14
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń61
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +23
14 ppt ?

MOIM ZDANIEM BEZSENSOWNE JEST POSZUKIWANIE CYWILIZACJI POZAZIEMSKICH!!! CZY WIDZIAŁ KTOŚ KOSMITĘ??? (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

MOIM ZDANIEM BEZSENSOWNE JEST POSZUKIWANIE CYWILIZACJI POZAZIEMSKICH!!! CZY WIDZIAŁ KTOŚ KOSMITĘ???

Napisał(a): ~lis2012 -

Niewiarygodne są opowieści o spotkaniu z kosmitami. Są to bajki „science fiction”. Najbliższa gwiazda jest oddalona od Ziemi o kilka lat świetlnych. Gwiazdy wokół których istnieją planety na których teoretycznie mogłoby powstać życie są oddalone o miliony, miliardy lat świetlnych. Zakładając, że gdzieś tam to życie istnieje musiałoby osiągnąć poziom cywilizacji wyprzedzający Ziemian o setki tysięcy lat. Gdyby potrafili podróżować z prędkością światła musieliby wyruszyć w podróż przed milionami lat. Dlatego uważam, że nierealne jest spotkanie się z cywilizacją pozaziemską chociażby taka istniała.
INTERIA.PL

Re: MOIM ZDANIEM BEZSENSOWNE JEST POSZUKIWANIE CYWILIZACJI POZAZIEMSKICH!!! CZY WIDZIAŁ KTOŚ KOSMITĘ???

Napisał(a): ~Staś -

Dlaczego uważasz że poszukiwanie cywilizacji pozaziemskich jest pozbawione sensu ? Człowiek od, zawsze, poszukuje,,,Boga ! Niewielu to widzi i rozumie, ale, największym głosicielem, odwiedzin OBCYCH jest Kościół katolicki. Dogmaty kościelne wyraznie głoszą że , ''Bóg zstąpił z Nieba na Ziemię i stworzył człowieka na swój obraz i podobieństwo'' ! Czyli głoszą że naszą Ziemię odwiedziła wysoko rozwinięta cywilizacja i przez ówczesnych ludzi została wzięta za Boga. Trudno się temu dziwić. Ludzie prymitywni, zacofani, widząc zstępujące zza chmur, ryczące urządzenia i wysiadające nich istoty, tak to widziały. Działania techniki, medycyny, urządzeń, zostały wzięte za ''cuda boga''. Mało tego, religie głoszą że ludzie są dziełem ''Obcych''. Dogmat religijny ''Bóg stworzył człowieka na swój obraz i podobieństwo''. Wyraznie głoszą że jesteśmy eksperymentem Obcej cywilizacji. Osobiście uważam że kilkanaście tysięcy lat temu, obca cywilizacja, zmieniła DNA hominida, tak, że ten uzyskał świadomość, rozum, możliwość rozwoju. Religie o tym doniosłym wydarzeniu mówią , ''Bóg tchnął w człowieka , ducha''. Od tamtego czasu ludzkość cały czas jest obserwowana i kontrolowana przez tych, co nas stworzyli. Religie mówią o tym że ,''Bóg cały czas obserwuje ludzi'' ! Trudno uwierzyć !?

Re: MOIM ZDANIEM BEZSENSOWNE JEST POSZUKIWANIE CYWILIZACJI POZAZIEMSKICH!!! CZY WIDZIAŁ KTOŚ KOSMITĘ???

