19
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń206
  • Odpowiedzi17
  • Ocen na +-2
19 ppt ?

Pamiętacie amerykańskie kultowe seriale na przełomie lat 90 - tych? (18)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Pamiętacie amerykańskie kultowe seriale na przełomie lat 90 - tych?

Napisał(a): Gość -

To był prawdziwy majstersztyk, wracam do nich z sentymentem, bo dziś już takich nie ma:)
Dobro zwyciężało ze złem.
Aifwolf,
Gliniarz i Prokurator,
Drużyna A,
Macgyver

Załączniki:
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Pamiętacie amerykańskie kultowe seriale na przełomie lat 90 - tych?

agrestowa tak :)oprócz wymienionych był jeszcze Robin z Sherood, Crime Story (który jak przez mgłę pamiętam) Przystanek Alaska, Miasteczko Twin Peaks (z początku?lat 90-tych)i pewnie wiele innych...
------------------------------- ta rambo , komando , wejście smoka , komando foki 7 --ha ha ha -----hej

Napisał(a): agrestowa -

Petrescu
agrestowa tak :)oprócz wymienionych był jeszcze Robin z Sherood, Crime Story (który jak przez mgłę pamiętam) Przystanek Alaska, Miasteczko Twin Peaks (z początku?lat 90-tych)i pewnie wiele innych...
------------------------------- ta rambo , komando , wejście smoka , komando foki 7 --ha ha ha -----hej
Wejście smoka chyba oglądałam :) a reszty nie znam lub znam, ale jedynie ze słyszenia...

agrestowa
Petrescu
Wejście smoka chyba oglądałam :) a reszty nie znam lub znam, ale jedynie ze słyszenia...
------------------------------------------------------------------- No i brawo bo nie za bardzo dało się to oglądnąć -------- to nie lepsza S eksmisja , Va bank , czy Kogi el mogiel -----hej

Napisał(a): agrestowa -

Petrescu]
agrestowa][cytat kogo=Petrescu [cytat kogo=agrestowa tak :)oprócz wymienionych był jeszcze Robin z Sherood, Crime Story (który jak przez mgłę pamiętam) Przystanek Alaska, Miasteczko Twin Peaks (z początku?lat 90-tych)i pewnie wiele innych...
Wejście smoka chyba oglądałam :) a reszty nie znam lub znam, ale jedynie ze słyszenia...[/cytat V------------------------------------------------------------------- No i brawo bo nie za bardzo dało się to oglądnąć -------- to nie lepsza S eksmisja , Va bank , czy Kogi el mogiel -----hej [/cytat] nie... Va bank mnie nie wciągnął... nawet mam ten film gdzieś w domu na płycie, ale raczej nie obejrzę... a pozostałe filmy są ok. no, ale ten temat dotyczy seriali :)

Napisał(a): gość -

WLW3
Petrescu
WLW3 Była tez niezapomniana: "Dynastia" i "Dynastia Colbych".
-------------------------- Ojojojijoj toż to straszny tasiemiec --hej
Uwielbialam te seriale.-----------------hejka
-------------------- Pasują do Ciebie idealnie wprost i jeszcze niewolnica Izaura )))))) ((((((( bay

WLW3
Petrescu
WLW3 Była tez niezapomniana: "Dynastia" i "Dynastia Colbych".
-------------------------- Ojojojijoj toż to straszny tasiemiec --hej
Uwielbialam te seriale.-----------------hejka
---------------------- Ja tam nie lubię szmiry a o serialach Amerykańskich to nawet nie wspominam ----hej

Napisał(a): gość -

Oglądam teraz co tydzień, w środy Hawai 5-0, i dobrze się to ogląda. A, jeszcze CSI, NY, Miami, Las Vegas. Pamiętam jeszcze serial " Nowojorscy gliniarze", " Prawo i bezprawie","24 godziny"..Ale to juz XXI wiek:)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Pamiętacie amerykańskie kultowe seriale na przełomie lat 90 - tych?