61
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń367
  • Odpowiedzi43
  • Ocen na +59
61 ppt ?

# "Milcz, głupi chłopie. Milcz, milcz, milcz, chamie skończony" (44)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

# "Milcz, głupi chłopie. Milcz, milcz, milcz, chamie skończony"

Napisał(a): 4um -

"Milcz, bo ja jestem żołnierzem, który pamięta jak krew się lała, jak moi koledzy ginęli, ja tu po to jestem żeby wołać w ich imieniu. Nigdy nikt nie wyprowadzi nas z mojej ojczyzny, która jest Polską, ale także nikt z Europy, bo Europa to moja matka także - odpowiedziała" Żołnierz AK ps. "Pączek" Traczyk-Stawska

...do kontrmanifestacji Narodowców, zagłuszających przemówienie Tuska.
Nawet Wyklęci klną na idiotów-patriotów.

INTERIA.PL

Re: # "Milcz, głupi chłopie. Milcz, milcz, milcz, chamie skończony"

Napisał(a): ~gość -

Hitler nosił duże wąsy, jak wielu ówczesnych mężczyzn. Pod koniec XIX wieku w USA stał się modny drobny wąs, w kontraście do standardowych, bardzo obfitych wąsów. Nowy styl spopularyzowali w Niemczech przyjeżdżający tam Amerykanie. Niemcy nosili obfite wąsy w stylu „kajzerowskim”, na końcach podkręcone do góry. Nowy styl był uważany za nowoczesny i młodzieńczy. Hitler trwale zmniejszył swoje wąsy ok. 1918, jednak później taki styl nie był już uznawany za modny[15].

Mierzył 165 cm wzrostu[16].

wikipedia.pl

Reklama

Napisał(a): Lee1 -

Należałoby przypomnieć tej pani, że Rzesza też była w Europie i w czasie okupacji byliśmy europejscy, jak cholera. I nikt nas w dodatku z Europy nie wyprowadzał. To jest żałosne i tyle. "Opozycja"; przyczepiła się do tej kobiety i - brzydko mówiąc - używa jej jako "wynajmimordy". Szkoda jej .
Przede wszystkim, żeby wyprowadzić Polskę z Unii, potrzeba referendum. Żaden PiS nie może tego zrobić, ot, tak sobie.
Jak patrzę na ten tuskowy spęd, nóż mi się w kieszeni otwiera. Mało brakuje, a zrobię się pisiorem :))

Napisał(a): ~gosc -

Lee1 Należałoby przypomnieć tej pani, że Rzesza też była w Europie i w czasie okupacji byliśmy europejscy, jak cholera. I nikt nas w dodatku z Europy nie wyprowadzał. To jest żałosne i tyle. "Opozycja"; przyczepiła się do tej kobiety i - brzydko mówiąc - używa jej jako "wynajmimordy". Szkoda jej .
Przede wszystkim, żeby wyprowadzić Polskę z Unii, potrzeba referendum. Żaden PiS nie może tego zrobić, ot, tak sobie.
Jak patrzę na ten tuskowy spęd, nóż mi się w kieszeni otwiera. Mało brakuje, a zrobię się pisiorem :))
Nie jest potrzebne referendum. Doinformuj się następnym razem, zanim napiszesz bzdurę.

Reklama

Napisał(a): Dobrawa1 -

Kraje Unii powinny być suwerenne, a czy tak jest? Każdy kraj cechuje pewna kultura, historia, prawo. Nie może być tak, że wszystkich wrzuca się do jednego wora i narzuca wyznawanie tych samych wartości. To brak tolerancji.
Polska nie chce wychodzić z Unii, nie wychodzi z niej. Te wszystkie okrzyki opozycji ...to manipulacja. Polska walczy jedynie o zachowanie swojej suwerenności,

Reklama

Napisał(a): ~gość -

Lee1 Należałoby przypomnieć tej pani, że Rzesza też była w Europie i w czasie okupacji byliśmy europejscy, jak cholera. I nikt nas w dodatku z Europy nie wyprowadzał. To jest żałosne i tyle. "Opozycja"; przyczepiła się do tej kobiety i - brzydko mówiąc - używa jej jako "wynajmimordy". Szkoda jej .
Referendum jest niepotrzebne dzięki Tuskowi, PO i PSL. W 2010 roku wprowadzili ustawą, że do opuszczenia UE wystarczy większość parlamentarna i notyfikacja prezydenta. Obecnie drą mordy bez potrzeby bo nikt nie ma zamiaru Polski z UE wyprowadzać, kombinują tylko jak powrócić do władzy i sprzedać Niemcom wszystko co pozostało. Myślę, że Polacy w większości to rozumieją i do władzy PO nie dopuszczą.

