394
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi369
  • Ocen na +-8
394 ppt ?

Odchudzanie za pomocą tabletek: jakie macie zdanie na ten temat? (370)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Odchudzanie za pomocą tabletek: jakie macie zdanie na ten temat?

Napisał(a): Gość -

Jakie macie zdanie o odchudzaniu za pomocą tabletek? Waszym zdaniem to dobra opcja? czy tabletki faktycznie działają? Mnie zniechęca chyba to, że jest na nich napisane, że pomogą jedynie przy stosowaniu zdrowej diety i odpowiedniej porcji ruchu. Czyli wychodzi, że i tak trzeba się odchudzać normalnie, a tabletki działają trochę jak placebo. A wy jak sądzicie? Odchudzacie się tak, czy może wręcz odwrotnie?
INTERIA.PL

Re: Odchudzanie za pomocą tabletek: jakie macie zdanie na ten temat?

Napisał(a): gość -

Przecież tabletki oddziałują na przysadkę i po prostu hamują ośrodki odpowiedzialne za łaknienie!!!!Czyli nie mamy ochoty na jedzenie!!!Poza tym są bardzo niezdrowe.Czyli -żeby schudnąć to po prostu jeść mniej i ruszać się A BĘDĄ EFEKTY!!!!!

Napisał(a): Tris -

gość Przecież tabletki oddziałują na przysadkę i po prostu hamują ośrodki odpowiedzialne za łaknienie!!!!Czyli nie mamy ochoty na jedzenie!!!Poza tym są bardzo niezdrowe.Czyli -żeby schudnąć to po prostu jeść mniej i ruszać się A BĘDĄ EFEKTY!!!!!
Zgadzam się :)
Ja sama się nie odchudzam, bo nie mam takiej potrzeby :D , ale te tabletki są często niezdrowe i nie raz było, że w pewnych tabletkach były larwy tasiemca, przez które wiele kobiet straciło życie, lepiej nie ryzykować i zdrowo schudnąć, stosując przede wszystkim ćwiczenia i zdrową dietę.

Tabletek na odchudzanie w życiu bym nie łykała, bo to zwyczajnie niezdrowe. same chemikalia. Ale ziółka i specjalne herbatki to już inna bajka. ja piłam przez 1,5 miesiaca suplement Slimtox(informacje o nim: http://slimtox.pl/ ), bo składa sie tylko z naturalnych składników. i przy własnym uporze(ćwiczenia każdego dnia) faktycznie schudłam :) więc jak sie dobrze trafi, to suplementy pomoga.

Szczerze powiem, że jako wykształcony dietetyk kliniczny nie polecam za bardzo tabletek na odchudzanie. Ogólnie część z nich jest faktycznie skuteczna, ale po pierwsze nie wszystkie, a po drugie tego typu odchudzanie niesie za sobą kilka ryzyk. Źle dobrane tabletki mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie. Ponadto za szybkie i nienaturalne tempo utraty wagi niesie za sobą ryzyko powstania efektu jo-jo.

Ogólnie polecam jakąś zbilansowaną dobrą dietę o niskim indeksie glikemicznym. Najlepiej przygotowaną po wizycie u dietetyka. Jeżeli ktoś bardzo nie chce iść do dietetyka, albo nie ma pieniędzy na profesjonalną poradę, to może sobie taką dietę znaleźć w internecie. Jedna z pacjentek podesłała mi ostatnio linka na przykład do http://dietma(...)dietmap. Wygląda na całkiem zdrową i jest tania. Niemniej tak jak mówiłam. Najlepszą opcją jest wizyta u wykwalifikowanego dietetyka.

Tabletki na odchudzanie nie maja wpływu na brak łaknienia , a raczej na usuniecie tłuszczu z organizmu . Brzydko mowiac : rozwolnienie i s..sz tłuszczem .Ale to tylko dla ludzi z bardzo duza nadwaga .

dietetyczka Piszesz o tabletkach w których substancją czynną jest orlistat. Wydaje mi się, że ta substancja została w Polsce zakazana.
Jak sobie przypomne to nazywaly sie chyba AAL czy ALL ?? . Ja ich nie bralam ale mialam znajomego co bral , w kazdym badz razie nie polecila bym nikomu ;\

gość
dietetyczka Piszesz o tabletkach w których substancją czynną jest orlistat. Wydaje mi się, że ta substancja została w Polsce zakazana.
Jak sobie przypomne to nazywaly sie chyba AAL czy ALL ?? . Ja ich nie bralam ale mialam znajomego co bral , w kazdym badz razie nie polecila bym nikomu ;\
Pewnie Alli. Tak jak pisałam, substancją aktywną jest orlistat, który faktycznie powoduje nieprzyjemne skutki uboczne. Ogólnie substancja ta blokuje wchłanianie tłuszczy, które później niestrawione wydalasz z kałem.

Napisał(a): wiolka7910 -

12 kwietnia 104 kg (wczesniej fitnes,bieganie )nic nie pomagalo ,tabletki sprowadzane z zagranicy bo u nas zakazane nie pomagaly a do tego niedoczynnosc tarczycy,koszmar co pomoglo DIETETYK jem 4 posilki dziennie,do tego warzywa ile zapragne,owoce do pewnej ilosci,zupy bez ograniczen(ale tylko te przez dietetyka przepisane)i co po 5 miesiacach 25 kilo mniej,bez cwiczen i katorgi ale musialam zrezygnowac ze slodkiego ale dieta jest tak dobrana ze nie ma skoku cukru i czasami to musialam sie zmuszac zeby zjesc te posilki co mialam w diecie tak ze drogie panie szkoda kasy na tabletki

Nie mniej też stosowałam ForeverSlim, ale po pierwsze do tego zmiana diety, po drugie od 30 minut do 60 minut ćwiczeń dziennie, czy się chciało czy się nie chciało i 3 miesiące brania FS. Efekt, to strata w tym czasie 14 kg wagi
« Wróć do tematów
Do góry strony: Odchudzanie za pomocą tabletek: jakie macie zdanie na ten temat?