166
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi129
  • Ocen na +0
166 ppt ?

przychodnia dla zwierząt / weterynarz - WARSZAWA (130)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

przychodnia dla zwierząt / weterynarz - WARSZAWA

Napisał(a): -

Witajcie, napiszcie proszę jakie są Wasze doświadczenia z weterynarzami lub przychodniami dla zwierząt w Warszawie? Czy sa jakieś miejsca, których powinniśmy unikać mając np. chorego psa? Albo czy jest jakiś weterynarz / miejsce szczególnie warte sprawdzenia (bo opieka i personel są profesjonalni).?
INTERIA.PL

Re: przychodnia dla zwierząt / weterynarz - WARSZAWA

Mnie doszły słuchy na temat Psychodni na ul. Heroldów. Ale sama nie sprawdzałam. Wiem tylko tyle, że mają i gabinety rehabilitacyjne i gabinety weterynaryjne. Można zasięgnąć też opinii i skonsultować się w kwestii różnych dolegliwości naszych zwierzaków.

No fajnie jeśli od razu u weta jest też możliwość przeprowadzenia rehabilitacji. No ale niestety ja chyba nie będą mogła wskazać np. miejsc, których trzeba unikać w Wawie bo nie miałam na szczęście z takim styczności.

O Psychodni słyszałam sporo dobrych opinii, także na pewno warto się tam przejść i samemu się przekonać. Jednak odpowiedzialny, oraz wykwalifikowany specjalista to połowa sukcesu, jeżeli chodzi o zdrowie naszych pupili.

ja też bardzo duzo dobrego słyszałam o tej przychodni dla psów Psychodnia, moja znajoma jeździła tam z psem jak nigdzie indziej nie umieli go zdiagnozować a tam jej i psu pomogli, rozpisali dietę, wyleczyli, kazali rehabilitować i psiak czuje się coraz lepiej

Napisał(a): gość -

PSYCHODNIA, na ul. Heroldów

STANOWCZO ODRADZAM!!!

Pani "weterynarz", która oglądała moją sunię z krostami i świądem na całym ciele wyraźnie nie wiedziała co zrobić i na odczepne, byle tylko zainkasować grosza, dała preparat przeciwalergiczny i wizytówkę do pani dermatolog, która jest na urlopie! A wizyta droga jak za zboże!

WSTYD!

Jeśli komus bardzo zależy żeby było tanio (np. pomaga nie swojemu zwierzakowi) to polecam Towet na Wilanowie. Pomogą każdemu zwierzakowi za śmieszne pieniądze w porównaniu z cenami w Warszawie. Ale nie mają nowoczesnego sprzętu jak winnych lecznicach, krew wysyłają gdzieś do badania jak potrzeba, więc jeśli to jakiś skomplikowany przypadek to raczej nie polecam, ale jesli nie jjakaś ciężka sprawa to jak najbardziej

Napisał(a): meredith -

polecam lecznice Szarik w Rembertowie, może gabinet nie jest super nowoczesny ale lekarki znają się na tym co robią, zawsze oglądają zwierzaczka, dopytują czy wszystko jest ok, ostatnio poszłam z sunią żeby weterynarz wyciągnął kleszcza, przy okazji pani doktor zbadała pieska, zainteresowała sie szczepieniami (ja kompletnie zapominam kiedy jest juz pora)

Moja kicia miała tam zabieg- bez problemu, fachowa opieka, kotek oddany w dobrym stanie:) bez powikłań się obyło
Gorąco polecam

Witam,
Jeżeli chodzi o małe zwierzaczki z czystym sercem polecam lecznicę na ul Granicznej 4 w Warszawie
Moja świnka morska miała wczoraj zabieg sterylizacji, okazało się , że ma bardzo powiększone jajniki i zaatakował je rak... trzeba było wyciąć narządy rodne. Swiniaczek juz praktycznie doszedł do siebie, teraz zostały tylko wizyty kontrolne i antybiotyk.
Pan Jakub ma złote ręce :)

gość Jeśli komus bardzo zależy żeby było tanio (np. pomaga nie swojemu zwierzakowi) to polecam Towet na Wilanowie. Pomogą każdemu zwierzakowi za śmieszne pieniądze w porównaniu z cenami w Warszawie. Ale nie mają nowoczesnego sprzętu jak winnych lecznicach, krew wysyłają gdzieś do badania jak potrzeba, więc jeśli to jakiś skomplikowany przypadek to raczej nie polecam, ale jesli nie jjakaś ciężka sprawa to jak najbardziej
nie polecam, nic tam nie można załatwić, kiedyś podjechałem i na moje pytania pani odpowiadała tylko - nie ma, nie wiem, nie ma. Karmy- nie ma, szczepionki- takiej nie mamy, paszport- nie wydajemy. Może i mają niższe ceny, ale co z tego

