10
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10
  • Odpowiedzi0
  • Ocen na +38
10 ppt ?

Morawiecki: to zalecenia, nie nakazy (1)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Morawiecki: to zalecenia, nie nakazy

Napisał(a): LATO2019 -

Premier nie stosuje się do zasad przeciwdziałania pandemii? Morawiecki: to zalecenia, nie nakazy
Mateusz Morawiecki odwiedził wczoraj jedną z gliwickich restauracji. Ze zdjęć opublikowanych na oficjalnym profilu wynika, że nie przestrzega zaleceń epidemiologicznych sformułowanych przez Ministerstwo Rozwoju. - Te pewne odległości są zalecane, ale nie nakazywane - tłumaczył dziś Morawiecki.
Mateusz Morawiecki odwiedził wczoraj jedną z gliwickich restauracji. Ze zdjęć opublikowanych na oficjalnym profilu wynika, że nie przestrzega zaleceń epidemiologicznych sformułowanych przez Ministerstwo Rozwoju. - Te pewne odległości są zalecane, ale nie nakazywane - tłumaczył dziś Morawiecki
Premier Morawiecki odwiedził Gliwice. W programie dnia przewidział wizytę w miejscowej restauracji, gdzie porozmawiał z właścicielami lokalu, którzy skorzystali z rządowej tarczy antykryzysowej.
Morawiecki o ministrze Szumowskim: należy mu się order.Sanepid nie wymierzył Morawieckiemu kary za nieprzestrzeganie przepisów. Dlaczego natomiast kary po 10,000 zł dostali przedsiębiorcy upominający się o swoje pomimo tego ,że zachowali odległości 2 m między sobą. Dyktatura wszystko może ? Dobrze że pan Bondar upomina się o ludzi których krzywdzi się.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Morawiecki: to zalecenia, nie nakazy