2
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń41
  • Odpowiedzi2
  • Ocen na +0
2 ppt ?

OD TYLU...DLACZEGO??? (3)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

OD TYLU...DLACZEGO???

Napisał(a): Gość -

MOJ MAZ UWIELBIA KOCHAC SIE OD TYLU...JA NIE ZA BARDZOM ALE CZASEM DAJE SIE NAMOWIC...
A JAK ODMAWIAM ON MOWI ZE GO NIE KOCHAM ALE MI TA POZYCJA NIE ODPOWIADA... POZA TYM CZASEM BOLI MNIE BRZUCH GDY SIE TAK KOCHAMY... JAK MU WYTLUMACZYC ZE TAK NIE CHCE I WOGOLE CO FACECI WIDZA W TEJ POZYCJI???
INTERIA.PL

Re: OD TYLU...DLACZEGO???

Napisał(a): Gość -

mam podobnie, mnie też boli brzuch w tej pozycji. powiedz mu prawdę: żę cię boli, że nie daje ci to przyjemności a jeśli powie że go nie kochasz, to ty mu powiedz że to on cie nie kocha, że jest egoistą i że nie myśli o tym że sprawia ci ból i przykrość. nie wiem jak on może być na tyle egoistyczny i grać na twoich uczuciach, bo mówienie: nie kochasz mnie bo... itd. to granie na uczuciach. jego nie interesuje co ty czujesz, to egoista. zapytaj czy sprawianie ci bólu daje mu rozkosz... musisz mu wytłumaczyć. ciekawe czy on byłby w stanie znieść taki ból podczas seksu dla ciebie. napewno nie. bo widać że to egoista. ja wiem jaki to ból. nie jest bardzo straszny, ale bardzo nieprzyjemny i napewno może prowadzić do jakichś komplikacji. zdrowie twoje jest najważniejsze. mnie brzuch pobolewał jeszcze kilkanaście godzin po takim stosunku. ale już nigdy więcej.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: OD TYLU...DLACZEGO???