więc musisz to ukrócić do póki dalej to nie zaszło, mozliwe że się mylę, ale dlaczego się dziś upił? ale ty tez coś wyczuwasz. Przemyśl wszystko i jutro przeprowadź rozmowę, jeszcze przed przyjazdem teścia, żebys wiedziała na czym stoisz. Postaw ,mu warunki i być konsekwentna. Jesteś młoda zycie przed tobą, nie możesz pozwolić żeby ci je zniszczył, od ciebie zalezy jak je sobie ułożysz.

Re: Mąż ma w pracy koleżankę, która puszcza się na lewo i prawo, a on ją lubi, czy mam się bać?

No cóż, weź się w garść i zacznij się STARAĆ o NIEGO. W przeciwnym razie odejdzie, niekoniecznie do TEJ koleżanki, bo z taką zołzą jak Ty nie wytrzyma. Oboje musicie o siebie zabiegać. Powiedz mu, że Ci zależy byście byli sobie bliscy.
A może Ciebie często "boli głowa" i odmawiasz seksu? To jest powód, żeby on zaczął szukać "ratunku". Pamiętaj, że na ból głowy najlepszy seks. Spróbujcie 69! Może umyjesz mu plecy pod prysznicem i zrobisz loda, DZIAŁAJ pozytywnie.
Marek

Reklama

gość No cóż, weź się w garść i zacznij się STARAĆ o NIEGO. W przeciwnym razie odejdzie, niekoniecznie do TEJ koleżanki, bo z taką zołzą jak Ty nie wytrzyma. Oboje musicie o siebie zabiegać. Powiedz mu, że Ci zależy byście byli sobie bliscy.
A może Ciebie często "boli głowa" i odmawiasz seksu? To jest powód, żeby on zaczął szukać "ratunku". Pamiętaj, że na ból głowy najlepszy seks. Spróbujcie 69! Może umyjesz mu plecy pod prysznicem i zrobisz loda, DZIAŁAJ pozytywnie.
Marek
Skąd wiesz że się nie stara, że boli ją głowa, że odmawia mu seksu, materacem jesteś?
"Oboje musicie o siebie zabiegać. Powiedz mu, że Ci zależy byście byli sobie bliscy. " z tym się zgadzam.
I do końca mu nie ufaj, jego zachowanie w stosunku do koleżanki, nie jest do końca w porządku. Sprawdź telefon od czasu do czasu ale tak by nie zauwazył , teraz śpi

Reklama

Bez przesady to on ma się o mnie starać, ja już wystarczająco się starałam a on to olewał, wiec jak Marku nie nie znasz całej sytuacji to się nie wypowiadaj

gosiak26 Może jak zacznę go olewać jak on mnie może wtedy będzie lepiej.
Może masz rację nie gotuj mu, nie pierz nie prasuj. Nie odzywaj się, zobaczysz co zrobi i sprawdzaj bo nie ma mu co wierzyc.

A przeprowadziłaś z nim rozmwowę miałaś to zrobic

0becny
gosiak26 Mąż ma w pracy koleżankę, która puszcza się na lewo i prawo, a on ją lubi, czy mam się bać?
A czego chcesz się bać? Że koleżanka ci twoją własność ukradnie? W jaki sposób chciałabyś zapobiec temu żeby mąż nie miał koleżanek i nie widział w niektórych z nich fajnych dziewczyn? Sądownie ubezwłasnowolnić po czym zamknąć w klatce i dodatkowo oczy zawiązać? A gdyby chciał odejść to może nogi przetrącić?