Napisał(a): BTWSelena -

Tuskowy spęd był tak żałosny,że wstyd było słuchać tej plejady gwiazd...
Chleba i igrzysk, czy raczej „miłosierdzie Boże i głupota ludzka nie znają granic?
Padło hasło Polexit i tłumy bezkrytycznie powtarzają je za manipulatorami.
Ilu z tych tłumów zastanawia się jak do tego ma dojść?
To nie pierwszy przypadek zbiorowego ogłupiania społeczeństwa. Niestety, ale to ciągle działa.........................
" Grupa przebierańców w sędziowskie togi, na polecenie prezesa PiS, gwałcąc konstytucję, postanowiła wyprowadzić Polskę z Unii Europejskiej - grzmiał były premier."
Głupków robił ludzi i w żywe oczy łgał...Bo wobec tego powinien teraz panów przebierańców w sędziowskich togach postawić na tym placu za taki sam wyrok TK w 2010 roku ...
No właśnie gdzie schował się pan Rzepliński,który gwałcił z kolesiami w togach wtedy tą Konstytucję?....
Czy zgwałcił Konstytucję po Bożemu,czy w gaciach?,czy jakaś pomroczność wszystkich dopadła.?

Napisał(a): Dobrawa1 -

BTWSelena
Tuskowy spęd był tak żałosny,że wstyd było słuchać tej plejady gwiazd...
Chleba i igrzysk, czy raczej „miłosierdzie Boże i głupota ludzka nie znają granic?
Padło hasło Polexit i tłumy bezkrytycznie powtarzają je za manipulatorami.
Ilu z tych tłumów zastanawia się jak do tego ma dojść?
To nie pierwszy przypadek zbiorowego ogłupiania społeczeństwa. Niestety, ale to ciągle działa.........................
" Grupa przebierańców w sędziowskie togi, na polecenie prezesa PiS, gwałcąc konstytucję, postanowiła wyprowadzić Polskę z Unii Europejskiej - grzmiał były premier."
Głupków robił ludzi i w żywe oczy łgał...Bo wobec tego powinien teraz panów przebierańców w sędziowskich togach postawić na tym placu za taki sam wyrok TK w 2010 roku ...
No właśnie gdzie schował się pan Rzepliński,który gwałcił z kolesiami w togach wtedy tą Konstytucję?....
Czy zgwałcił Konstytucję po Bożemu,czy w gaciach?,czy jakaś pomroczność wszystkich dopadła.?
Tusk żeruje na ludzkiej głupocie i niewiedzy. Raz krzyczą Konstytucja, a teraz gdy się jej broni...podejmują działania w odwrotną stronę. Żenada.

Wynajmorda? Teraz jest dla mnie czytelny punkt widzenia i stosunek kolegi nacjonalisty do Żołnierzy Wyklętych. Tak, możesz sobie pogratulować trafności, nawet jeśli ostrzegasz, że będzie brzydko powiedziane. Bardzo wymowne to nawiązanie do IIIRzeszy, zwłaszcza ten nóż w kieszeni,..... pewnie jest długi.

Dobrawa1 Kraje Unii powinny być suwerenne, a czy tak jest? Każdy kraj cechuje pewna kultura, historia, prawo. Nie może być tak, że wszystkich wrzuca się do jednego wora i narzuca wyznawanie tych samych wartości. To brak tolerancji.
Polska nie chce wychodzić z Unii, nie wychodzi z niej. Te wszystkie okrzyki opozycji ...to manipulacja. Polska walczy jedynie o zachowanie swojej suwerenności,
Są suwerenne. Wstępując do UE każdy kraj cząstkę swojej suwerenności przekazał na rzecz całej wspólnoty. Jeśli rządowi się teraz taki układ nie podoba, to ma poważny dylemat,....być we wspólnocie albo z niej Polskę wyprowadzić, bo na zmianę zasad gry rząd nie może liczyć, zwłaszcza, że już dawno przestał być wiarygodny w oczach pozostałych rządów w UE.

Napisał(a): Blandare51 -

~gosc
Nie jest potrzebne referendum. Doinformuj się następnym razem, zanim napiszesz bzdurę.
To nie pierwszy raz tę bzdurę Lee głosi......

Napisał(a): BTWSelena -

Blandare51
~gosc
To nie pierwszy raz tę bzdurę Lee głosi......
Równie dobrze można i o Tobie tak napisać... drogi Blandarusiu! ....16 lipca 1997 roku prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Aleksander Kwaśniewski podpisał tekst Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej i zarządził jej opublikowanie w Dzienniku Ustaw. ,a także miał zaszczyt wprowadzać nas do Unii....
Po drodze dla tych zaszczytów głowiła się cała armia prawników i polityków tak z prawej i lewej strony ...głowiąc się nad ustawami i traktatami,aby dogodzić ludowi Bożemu Polską zwaną...
Na czym Oni teraz stoją ?...ano w rozkroku....szarpiąc i potykając się o własne ustawy i robiąc ludzi dalej w tzw konia....Co ja mówią ...wprowadzając do Polski konia Trojańskiego..........
A światem dalej rządzą nie idee -tylko finansiści grając w wielki futboll ustawami zwany....
..no KTO...i.... KOMU..strzeli gola....
« Wróć do tematów
Do góry strony: # "Milcz, głupi chłopie. Milcz, milcz, milcz, chamie skończony"