Odpowiadasz na:
# Miałam sen piękny sen, śniła mi się okupacja

4um
Temat dodał(a):
4um -
Padnijmy na kolana, bo tylko to może uratować nas! Kasa już przygotowana, tylko ją brać, brać, brać,.......pieśń ku chwale "brukselskiego okupanta"? Skoro władza tak się wmanewrowała, że bez ugięcia kolan przed "brukselskim okupantem" dostęp do skarbca będzie na głucho zamknięty, to nie ma innego wyjścia, jak udać się z pielgrzymką do"okupanta", ugiąć kolana i złożyć Brukselczykowi hołd, a żartów, POdśmiechów i kpin ze strony totalnej opozycji, nie będzie końca, nawet gdy zostanie totalną władzą. A może to podstęp Suskiego, aby totalna opozycja pękła ze śmiechu na śmierć

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: # Miałam sen piękny sen, śniła mi się okupacja

Napisał(a): ObserwatorII -

4um
ObserwatorII

Od tego jest wiara, czyni cuda, daje pewność, a nie jakieś tam niepewne i byle jakie ateistyczne "może jakoś się uda"

Widocznie Polacy są chwiejni w wierze bo cudów uzdrawiających raczej nie doznają, nawet biskupi, ba nawet katoliccy święci pomimo zbiorowych modłów nie zdrowieją mknąc do ateistycznych medyków.w momentach zwątpień w moc swego Boga.
Jedni zdrowieją inni nie, zaś medyków rzeczą, tak jak ich pacjentów, wierzyć lub nie wierzyć.
Nie spotkałam się z medykiem, który ma obok wizytówki swoje wyznanie, ja też się przed nimi nie obnoszę, że wierząca.
Ja onegdaj spotkałem takich co na drzwiach maja napis "klauzula sumienia", choć tacy omijani są przez katolików pełnych trwogi.

Nawet katolicy nie chcą być leczeni modlitwą, nie ufają aż tak bardzo swemu Bogu

Napisał(a): 4um -

ObserwatorII

Od tego jest wiara, czyni cuda, daje pewność, a nie jakieś tam niepewne i byle jakie ateistyczne "może jakoś się uda"

Widocznie Polacy są chwiejni w wierze bo cudów uzdrawiających raczej nie doznają, nawet biskupi, ba nawet katoliccy święci pomimo zbiorowych modłów nie zdrowieją mknąc do ateistycznych medyków.w momentach zwątpień w moc swego Boga.
Jedni zdrowieją inni nie, zaś medyków rzeczą, tak jak ich pacjentów, wierzyć lub nie wierzyć.
Nie spotkałam się z medykiem, który ma obok wizytówki swoje wyznanie, ja też się przed nimi nie obnoszę, że wierząca.

Reklama

Napisał(a): ObserwatorII -

4um
ObserwatorII
4um
ObserwatorII
4um
ObserwatorII Suski jest wybitnym strategiem, choć mocno przygłupawy a i potrafi liczyć członków swojego klanu.

Jeśli już klękanie, to tylko przed narodową świętością ; obrazkiem uznanym za święty, facetem w czarnej kiecce czy przed innym obiektem narodowego kultu.
Sam widzisz, że już otrzymał swoją nagrodę. "Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie." (Mt6,6)
Mój ojciec nie ukrywa się a to stanowi różnicę pomiędzy tym co się ukrywa z niewiadomych przyczyn.

Zazwyczaj ukrywają się przestępcy że tak powiem.
Już spieszę i służę z wyjaśnieniem i rozumiem, bo niby skąd możesz o tym wiedzieć. Chodzi o przestrzeń Tajemnicy - zamknięta przed światem, otwarta dla Boga...
Bóg pozostaje w ukryciu od 2 tysięcy lat a jego działalność okryta jest tajemnicą dla owieczek, ale nie stanowi tajemnicy dla kapłanów.

Słowo "tajemnica" ma kluczowe znaczenie, trąci magią a próby zrozumienia prowadzą do szaleństwa.

Napisał(a): 4um -

ObserwatorII
4um
ObserwatorII
4um
ObserwatorII Suski jest wybitnym strategiem, choć mocno przygłupawy a i potrafi liczyć członków swojego klanu.

Jeśli już klękanie, to tylko przed narodową świętością ; obrazkiem uznanym za święty, facetem w czarnej kiecce czy przed innym obiektem narodowego kultu.
Sam widzisz, że już otrzymał swoją nagrodę. "Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie." (Mt6,6)
Mój ojciec nie ukrywa się a to stanowi różnicę pomiędzy tym co się ukrywa z niewiadomych przyczyn.

Zazwyczaj ukrywają się przestępcy że tak powiem.
Już spieszę i służę z wyjaśnieniem i rozumiem, bo niby skąd możesz o tym wiedzieć. Chodzi o przestrzeń Tajemnicy - zamknięta przed światem, otwarta dla Boga...
Bóg pozostaje w ukryciu od 2 tysięcy lat a jego działalność okryta jest tajemnicą dla owieczek, ale nie stanowi tajemnicy dla kapłanów.

Słowo "tajemnica" ma kluczowe znaczenie, trąci magią a próby zrozumienia prowadzą do szaleństwa.

Reklama