217
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi193
  • Ocen na +1
217 ppt ?

tanie kosmetyki mogą być dobre? (194)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: tanie kosmetyki mogą być dobre?

Napisał(a): gość -

lubię testować kosmetyki i nie uważam by te tańsze odbiegały jakoś od tych droższych. płacimy po prostu za markę. zazwyczaj kupuję kosmetyki w rossmanie bp wszystko mam w jednym miejscu. a żele pod prysznic luksji czy wspaniale pachnące płyny do kąpieli zagościły na dobre w moim domu.

Reklama

Reklama

Napisał(a): Gość -

Ja z pewnością nie zaufam nigdy kosmetykom Blendy... Raz już się przejechałam to wystarczy nie wiem skąd fascynacja tą marką. Czy tanie kosmetyki mogą być dobre? Oczywiście, że tak dowodem jest www.topdrogeria.pl Gdzie można znaleźć na prawdę świetne kosmetyki po niskich cenach.

Oczywiście! Czasem faktycznie trzeba kupić droższy kosmetyk, ale jest sporo przystępnych marek: Ziaja, Yves Rocher, Bielenda. Niestety w przypadku niektórych kosmetyków (np. podkład) muszę wydać więcej, ale staram się znaleźć sklep, w którym zapłacę jak najmniej. :) Uwielbiam produkty Clarins i polecamhttp://perfum(...)35.html :)

Reklama

Napisał(a): sunnygirl007 -

wszystko zależy co dla kogoś znaczy tanie :) ja często szukam promocji, czasem np. w rossmannie mozna fajne kosmetyki w niskiej cenie kupić. Ostatnio była promocja na kosmetyki do opalania. Wziełam z bielendy krem z faktorem 20 z serii bikini + tam jest kwas hialuronowy, wiec trochę napina dodatkowo skórę. właśnie jestem na campingu i powiem, że spełnia swoją funkcję, opalam się od razu na brąz :)

sunnygirl007 wszystko zależy co dla kogoś znaczy tanie :) ja często szukam promocji, czasem np. w rossmannie mozna fajne kosmetyki w niskiej cenie kupić. Ostatnio była promocja na kosmetyki do opalania. Wziełam z bielendy krem z faktorem 20 z serii bikini + tam jest kwas hialuronowy, wiec trochę napina dodatkowo skórę. właśnie jestem na campingu i powiem, że spełnia swoją funkcję, opalam się od razu na brąz :)
Z tej serii mam krem z filtrem 50 bo nie lubie sie opalac i swietnie chroni- a dodatkowo czuje ze dobrze wplywa na stan skory.

Napisał(a): Gość -

Jasne ze tanie kosmetyki moga byc dobre. Tak samo jak te drozsze moga byc tez dobre, ale cena nie zawsze idzie z jakoscia :) Na to nie ma zasady- w swojej kosmetyczce mam kilka tanich jak barszcz ulubiencow- np. cudowna wazelina z bielendy z olejem arganowym <3 a takze pare drozszych- np. meteoryty z guerlain. Z obu jestem rownie zadowolona :)

Tanie moga byc rownie dobre jak drogie :) sama staram sie rownowazyc zawartosc kosmettczki, np. krem na dzien i na noc mam z bielendy- mlodzienczy blask, mimo wydajnosci dosc sporej to uzywam go jednak codziennie wiec najszybciej sie zuzywa, wiec niska cena dziala tutaj na plus ;)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • mydla alterra
Do góry strony: tanie kosmetyki mogą być dobre?