Odpowiadasz na:
" Nie bój się maleńka trzódko ! Gdyż upodobało się Ojcu waszemu dać wam Królestwo ".

sosna177
Temat dodał(a):
sosna177 -
Ew. Łukasza 12 : 32.Nie są to miliony, czy miliardy, czy jeszcze jakieś inne liczby ludzi.Jest to po prostu....maleńka trzódka.I ze Starego Testamentu, który jest cieniem przyszłych, czyli terażniejszych rzeczy. Izaj. 41 : 14." Nie bój się robaczku Jakubie, ty garstko Izraela !Ja cię wspomogę - mówi Pan - twoim odkupicielem jest Święty Izraelski ". BW. .....tylko garstka z Izraela ..... i maleńka trzódka z pogan.....zbawiona będzie. Jeżeli ktoś jest inaczej uczony, ten powinien zmienić nauczyciela.Tu chodzi o .....życie wieczne.....chyba że, nic Cię to nie obchodzi, gdzie się znajdziesz po ziemskiej wędrówce.Jak wiemy z Pisma.....jest tylko ....jedna droga, która do tego prowadzi. Tą Drogą jest Jezus.....i nikt inny.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: " Nie bój się maleńka trzódko ! Gdyż upodobało się Ojcu waszemu dać wam Królestwo ".

Napisał(a): sosna177 -

~Andy Pirat sosna177 - masz Ludzi za , świnie , krowy i barany .........Bo tym jest trzoda .
Sosna177 czyżbyś była świnią ..... nie musisz siebie tak nisko oceniać .....!
" Nie bój się maleńka trzódko ! Gdyż upodobało się Ojcu waszemu dać wam Królestwo ".
Ew. Łukasza 12 : 32.
Tak mówi Słowo Boże. Dlaczego masz o to pretensje do mnie ???

Rozumiem..... Boga nie ma, to jak może być Słowo Boże:)

Re: " Nie bój się maleńka trzódko ! Gdyż upodobało się Ojcu waszemu dać wam Królestwo ".

Napisał(a): ~Gość -

~Andy Pirat sosna177 - masz Ludzi za , świnie , krowy i barany .........Bo tym jest trzoda .
Geniuszu. To jest cytat z Pisma Świętego.

Reklama

Napisał(a): ~Andy Pirat -

sosna177 - masz Ludzi za , świnie , krowy i barany .........Bo tym jest trzoda .

Napisał(a): ~Andy Pirat -

[cytat kogo=sosna177][cytat kogo=~gos][cytat kogo=sosna177][cytat kogo=~gos][cytat kogo=sosna177][cytat kogo=~gos][cytat kogo=sosna177][cytat kogo=~gos][cytat kogo=sosna177][cytat kogo=~gos][cytat kogo=sosna177][cytat kogo=~gos][cytat kogo=sosna177][cytat kogo=~gos]

Jakbym chciał kłamać i oszukiwać to zostałbym ateistą. Ateizm nie zabrania okłamywać i oszukiwać ludzi dlatego tak dużo jest wśród nich degeneratów. Na szczęście są oni przygłupami i dlatego tak mało ludzi udaje im się oszukać.[/cytat]

No faktycznie. Ty ....gos...jesteś ...mistrzem inteligencji, a kłamstwa jakie produkujesz, ciągną się za Tobą jak smród za gaciami:)))
Sorry, za szczerość. Gos....doskonale wie, że taki jest, tylko nie potrafi, lub nie umie się do tego przyznać. [/cytat]

Posłużę się twoją bronią. Nie będę brał nauk od ciebie bo ty plujesz na Jezusa, odwracasz się od Boga Jesteś jak te zwierzęta bez wiary, Słowo Boże nic dla ciebie nie znaczy. To co wypisujesz to nic innego tylko wyrwane z kontekstu wersy które mają na celu atakować chrześcijan. Robisz wszystko by odciągnąć innych od Boga i wepchnąć ich w ramiona twojego pana szatana. Żal mi cię, służ sobie dalej szatanowi to się przekonasz jak skończysz. Tak się chcesz bawić? Tak ma wyglądać nasza rozmowa?[/cytat]

Przecież ja nie mam żadnej broni, jedynie Biblię:)
Nie bież, nawet nie powinieneś brać przykładu. Masz Biblię, to Ją czytaj, i tak postępuj jak w Niej jest napisane.

Człowieku, czy Ty rzeczywiście czytasz moje posty, a nie kogoś innego???

