530
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń18 tys.
  • Odpowiedzi347
  • Ocen na +0
530 ppt ?

Problem z erekcją. Dlaczego go mam? (348)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Problem z erekcją. Dlaczego go mam?

Napisał(a): Gość -

Cześć,
erekcja - wstydliwy męski problem. Dotyczy pewnie wielu z was. Dlatego też chciałem się trochę podpytać na ten temat. Bo taki problem właśnie posiadam i nie wiem zupełnie dlaczego tak się dzieje. Pisząc krótko, zwięźle i na temat to nie mogę skończyć, uprawiając seks ze swoja partnerką. Nie wiem dlaczego tak się dzieje? Kiedyś znowu to było za szybko. Jakie są przyczyny takich zaburzeń? Psychiczne? a może to jakieś zaburzenia hormonalne? A jeśli tak jest to kiedy się zgłosić do lekarza? i do jakiego? Panowie pomóżcie, szczególnie Ci co z problemem się zetknęli. Jeśli miałeś taki problem, to napisz jak sobie poradziłeś, bo to już mnie meczy nocami. Dzięki.

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Problem z erekcją. Dlaczego go mam?

Napisał(a): gość -

piterqaz Cześć,
erekcja - wstydliwy męski problem. Dotyczy pewnie wielu z was. Dlatego też chciałem się trochę podpytać na ten temat. Bo taki problem właśnie posiadam i nie wiem zupełnie dlaczego tak się dzieje. Pisząc krótko, zwięźle i na temat to nie mogę skończyć, uprawiając seks ze swoja partnerką. Nie wiem dlaczego tak się dzieje? Kiedyś znowu to było za szybko. Jakie są przyczyny takich zaburzeń? Psychiczne? a może to jakieś zaburzenia hormonalne? A jeśli tak jest to kiedy się zgłosić do lekarza? i do jakiego? Panowie pomóżcie, szczególnie Ci co z problemem się zetknęli. Jeśli miałeś taki problem, to napisz jak sobie poradziłeś, bo to już mnie meczy nocami. Dzięki.

00026TKMVHO13BCT
Zgłoś się do księdza. Oni sobie jakoś radzą z problemem erekcji.

Przepracowanie i za mała ilość snu. To najbardziej daje mi po…potencji. I nikomu nie zycze aby w trakcie gorętszej akcji nagle okazywało się ze nie staje na wysokości zadania. Ja ratowałem się kuracja z permenu i pomogło ale wiadomo co kto lubi można czekac, wiecej się ruszac czy pic mocna kawe – na mnie w kazdym razie nie działało i trzeba było czegos wiecej, odżywić malego ;)

Reklama

Napisał(a): beatamarysia -

Wydaje mi się, że większość problemów z erekcją, jednak bierze się od stresów. Mężczyzna może sobie nawet nie zdawać z tego sprawy, ale jakiś problem chodzi mu po głowie i nie daje spokoju... Tak na początek proponowałabym jakieś http://skutec(...)cje.pl/ któryś z tych fajnych naturalnych leków, jeśli jednak problem nie zniknie trzeba będzie sięgnąć po coś mocniejszego. Gwiazdkami oznaczona jest skuteczność ;)

Napisał(a): Gość -

Być może ten problem ma podłoże psychiczne. W obecnych czasach często jest temu winny stres, zmęczenie, nadmiar pracy.
Mój mąż swego czasu również przechodził przez taki ciężki okres. Pomogły suplementy: http://intymn(...)44.html - obecnie stosuje je już coraz rzadziej ;)
Nasze życie erotyczne dzięki temu odżyło.

Reklama

Reklama

Problemy z erekcją przerażają chyba każdego faceta. Nie dziwie się. Przeżywałem to i naprawdę nikomu tego nie życzę :/ To trauma. Za poleceniem lekarza zacząłem stosować permen king i po kilku tygodniach od wzięcia pierwszej porcji zauważyłem stopniową poprawę mojej ‘formy’. Potem było już tylko lepiej. Obecnie nie mam żadnych problemów z postawieniem „kolegi” na nogi hehe :D Także suplementów nie ma co się bać, bo rzeczywiście mogą pomóc.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • problem z erekcj leczenie forum
  • ma kłopoty z erekcją po prostu mu nie staje
  • szybko przechodzcy wzwd
Do góry strony: Problem z erekcją. Dlaczego go mam?