217
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi193
  • Ocen na +1
217 ppt ?

tanie kosmetyki mogą być dobre? (194)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: tanie kosmetyki mogą być dobre?

Napisał(a): gość -

Bardzo dobry żel ma HB - świetnie działa, daje dużą poprawę, a przede wszystkim dzięki niemu cera wygląda jak należy. U mnie dało to mocną odmianę. A w sumie bardzo dziwne, że cera się tak zmienia, przy samych kosmetykach.
INTERIA.PL

tak, czesto kupuje tanie kosmetyki, bo swoja jakoscia nie ustępują niczym kosmetykom z wysokich polek. Np. olejek do kapieli z bielendy z serii spa azja- imbir z kardamonem- piekna mieszanka zapachow i wspaniale orzeźwienie dla ciala zwlaszcza gdy za oknrem szaruga!

Sanex Dermo Protector DELIKATNA PIELĘGNACJA SKÓRY NORMALNEJ. Nawet skóra normalna wymaga codziennej pielęgnacji, aby zachować zdrowie. Skóra normalna posiada naturalną barierę ochronną, która może ulec uszkodzeniu przez podrażniające mydła, szorstkie myjki, czy wodę z kranu.http://bit.ly(...)1MhJpwb

Reklama

Napisał(a): Gość -

Według moich osobistych doświadczeń kosmetyki tanie mogą być dobre. Kupuję tanią odżywkę z olejkiem arganowym z serii Argan Professional w sklepie Biedronka za bardzo mała cenę, natomiast działanie tej odżywki jest porównywalne, a nawet większe jak odżywek za o wiele większe pieniądze.

Reklama

Reklama

Moim zdaniem jest sporo tanich i dobrych marek... Z bielendy rzeczywiście mają fajne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała. Ja obecnie używam balsamu Skin clinic professional z masłem shea, dobrze nawilża, a mam bardzo przesuszoną skórę, szczególnie w zimie

Napisał(a): JuliaTylko -

jakubowskaela21 bielendowskie są dobre i tanie, mam u nich pare swoich ulubienców m.in mlodzieńczy blask, krem silnie nawilżający, balsamy maja tez bardzo fajne i świetnie pachną
Masz rację bielendowskie kremy za korzystną cenę trzymają stały i wysoki poziom. Ja lubię też tą firmę m.in. za to, że wprowadza stale nowe produkty i nie pozostaje w tyle za zagranicznymi koncernami, a do promocji swoich wyrobów wybrał polską aktorkę Olszówkę. Ostatnio widziałam w gazetach reklamy z nią i reklamowała serię kremów z kwasem hialuronowym taka długa nazwa hialuronowa wolumetria nici 3d.

jak się zna na składach i wie co powinno byc w kosmetykach a czego nie to wtedy można szukać odpowiedniego, zamiast wierzyć reklamą. Kolezanki kosmetyczki czesto nawet polecają mi tak znalezione tańsze kosmetyki, które mają ten sam skład co dużo droższe

Napisał(a): amalane -

Muszę się z Wami zgodzić w tym,że tanie kosmetyki mogą być również takie dobre. W przeszłości wydawałam fortunę na drogie kosmetyki do twarzy oraz do włosów. OBecnie powróciłam do tańszych ale staram się czytać ich składy. Jest wiele niedrogich kosmetyków, ktore w składzie sa naturalne i dzieki temu nie niszcza włosów czy cery oraz nie uczulają.
Widziałyście może nowe maski w Biedrze Perfect Me ? Daję fotę poniżej. Przetestowałam wszystkie ale chyba zostanę na dłużej przy pomarańczowej odżywiającej kolor włosów. Użyłam dwa razy oraz włosy prezentują się o wiele ładniej. Cena śmieszna ( 1,49 !).
Załączniki:

Napisał(a): jakubowskaela21 -

Masz rację bielendowskie kremy za korzystną cenę trzymają stały i wysoki poziom. Ja lubię też tą firmę m.in. za to, że wprowadza stale nowe produkty i nie pozostaje w tyle za zagranicznymi koncernami, a do promocji swoich wyrobów wybrał polską aktorkę Olszówkę. Ostatnio widziałam w gazetach reklamy z nią i reklamowała serię kremów z kwasem hialuronowym taka długa nazwa hialuronowa wolumetria nici 3d.[/cytat]

tez widziałam i skusiłam się właśnie na ten krem tylko zapomniałam tej nazwy, ma fajna konsystencję i pozostawia skórę gładka, ale czy "wymodeluje" mi twarz to jeszcze zobaczymy, bo stosuje od paru dni
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • mydla alterra
Do góry strony: tanie kosmetyki mogą być dobre?