A rozumiesz że bez względu na to co on z tą laską robi to ty już wobec niego w porządku nie jesteś? Traktujesz go jak swoją bezrozumną własność za którą należy podejmować decyzje i której trzeba pilnować żeby nie zrobiła niczego czego właścicielka by sobie nie życzyła a nie jak partnera.
Wiesz przesadziłeś nie znasz do końca sytuacji a sie na niej wyżywasz. Ja ja rozumiem pracuje 24 godziny na dobe sprząta, gotuje, pierze, prasuje i zajmuje sie małym dzieckiem, też chciałaby gdzieś wyjść, usłyszeć miłe słowo od męża, chciałaby żeby ją przytulił pocałował czy ona tak dużo wymaga, chyba nie. Zaraz powiesz że sama sie na to zdecydowała, tak masz rację, ale jej mąż zawierając związek, decydując sie na dziecko, też. Uważam że jej mąż swoim zachowaniem sam zasiał w niej ziarno nie pewności do łączących do relacji z ta koleżanką, bez niczego tego nie wymyśliła. Coś musiał powiedzieć, że dziewczyna zaczęła sie zastanawiać. Małżeństwo nie daje prawa do wyłącznej własności czy graniczenia praw, masz rację, ale zawierając je zobowiązujemy sie do uczciwości, szczerości, szacunku, miłości do drugiej osoby.

Próbowałam z nim rozmawiać,ale ja mówiłam a on słuchał, nic nie powiedział. Powiedziałam,że nie będę już zazdrosna, zobaczymy jak to się potoczy, bo na razie to on jest jakiś dziwny. Kocham go mimo wszystko i nie chcę się z nim rozstawać. Zależy mi żeby dziecko miało 2 rodziców. Zawiódł kiedyś moje zaufanie, to stąd moja zazdrość

usłyszałam dobre słowo od męża że jestem darmozjadem, bo nie pracuje tylko się dzieckiem zajmuje. Tylko że ja nie mam z kim zostawić dziecka ma 9 miesięcy dopiero. i jak tu z nim się dogadać?

gosiak26 usłyszałam dobre słowo od męża że jestem darmozjadem, bo nie pracuje tylko się dzieckiem zajmuje. Tylko że ja nie mam z kim zostawić dziecka ma 9 miesięcy dopiero. i jak tu z nim się dogadać?
Wiesz to bardzo przykre gdy mówi ci to ktoś kto powinien dbać i troszczyć się o ciebie, nie wiem co ci doradzić gdyż nigdy nie byłam w takiej sytuacji. Może był zdenerwowany, że tak chlapnął, zresztą nie powinien czegoś takiego mówić nigdy, przeciez na dziecko zdecydowaliście sie oboje, więc powinien wiedzieć że na razie nie masz mozliwosci iść do pracy.
Nie masz innego wyjścia tylko na spokojnie porozmawiać, wyjaśnić wszystko zapytaj sie go wprost czy zależy mu jeszcze na rodzinie na tobie i dziecku, czy was kocha i na jakie ustępstwa jest w stanie iść by wszystko naprawić, Wiesz tej rozmowy nie możesz odkładać bo to wszystko cię za bardzo rani. A może on już cię nie kocha, jest z tobą bo jest, musisz to wyjaśnić dla swojego dobra.

gosiak26 Próbowałam z nim rozmawiać,ale ja mówiłam a on słuchał, nic nie powiedział. Powiedziałam,że nie będę już zazdrosna, zobaczymy jak to się potoczy, bo na razie to on jest jakiś dziwny. Kocham go mimo wszystko i nie chcę się z nim rozstawać. Zależy mi żeby dziecko miało 2 rodziców. Zawiódł kiedyś moje zaufanie, to stąd moja zazdrość
Wiesz ja nie wiem czy twoim przypadku to zazdrość czy po prostu brak zaufania, jak sama napisałaś kiedyś je zawiódł. Piszesz że jest jakiś dziwny, może masz cos na sumieniu.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • zona patrzy jak koleanka robi loda mezowi
  • lubie robi lod m nie lubi
  • moja koleżanka się puszcza
  • doruchac ja
  • moja kolezanka zrobila mu loda
  • jak namówić koleżankę do stosunku pod prysznicem
  • Puszcza się
  • maz w pracy zona sie puszcza
  • moja kolezanka robi loda
  • jak namówić koleżanke z pracy na seks
  • puszcza sie
  • mąż żadnej nie przepusci
Do góry strony: Mąż ma w pracy koleżankę, która puszcza się na lewo i prawo, a on ją lubi, czy mam się bać?