Odpowiadasz na:
nie warto udawać orgazum ?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Czy może znajdzie się ktoś i napisz dlaczego nie warto udawać orgazmu ? Słyszałam dlaczego warto- między innymi, żeby nie urazić faceta z którym się sypia, bo bardzo źle znoszą fakt że są marnymi kochankami. Ale dlaczego nie warto ????

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: nie warto udawać orgazum ?

Napisał(a): Maandragora -

Edytt5
Maandragora
Edytt5

Dobrze by było gdyby to do nich dotarło ... tak samo jak do kobiet, że o pewnych sprawach warto rozmawiać. :)
bo zawsze warto rozmawiać ....
a takie sprawy w małżeństwie to już podstawa...\
kiedyś.. a nawet kilka razy zapytałam koleżankę : dlaczego ?
sensownego wytłumaczenia nie miała... bo to mechanizm który się odbywał tyle lat... dla niej to było normalne
ale .... chyba nie do końca... tyle że sama o tym nie wie....
A dziwisz się? bo ja nie.... Jak powiedzieć mężowi że 20 lat nie miała orgazmu tylko udawała? Wyobrażasz sobie jakby Tobie ktoś komu wierzysz coś takiego nagle oświadcza? Mnie by chyba nogi podcięło ... i zastanawiałabym się czy te lata to jakaś farsa i czy w nim było coś prawdziwego, czy wszystko udawane.
udawane..już nie sa razem.. po 20 latach.. poszło wsio do piachu....
nie warto być nieszczerym...

Napisał(a): Gość -

Maandragora
Edytt5

Dobrze by było gdyby to do nich dotarło ... tak samo jak do kobiet, że o pewnych sprawach warto rozmawiać. :)
sensownego wytłumaczenia nie miała... bo to mechanizm który się odbywał tyle lat... dla niej to było normalne
A dziwisz się? bo ja nie.... Jak powiedzieć mężowi że 20 lat nie miała orgazmu tylko udawała? Wyobrażasz sobie jakby Tobie ktoś komu wierzysz coś takiego nagle oświadcza? Mnie by chyba nogi podcięło ... i zastanawiałabym się czy te lata to jakaś farsa i czy w nim było coś prawdziwego, czy wszystko udawane.

Reklama

Napisał(a): Maandragora -

Edytt5

Napisał(a): Gość -

Maandragora
Edytt5
No właśnie przez takie zachowanie sama się unieszczęśliwiła ... a skoro nie mówią to jakie to małżeństwo skoro nie można wobec siebie być szczerym. Poza tym, nie daje się szansy tej drugiej osobie by się postarała bardziej by sprawić przyjemność. Często facet żyje w niewiedzy ... bo przecież nie jest duchem świętym.
zgadzam się i nie pochwalam, ale.. problem istnieje ... i to naprawdę mocno..
chciałam tylko uświadomić Panów, że nie każde sapanie oznacza jedno...

Reklama