16
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń399
  • Odpowiedzi12
  • Ocen na +1
16 ppt ?

Przyszłe Panny młode i druhny poniżają się na wieczorach panieńskich. (13)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Przyszłe Panny młode i druhny poniżają się na wieczorach panieńskich.

Napisał(a): Gość -

Czy zauważyliście co się teraz dzieje na wieczorach panieńskich? Przyszłe panny młode ubierają na siebie perwersyjne stroje, czy jakieś gumowe i plastikowe...ekh...męskie przyrodzenia. Czy kogoś to jeszcze śmieszy? Bo według mnie jest to bardzo żenujące. Może to jestem jakaś staroświecka, a przyszłe żony powinny wykorzystać w pełni ten wieczór... Jaka jest wasza opinia? Jakie najdziwniejsze zachowania/stroje widzieliście na wieczorach panieńskich?
INTERIA.PL

Re: Przyszłe Panny młode i druhny poniżają się na wieczorach panieńskich.

Napisał(a): irekwj -

SeattleGirl Czy zauważyliście co się teraz dzieje na wieczorach panieńskich? Przyszłe panny młode ubierają na siebie perwersyjne stroje, czy jakieś gumowe i plastikowe...ekh...męskie przyrodzenia. Czy kogoś to jeszcze śmieszy? Bo według mnie jest to bardzo żenujące. Może to jestem jakaś staroświecka, a przyszłe żony powinny wykorzystać w pełni ten wieczór... Jaka jest wasza opinia? Jakie najdziwniejsze zachowania/stroje widzieliście na wieczorach panieńskich?
Ich śmieszy.

Reklama

wiosna2

Antonnia Dziś wieczorek panieński czy kawalerski to zwykła orgia .
>>Dziś sobota .wybieramy się na orgie??:))))))))))
No pewnie :)) Przewietrzę tylko swój listek figowy :)))

Reklama

Napisał(a): Laila44 -

wiosna2

Witaj Wiosenko! Wiesz w styczniu mija nam 50 lat od "założenia kajdanek".Nie wiem kiedy to minęło, tyle lat razem toż to juz chyba kazirodztwo.Nie miałam nigdy czasu żeby poszaleć # najpierw panna z"dobrego domu" szaleć nie mozna było, potem nie bylo czasu # teraz czasu mam w diabły więc może czas zacząć szaleć?Podobno w starym piecu diabli palą.Jakoś nie przypominam sobie żeby w moich młodych czasach były wieczory panieńskie czy kawalerskie.Faktycznie to orgie--pijaństwo a po otrzeżwieniu chyba niejedna /niejeden ma podwojny kac bo i moralny chyba też.

Napisał(a): wiosna2 -

Laila44
wiosna2

Witaj Wiosenko! Wiesz w styczniu mija nam 50 lat od "założenia kajdanek".Nie wiem kiedy to minęło, tyle lat razem toż to juz chyba kazirodztwo.Nie miałam nigdy czasu żeby poszaleć # najpierw panna z"dobrego domu" szaleć nie mozna było, potem nie bylo czasu # teraz czasu mam w diabły więc może czas zacząć szaleć?Podobno w starym piecu diabli palą.Jakoś nie przypominam sobie żeby w moich młodych czasach były wieczory panieńskie czy kawalerskie.Faktycznie to orgie--pijaństwo a po otrzeżwieniu chyba niejedna /niejeden ma podwojny kac bo i moralny chyba też.
>>Właśnie trza iść z duchem postępu ,by nie zidiocieć..........liść figowy przemyj i w drogę:))))

Reklama

Napisał(a): Chamsin -

Polski naród cechuję wyolbrzymiony, chory, irracjonalny, prymitywny stosunek do wszelkich rytuałów przejścia wliczam tu zawarcie związku małżeńskiego i wszystko co się wiąże się z tym co się dzieje przed, w trakcie, i po tym rytuale traktowane jest jak lot w kosmos...

No bo w sumie to jest lot w kosmos, tyle że taki sfingowany, przerost formy nad treścią. Gdyby tak nie było nie było by tylu rozwodów...

mam wrażenie że duża część (na szczęście nie wszystkie ) kobiet zapomniała co to jest być prawdziwą kobietą , dawniej o takich mówiło się słodkie idiotki , ale obecnie jest coraz więcej szumowin kobiecych

mam wrażenie że duża część (na szczęście nie wszystkie ) kobiet zapomniała co to jest być prawdziwą kobietą , dawniej o takich mówiło się słodkie idiotki , ale obecnie jest coraz więcej szumowin kobiecych

ogólnie młode pokolenie obojga płci (zaznaczam że nie wszyscy )dla kasy , kariery , chwili w mediach czy na wizji są gotowi na najgorsze zachowania , to nie wszyscy dotyczy bardzo małej cząstki młodej populacji

często na tym forum panie pytają się -- gdzie prawdziwi faceci a prawda jest taka że większość pań tak się zeszmaca że nawet niewiedzą co to przyzwoitość , uczciwość i skromność
« Wróć do tematów
Do góry strony: Przyszłe Panny młode i druhny poniżają się na wieczorach panieńskich.