137
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi76
  • Ocen na +0
137 ppt ?

Mój facet chrapie! Wymienić go na inny model czy się przyzwyczaić? (77)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Mój facet chrapie! Wymienić go na inny model czy się przyzwyczaić?

Napisał(a): Gość -

Z Michałem jesteśmy parą już od 8 miesięcy. Było nam bardzo dobrze przez ten czas, więc postanowiliśmy zamieszkać razem i tak to juz trwa od dwóch miesięcy.
Niby wszystko ładnie, pięknie ogólnie cud miód i orzeszki. razem sprzątamy, gotujemy.
Jest jednak jeden problem.
On chrapie!! Nie delikatnie tylko normalnie jak lokomotywa. Idąc rano do pracy jestem zmęczona i niewyspana bo przez pół nocy próbuję ignorować te ryki dochodzące z drugiej strony łóżka.
Co powinnam zrobić. Zerwać z nim czy się przyzwyczaić (mało prawdopodobne) ?
INTERIA.PL

Re: Mój facet chrapie! Wymienić go na inny model czy się przyzwyczaić?

zazulaXD Z Michałem jesteśmy parą już od 8 miesięcy. Było nam bardzo dobrze przez ten czas, więc postanowiliśmy zamieszkać razem i tak to juz trwa od dwóch miesięcy.
Niby wszystko ładnie, pięknie ogólnie cud miód i orzeszki. razem sprzątamy, gotujemy.
On chrapie!! Nie delikatnie tylko normalnie jak lokomotywa. Idąc rano do pracy jestem zmęczona i niewyspana bo przez pół nocy próbuję ignorować te ryki dochodzące z drugiej strony łóżka.
Jak Ty Go kochasz dziewczyno ? skoro myślisz o zerwaniu z powodu chrapania!?
Z takim podejściem to prawie każda z Nas musiałaby zakończyć swój związek!
Tu masz stronę:http://www.ab(...)nie.htm

Napisał(a): gość -

zazulaXD Z Michałem jesteśmy parą już od 8 miesięcy. Było nam bardzo dobrze przez ten czas, więc postanowiliśmy zamieszkać razem i tak to juz trwa od dwóch miesięcy.
Za sam tekst o wymianie powinnaś skończyć ten związek a chłopaka zostawić w spokoju.... mimo to polecam:http://www.no(...)ml.html
najlepszy na rynku... Poprawia oddychanie a i chrapiący wstaje rano bardziej wypoczęty. Jest jeszcze w formie do nosa ale piecze i jest trochę słabszy...
Link wkleiłem w trosce o zdrowie Twojego faceta a nie dlatego, że Ci jego chrapanie przeszkadza. Mnie sąsiedzi potrafili w nocy słyszeć, więc polecam... Działa :)

Reklama

Daj ogłoszenie w gazecie. Na pewno znajdzie się pani, której chrapanie nie przeszkadza, a chce wymienić swój model z innych powodów. Z resztą jeśli minęło 8 miesięcy, to powinien być na gwarancji jeszcze, chociaż dość mocno już go wyeksploatowałaś, więc nie wiem czy przyjmą zwrot.

Tak na serio, to pogadaj z nim szczerze o tym co dla ciebie ważne w związku, za co go cenisz i co jest dla ciebie problemem. Nie ukrywaj przed nim kim jesteś, to może twój dylemat szybko sam się rozwiąże.

Reklama

Reklama

jak ty go kochasz to ja jestem zakonnicą .... skoro z powodu chrapania chcesz od razu zrywać , chrapanie jest chorobą są na to różne leki można wypróbować może któryś zadziała to raz a dwa przyjrzyj się swojemu chłopakowi może jest jakaś pozycja w której chrapie mniej lub wcale .

Badania pokazują, że zdecydowana większość małżeństw, które mieszkało przed ślubem nie dożywa wspólnie 5 rocznicy ślubu, a małżeństwa które przeżyją razem 5 lat - w nich nie jest najlepiej.

prawdopodobnie ma przerosniety trzeci migdał, wystarczy uzmyslowic mu problem, ze ci przeszkadza i zrobic cos z tym, jak kochasz, to jak mozesz myslec, zeby zostawic bo chrapie?

gość Oczywiście, najlepiej wymienić na lepszy model. po co rozmawiać, po co szukać rozwiązań. najlepiej szybko wskoczyc nowemu gachowi do łóżka. Takie są dzisiejsze kobiety
!!
i odwrotnie,a gadanie nic nie daje ,albo na krutko

Uważam, ze najlepszym wyjściem z sytuacji jest to abyś z Nim zerwała...
Szkoda życia chłopaka na zadawanie się z takim (wybacz określenie) pustakiem jak Ty.
Na serio jestem w ciężkim szoku! Ludzie co te panny w głowach mają(oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego worka)????

Skoro przeszkadza Ci, że chłopak chrapie nie wyobrażam sobie jaka byłaby twoja reakcja gdybyś np dowiedziała się, że jest chory, gdyby zdarzył się jakiś wypadek, w którym by ucierpiał czy coś w tym stylu... zapewne od razu spakowałabyś swoje rzeczy księżniczko i tyle.
Dlaczego wiele związków jest tak płytkich, ze aż żal???? Nic dziwnego, że później tyle samo jest rozwodów ile ślubów...

Jestem w szoku..

Magdalena
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • moj facet chrapie a ja juz mam tego dosc
  • mam dość mój facet chrapie
  • poduszki dla chrapiących opinie
Do góry strony: Mój facet chrapie! Wymienić go na inny model czy się przyzwyczaić?