Przecież nikt tu na tym Forum, tak o Jezusie Chrystusie, nie pisze, nikt tak Go nie wywyższa.
W którym poście ....pluję na Jezusa?????
W którym poście.....odwracam się od Boga???
Cytowanie wersetów, nazywasz atakiem na chrześcijan????
Chcę przez to moje pisanie.....doprowadzić ludzi do Boga.....a nie odwrotnie !

Serio? Jeżeli Jezus nie jest Twoim Panem i Zbawicielem, któremu oddałeś swoje życie......to Twoim panem.... jest pan tego świata.

Z Tobą nie da się rozmawiać. I nie tylko ja Ci o tym piszę.
[/cytat]

Jak to nie plujesz na Jezusa? Jak to nie atakujesz chrześcijan? Twoje wyzwiska i bluźnierstwa są tam w poście zaraz pod moim "kłamstwem". Sprawdź sobie. Widzisz jak odrzucasz Jezusa? Ty a nie ja. Jak ci daję cytaty z Biblii to ich nie widzisz? Jak pytam czy dać ci cytaty z Biblii to piszesz że nie potrzebujesz ich. Jak wolisz szatana od Biblii to twoja strata.[/cytat]

Wypisz te moje...... blużnierstwa i wyzwiska. Będę dozgonnie wdzięczna:)

Tobie to już nic nie może pomóc.....oprócz Jezusa. On wszystkich do siebie przyjmuje, i nikogo nie wyrzuca precz. Masz niepowtarzalną szansę. [/cytat]

Masz tam w poście zaraz pod moim "kłamstwem". Nie będę po tobie powtarzał bluźnierstw o Jezusie .[/cytat]

Nie, nie...kolego.
To Ty mnie oskarżyłeś, i Twoim obowiązkiem, jest udowodnienie mojej winy!!!!

Wypisz tu zaraz....wszystkie blużnierstwa, i oszczerstwa, i wyzwiska...i plucie na Jezus.....które rzekomo napisałam.
Po kolei ![/cytat]

Ale po co? Ty mnie pierwsza oskarżyłaś o kłamstwo. Cały czas to robisz. I nigdy nie potrafisz zacytować ani jednej mojej wypowiedzi jak skłamałem. Widzisz teraz jak to jest jak ktoś cię potraktuje twoją bronią? Też nie zamierzam odpowiadać tak jak ty to robisz. Chcesz odpowiedzi to szukaj. Jesteś zbyt leniwa?[/cytat]

Wypisz te blużnierstwa....tchórzu.

Wiesz jakiego gatunku zwierzęta, są dla mnie obrzydliwe?
Węże, jaszczurki, żaby.....wszystko, co jest obślizgłe i mokre.

Jeżeli masz trochę rozumu, to złapiesz aluzję. [/cytat]

Dla mnie bardziej obrzydliwe od żaby jest osoba która bluźni przeciwko Bogu i pluje na Jezusa. Rozumiesz aluzje?[/cytat]

Wypiszesz te wszystkie.....urojone przez....Ciebie..... użytkownika -gosa......blużnierstwa, i plucie na Jezusa?
TCHÓRZU !!![/cytat]

Tchórzu? I pisze to ktoś kto wstydzi się swojej wiary? :) Wstydzi się przyznać do swojego Boga bo ktoś będzie się z ciebie śmiał?[/cytat]

Tak. Jesteś zwykłym tchórzem.
Nikt się nie śmiał ze mnie, gdy setki razy pisałam, że Jezus jest moim Panem i Zbawicielem.....oprócz Ciebie.
Tylko Ty, zawsze stawałeś przeciw Słowu, i nigdy się nie zgodziłeś z tymi wersetami, które do Ciebie pisałam, bo pokazywały, jak krk błądzi.

Wypisz te bliżnierstwa i kłamstwa, i plucie na Jezusa !!!! TCHÓRZU !!!!

Oskarżać potrafisz, lecz udowodnić mi winy, nie potrafisz.
Jesteś chory, i powinien Cię obejrzeć dobry lekarz psychiatra.
Sorry za szczerość, lecz po tym co wypisujesz, nie ma innej opcji, tylko lekarz.

Uwierz mi, bo nie tylko ja Ci to mówię. A jak już dwóch mówi do Ciebie, że jesteś chory, to skorzystaj z porady. [/cytat]

sosna177 - masz Ludzi za , świnie , krowy i barany .........Bo tym jest trzoda .

Reklama