Napisał(a): ~lis2012 -

~Staś Dlaczego uważasz że poszukiwanie cywilizacji pozaziemskich jest pozbawione sensu ? Człowiek od, zawsze, poszukuje,,,Boga ! Niewielu to widzi i rozumie, ale, największym głosicielem, odwiedzin OBCYCH jest Kościół katolicki. Dogmaty kościelne wyraznie głoszą że , ''Bóg zstąpił z Nieba na Ziemię i stworzył człowieka na swój obraz i podobieństwo'' ! Czyli głoszą że naszą Ziemię odwiedziła wysoko rozwinięta cywilizacja i przez ówczesnych ludzi została wzięta za Boga. Trudno się temu dziwić. Ludzie prymitywni, zacofani, widząc zstępujące zza chmur, ryczące urządzenia i wysiadające nich istoty, tak to widziały. Działania techniki, medycyny, urządzeń, zostały wzięte za ''cuda boga''. Mało tego, religie głoszą że ludzie są dziełem ''Obcych''. Dogmat religijny ''Bóg stworzył człowieka na swój obraz i podobieństwo''. Wyraznie głoszą że jesteśmy eksperymentem Obcej cywilizacji. Osobiście uważam że kilkanaście tysięcy lat temu, obca cywilizacja, zmieniła DNA hominida, tak, że ten uzyskał świadomość, rozum, możliwość rozwoju. Religie o tym doniosłym wydarzeniu mówią , ''Bóg tchnął w człowieka , ducha''. Od tamtego czasu ludzkość cały czas jest obserwowana i kontrolowana przez tych, co nas stworzyli. Religie mówią o tym że ,''Bóg cały czas obserwuje ludzi'' ! Trudno uwierzyć !?
Fajna bajka!!!

Re: MOIM ZDANIEM BEZSENSOWNE JEST POSZUKIWANIE CYWILIZACJI POZAZIEMSKICH!!! CZY WIDZIAŁ KTOŚ KOSMITĘ???

Napisał(a): Lilith1 -

Nie trzeba szukać, bo to oni dawno temu znaleźli Ziemię i powstające na niej życie.Zastali niezbyt obiecującą sytuację, więc postanowili wspomóc rozwój ludzkości przekazując część własnych genów.Efekty nie zawsze były udane.Zniechęceni wrócili na macierzystą planetę.http://bi.gaz(...)ein.jpg

Ale zostawili kilku swoich (w przebraniu), żeby popychali cywilizację do przodu.https://img.j(...)309.jpg

Sami zaś oddali się kontemplowaniu Natury na macierzystej planecie.


To taka historia kontaktów z pozaziemskimi w wielkim skrócie. :P

Re: MOIM ZDANIEM BEZSENSOWNE JEST POSZUKIWANIE CYWILIZACJI POZAZIEMSKICH!!! CZY WIDZIAŁ KTOŚ KOSMITĘ???

Napisał(a): ~kontroler -

Lilith1 Nie trzeba szukać, bo to oni dawno temu znaleźli Ziemię i powstające na niej życie.

Zdjęcie

Zastali niezbyt obiecującą sytuację, więc postanowili wspomóc rozwój ludzkości przekazując część własnych genów.

Zdjęcie

Efekty nie zawsze były udane.

Zdjęcie

żałosny był ten komentarz

Re: MOIM ZDANIEM BEZSENSOWNE JEST POSZUKIWANIE CYWILIZACJI POZAZIEMSKICH!!! CZY WIDZIAŁ KTOŚ KOSMITĘ???

Napisał(a): Gość -

Rozumujesz jak przecietny ziemianin.Gdybys mial umysl np.Hawkinga czy innego "wizjonera" twoj punkt widzenia zapewne byl by inny.A co np. gdyby sprawdzila sie wizja braci Wachowskich i zyjemy w Matrixie?Postep technologiczny jest tak szybki iz czlowiek ktory zmarl np 50 lat temu dzisiaj mial by problem odnalezc sie we wspolczesnym swiecie.

Re: MOIM ZDANIEM BEZSENSOWNE JEST POSZUKIWANIE CYWILIZACJI POZAZIEMSKICH!!! CZY WIDZIAŁ KTOŚ KOSMITĘ???

Napisał(a): Gość -

Porwania kosmitow i UFO to rzadowe projekty. Dlaczego? To proste - gdy taki spodek walnie w stodole i nikt sie do tego nie przyzna nie ma kompensaty i oskarzen, bo wobec kogo lub czego? Tak samo z eksperymentami na ludziach - darmowe obiekty do testow, obiekt wierzy ze stworki go porwaly i nie oskarza rzadu.
« Wróć do tematów
Do góry strony: MOIM ZDANIEM BEZSENSOWNE JEST POSZUKIWANIE CYWILIZACJI POZAZIEMSKICH!!! CZY WIDZIAŁ KTOŚ KOSMITĘ???