Przykro mi jest to pisac ale do eutanazji Aresa bardzo przyczynila sie doktor Nizińska, która mimo informacji ze pies mial 35 kleszczy zle sie czuje jest osowialy nie podala leku tylko kazala psa obserwowac gdzie po 3 dniach nagle stan Aresa byl wrecz agonalny. Rowniez wiele zarzutow mam do doktora Kujawki ktory traktowal mnie jak intruza a mojego psa jak smiecia. W momencie transfuzji zamiast zapytac o stan zdrowia psa poinformowal w bardzo nieprzyjemny wrecz chamski sposob ze jest JUZ do zaplacenia prawie 800 zl. Po eutanazji psa lekarz chcial mnie naciagnac na dodatkowe oplaty (druga jednostka krwi a takze kroplowka) ktorych pies nie otrzymal. Nie chce sie wyzalac na forum nikt nie ukoi mojego bolu natomiast z calego serca chce przestrzec osoby kochajace swoje zwierzeta aby ta klinike omijali wielkim lukiem i niedoswiadczyly tego co ja :(((

dokładne dane kliniki:Żoliborska Klinika Weterynaryjna
ul. Schroegera 72A (wejście od ul. Płatniczej)
01-822 Warszawa
tel./fax. 22 834 54 53
e-mail: zkw@weterynaria.waw.pl

Mój sprawdzony lekarz weterynarii/chirurg to dr. Krzysztof Leszek
przyjmuje w gabin. Lek Wet przy ul. Pięknej 64a. Jego tel to 601-273-689.
Ma również wizyty domowe
Moja psina strasznie cierpiała, była apatyczna, nie do życia okropny (krwiak ucha)
Zaprowadziłam ją do Krzysztofa Leszka,operował ją.
Już na drugi dzień po zabiegu psina ożyła jakby 5 lat jej ktoś odjął.
Skakała, biegała - niesamowite!
Wszystko się ładnie wygoiło, a co najlepsze zapłaciłam niewiele. Pan Krzysztof jest niesamowitym pełnym ciepła, troski, zrozumienia, elokwencji człowiekiem.

Wszystkim z całej Warszawy z czystym sumieniem polecam właśnie tego lekarza.

Napisał(a): ~megi -

Mnie doszły słuchy na temat Psychodni na ul. Heroldów. Ale sama nie sprawdzałam. Wiem tylko tyle, że mają i gabinety rehabilitacyjne i gabinety weterynaryjne. Można zasięgnąć też opinii i skonsultować się w kwestii różnych dolegliwości naszych zwierzaków.

Byłam tam i szczerze nie polecam, chyba że ktoś jest sadystą dla zwierząt. Wyjątkowo wybrałam się z moim kotem, który wyrwał sobie pazura. " Lekarz" stwierdził, że go nic nie boli i nic mu nie jest i nie chciał kotu podać nawet żadnego weterynarza( cena wizyty 20 zł - za nic). Następnego dnia wybrałam się do naszej weterynarz i ona stwierdziła stan zapalny w łapie oraz podała leki, przez co kot już wieczorem odzyskał dawną radość(Cena wizyty 28 zł w tym 2 zastrzyki- antybiotyk i przeciwbólowy, oraz opatrzenie i zabezpieczenie łapy) . Gabinet do którego chodzimy znajduje się przy ul. Palrola 1.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • lecznica zwierzt zamiejska przy zamiejskiej 17
  • PSYCHODNIA REHABILITACJA PSW OPINIE
  • weterynarz heroldw
  • dobry i tani weterynarz warszawa
  • psychodnia opinie
  • najtaszy weterynarz warszawa
  • najtaszy weterynarz w warszawie
  • tani weterynarz warszawa
  • tani weterynarz w warszawie
  • darmowy weterynarx